Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Facebook adatlapon hol lehet feltüntetni az évfordulót? fórum

Facebook adatlapon hol lehet feltüntetni az évfordulót? (tudásbázis kérdés)

2015. nov. 7. 19:28
Én a születési adatomat akarom törölni, de nem sikerül. Hol klehet:
2010. szept. 30. 21:40

Akkor így remélem sikerült:))))))

Szép estét Neked!!!!!

2010. szept. 30. 20:14

Ok, na mindegy. Találtam vmi súgó szerűt, pedig csak azt akartam ide beszurni, amit én látok a monitoron és ez lett belőle másol beilleszt után :)

---------------------------

Családi állapot:

Megerősítést fogunk kérni a kapcsolati címke megváltoztatásának mentéséhez -tól/től.

A kapcsolatod ismerősöddel megszakad a mentésig.

Mentés után kérelmet kap hogy visszaigazolja a kapcsolatot.

vele: vele:vele:vele:vele:


Évforduló:

Család:

Mentés után kérelmet kap hogy visszaigazolja a kapcsolatot.

Eltávolítás


Születésnap:

E-mail cím:

Írd be e-mail címét. kapni fog egy meghívót, amelyben értesítjük, hogy hogyan lehet a Facebook ismerősöd és jóváhagyhatja a családi felkérésedet.



Új családtag hozzáadása

--------------

Sztem csak én nem látom ismerősöm párját, mert igy van neki beállitva...mármint az ismerősöm párjának. Pl én sem látszódom akárkinél:)


De azért köszi nektek

6. e14ceac3ec (válaszként erre: 4. - Ministry)
2010. szept. 30. 20:05

Nekem nincs ilyen pontom. csak hogy állapot...legördítem, hogy kapcsolatban.Ott a kép helye, meg hogy vele....


Utána lenne az a pont, hogy évforduló?

Ismerősöm adatlapján ott van, hogy kapcsolatban, de nincs ott, hogy ezzel és ezzel, mégis ki van töltve az évforduló

2010. szept. 30. 20:00
Én így halottam.Az én férjem nem facebookos.Ezért nem tudom feltüntetni a nevét a házas bejedzés után.
2010. szept. 30. 20:00
Igen, a kapcsolatoknál kell.
2010. szept. 30. 19:54
Biztos? Láttam már emberek adatlapján, hogy az évforduló ki van töltve, de az már nincs feltüntetve, hogy kapcsolatban vele...
2010. szept. 30. 19:52
Szerintem a kapcsolatok menűben.Akkor írja ki,ha a párod is fenn van a face-en.
2010. szept. 30. 19:45
Facebook adatlapon hol lehet feltüntetni az évfordulót?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook