Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook bizalmi kapcsolatok fórum

Facebook bizalmi kapcsolatok (beszélgetős fórum)

11. NomNom
2015. jan. 4. 13:03
Ezek szerint pedig szólni kell azoknak, akik meg lettek jelölve és ők tudják a saját fiókjukon keresztül a segítséget kérni. Neked addig facebookon nem kell semmit csinálnod. Csak akkor, ha kérték a biztonsági kódot.
10. marika007 (válaszként erre: 8. - NomNom)
2015. jan. 4. 13:03

Igen,köszönöm.

2 napja keresgélem,de nem találom az opciót amivel jelezhetek az ismerősöknek. Tudod,hogy a facebook küldjön nekik kódot. :/

2015. jan. 4. 13:00

Na ott van!

53 éves vagyok,nem hülye.


"Bizalmi kapcsolatok

A bizalmi kapcsolatok olyan ismerősök, akik biztonságos módon tudnak segíteni, ha problémád lenne a bejelentkezéskor. Ez akkor fordulhat elő, ha valaki be tudott lépni a fiókodba és megváltoztatta a jelszavad. Így a bizalmi kapcsolatok segítségével, kaphatsz olyan biztonsági kódot, amivel ismét be tudsz majd lépni a fiókodba. "

2015. jan. 4. 13:00
Az alábbi két linken leírják amit erről tudni kell. Pici utánajárás és még az is lehet, hogy sikerül...
2015. jan. 4. 12:58

Volt. A beállításokban tudod kiválasztani 3-5 olyan ismerősödet akikben megbízol.

Ökörséget nem írok.

Én állítottam be,de nem találom sehol sem azt az opciót. Egyszer már sikerült.

2015. jan. 4. 12:57
2015. jan. 4. 12:54

Nem hiszem, hogy van ilyen még. Túl sok fiókfeltörés volt és vírusok stb., ha volt ilyen, biztos megszüntették, nem fogják másnak megírni a te jelszavadat.

Egyébként a google még mindig gyorsabb segítség, mint egy fórum:

[link]

2015. jan. 4. 12:51
Ez a kapcsolatos dolog lenne jó,de nem találom sehol se.
3. marika007 (válaszként erre: 2. - 03ecc2c07c)
2015. jan. 4. 12:50
Sajnos nem :(
2015. jan. 4. 12:29
Ha annak idején megadtad a telefonszámod, akkor azzal is betudsz lépni!
2015. jan. 4. 12:13

Sziasztok.

Sajnos elfelejtettem a jelszavam facebook-on.

Az email címemre sem léptem már be elég régóta. Tehát az is kilőve.

Volt anno olyan,hogy "bizalmi kapcsolat" tehéét volt 3-5 olyan ismerősőm akikben megbíztam és megjelöltem őket,hogy ha bármi probléma adódna a fiókommal,ők tudnak segíteni.

De ezt az opciót nem találom sehol se.

Rámentem,hogy elfelejtettem a jelszavam,utána,hogy nem férek hozzá az email-eimhez,... Hova tűnt?

Létezik,mert egyszer már jártam így!

Valaki tudna segíteni?

Köszönöm!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook