Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Face csoportok fórum

Face csoportok (tudásbázis kérdés)


12. Pasionella (válaszként erre: 10. - Ba7da9cfc0)
2020. aug. 6. 14:25
:-( 1-2 napja van ez, lehet új fejlesztés nem tudom, szerencséd, hogy nálad még nem változott.
11. Pasionella (válaszként erre: 9. - Globus)
2020. aug. 6. 14:24
Gépen nem tudom mi a helyzet mert én gépen sosem nézem csak telefonon.
2020. aug. 6. 14:24
Akkor nálam biztos varázsbeállítások vannak, mert nekem semmi mást nem hoz fel. Max a kém program próbálkozik reklámokkal.
9. globus (válaszként erre: 8. - Pasionella)
2020. aug. 6. 14:05
Azt hogyan? Heti 1-2x nézem meg gépen, nekem telefonon nincs fb, csak messenger.
8. Pasionella (válaszként erre: 7. - Fincsi5)
2020. aug. 6. 14:02
Nálam mindegyik mellett ott a csatlakozom gomb, természetesen nem akarok de eltűntetni sem bírom. Egyre rosszabb amúgy a face, átveszi felettünk az uralmat :-(
2020. aug. 6. 13:45

Nekem annyi zagyvaság jön, nem létezik, én léptem be mindenhová.


Pár hete alig tudok elmenni rajta.

2020. aug. 6. 13:29
Nyilvános csoportok, olvashatnám a hozzászólásokat is bár nem olvasom mert nem érdekelnek, nyilván egy csoport ha érdekel csatlakozok. Azért bosszantanak most ezek az ajánlások mert így tele van egy csomó olyannal ami nem érdekel és a sajátjaim meg háttérbe szorulnak :-( jó lenne valahogy eltüntetni őket, eddig csak a saját rögzített csoportjaimat láttam ott.
5. globus (válaszként erre: 3. - Epresturmix)
2020. aug. 6. 13:25
Így van. Ha nyilvános, és esetleg valamelyik ismerősöm írt oda, azt eĺőrehozza.
4. andi6020 (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2020. aug. 6. 13:23
De, nyilvánosét igen. Csak írni nem tud tagság nélkül.
3. Epresturmix (válaszként erre: 2. - Ba7da9cfc0)
2020. aug. 6. 12:46
Dehogynem. Vannak nyilvános csoportok is. A tagokat és a bejegyzéseket is látni ott.
2. ba7da9cfc0 (válaszként erre: 1. - Pasionella)
2020. aug. 6. 12:38
Saját profilodban vagy? Mert más csoportok hozzászólásait nem dobhatja fel, mert oda be kell jelentkeznek. Max ajánl csoportot, de a hozzászólásokat, akkor sem mutatja.
2020. aug. 6. 11:08

Sziasztok,


Tudja valaki esetleg mitől változott meg a face csoportok menüpontja? Folyamatosan dobja fel a számomra idegen csoportok bejegyzéseit és nagyon idegesítő mert a saját csoportjaim bejegyzéseit lassan alig látom.

Próbáltam ezt-azt beállítani de mintha semmit sem érzékelne.

Tudom ennél nagyon problémák is adódnak, jelenleg nekem ez nagyon zavaró, nem tudom mitől és miért változott meg ennyire, hátha valaki már rájött hogy kell teljesen kikapcsolni a számomra érdektelen csoportokat

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook