Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook cégnek, kérlek segítsetek.... fórum

Facebook cégnek, kérlek segítsetek.... (beszélgetős fórum)


2011. aug. 13. 19:48
részletek priviben...
2011. aug. 12. 21:39
a képernyő bal oldalán fog megjelenni ha már lértehoztad a cégeset, a "csoport létrehozás alatt", onnan át lehet lépni, jobb oldalt angolul kérdi meg, melyiket akarod használni.Hiába jelölsz be bárkit, az nem a cégesen hanem sajátként jelenik meg. Csak lájkolni lehet, nem lehet bejelölni ismerősnek.
2011. aug. 12. 21:34
rajongói oldalt kell csinálni a saját oldaladon, és azt nevezed el a céged nevével. Oldalbeállítás, gondolom onnan már menni fog.
9. Pahet a vadász (válaszként erre: 8. - Csibebaby80)
2011. aug. 12. 10:12

köszi

ez tetszik

de ezt hogyan tudom megcsinálni?

leírnád nekem?

ehhez analfabéta vagyok :)

8. Csibebaby80 (válaszként erre: 6. - Pahet a vadász)
2011. aug. 12. 10:07
be vagy jelentkezve az oldaladon, és ott lehet létrehozni cégest, majd attól függ melyiket használja sz ember, át lehet jelentkezni az egyikből a máikba.
2011. aug. 12. 10:04
Annyi oldalt regisztrálsz, amennyit akarsz, nem csak 1-et lehet. Pár napja nem 100%-os a facebook, lehet hogy karban tartják és emiatt nem megy, próbáld meg később szerintem.
6. Pahet a vadász (válaszként erre: 4. - Csibebaby80)
2011. aug. 12. 09:44

csak a saját oldaladon belül enged cégnek regisztációt.

ezt kérlek magyarázd meg hogy érted..

2011. aug. 12. 09:42
akkor passz...
2011. aug. 12. 09:41
csak a saját oldaladon belül enged cégnek regisztációt. Ott nem lehet ismerőst bejelölni, mert az a te ismerősödként jelenik meg. Ők sem jelölhetik be a céget, csak lájkolhatják.
3. Pahet a vadász (válaszként erre: 2. - 7e992805d2)
2011. aug. 12. 09:38
ott próbáltam... de azt írja hogy önnek nem engedélyezett... arra gondoltam, hogy a gépem Ip címéről már regisztráltam a sajátomat... és esetleg ezért...
2011. aug. 12. 09:36

Alul van olyan hogy:

Oldal létrehozása közszereplő, együttes vagy vállalkozás számára.


Ott próbálkozz.

2011. aug. 12. 09:32

Lenne egy kérdésem!


Szeretnék egy cégnek létrehozni oldalt a facebookon, és nem engedi valamiért.

Állandóan azt írja ki, hogy számomra nem engedélyezett a regisztráció. Illetve már első próbálkozás után rögtön ahogy belépnék a reg oldalra már nem engedi...

Segítenétek abban, hogy ez miért van?

Plííííz! Fontos lenne!

Előre is köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook