Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Fa Vonatszett fórum

Fa Vonatszett (beszélgetős fórum)


2010. okt. 30. 08:04
Köszönöm!
2010. okt. 29. 23:42

szia! mi tescossal kezdtük(mert olvastam, hogy ugyanolyan jó, mint az eichorn, csak éppen sokkal olcsóbb), 2 éve leárazáson vettem karácsony előtt a sima szettet, vettem hozzá elemes vonatot is. Nagy sikere volt, tavaly karácsonykor a Tschibo boltban volt egy nagyon szuper kis szett 6ezerért, hiddal, alagúttal, mágneses emelős daruval, komppal, stb, hátha idén is lesz valami ilyesmijük, érdemes megnézni. Pár napja meg a tescoban leértékelték az egyik szettet 10ezerről 5ezerre, valami vidámparkos? vagy nem is tudom.

nekem minőségi kifogásom nincs, igaz vigyáztunk rá nagyon, mindössze 1db-nak tört ki az az illesztő kis darabja.

viszont én sem akartam már több készletet, így a teszveszen néztem körül, hátha van valami kiegészítő, és ott találtam még nagyon jó alagutat, hidakat, erdős dombot, sorompót, ilyeneket...és nagyon olcsón. Nézz körül ilyen oldalakon, hátha találsz te is, szerintem most karácsony előtt majd sokan hirdetnek..(persze, ha nem zavar, hogy használt, igaz én próbálom az újszerűeket levadászni, a gyerekek eddig soha nem vették észre, hogy nem új...a dobozát meg ilyen kis korban nem hiányolják, nem esik le nekik, hogy ami nem dobozos, az nem új...)

2010. okt. 29. 23:38
Nekünk a Tescos is bevállt,pedig nem kímélik a gyerekek:DDDD
4. Vikianya (válaszként erre: 1. - Mona..)
2010. okt. 29. 23:11
csak minőségbeli különbség van. A mi tesco-sunkban van selejtes darab
2010. okt. 29. 23:10
Nagyon köszönöm! Igen figyeltem az ár különbségeket, de tescos kiegészítünk már mind van, amit lehet kapni itt felénk.
2010. okt. 29. 22:57

Szia:)

Nincs különbség a méretben. Mi Eichornnal kezdtünk, aztán vettünk tescost. Ugyanis az ára fájdalmasan különböző:)

2010. okt. 29. 22:55
Miben különbözik az Eichhorn fa vonat a tesco vonatszettjétől? Nekünk van tescos, rendkívül nagy sikere van, de kevés kiegészítőt lehet hozzá kapni. Arra lennék kiváncsi, hogy vannak-e méret különbségek? Köszi.

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook