Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Fa és fém elemű pár részére milyen az ideális hálószoba? fórum

Fa és fém elemű pár részére milyen az ideális hálószoba? (beszélgetős fórum)


2012. máj. 27. 02:41
Én a helyedben megnézetném egy hozzáértő feng shui tanácsadóval, h tényleg fém-és fa eleműek vagytok-e. Nekem sok feng shui könyvem van, néhány szerint fém elemű vagyok (a táblázatok alapján). Szatmári Nóra volt nálunk (a Nők Lapjában adott feng shui tanácsokat, ő kinn tanulta ezt a szakmát Ázsiában) és kiderült, hogy fa az elemem (amit sokkal közelebb érzek magamhoz). Utálom a fém tárgyakat, fa elemű dolgokkalpedig szívesen veszem körbe magam.
2012. márc. 25. 15:14

kzben írt egy feng shui tanácsadó is, leírom:


"a fém és fa között az átmenetet a víz teremti meg (kék, fekete).


A lényeges az, hogy milyen energiájú helyen van a hálótok, harmonizál-e a személyes energiaszámotokkal. Utána számít az, hogy melyik irányba néz az ágyatok, milyen formák és színek vannak a hálóban."



Tehát kék és fekete kiegészítőket, ágyhuzatot igyekszem beszerezni, mert hogy merre nézzen az ágyunk, ha mindkettőnknek különböző írányok a megfelelőek... hát passz.

8. 1f95464bd4 (válaszként erre: 5. - 1d6c66f546)
2012. márc. 25. 14:55
igen, köszönöm, gondoltam hogy horoszkópos buli, csak így bonyolítva nem egyszerű a pártalálás...
2012. márc. 25. 14:02
a másik a színek. Mindkettőnknek más-más szín ideális. Lehet keverni? Pl különböző színű falak, ágynemű stb...
6. babsy_v (válaszként erre: 2. - 1d6c66f546)
2012. márc. 25. 14:02
Igen, ezt tudom, de egy ágyban szeretnénk aludni! :)
5. 1d6c66f546 (válaszként erre: 4. - 1f95464bd4)
2012. márc. 25. 13:51
A kínai asztrológia osztja fel így a jegyeket. Nemcsak az van ,hogy pl. valaki a kakas évében született, hanem egy elem is van hozzá rendelve, pl. víz kakas, fa kakas stb..
2012. márc. 25. 13:44
ilyen is van? fa és fémelemű? hányszor hallottam már, hogy én egy faék vagyok, de eddig nem értettem, de nem akarom elviccelni, csak sosem hallottam erről...
2012. márc. 25. 13:38
Én víz elemű vagyok, de nincs vízágyam. Faágyon alszom, ami megfelelőnek bizonyult.
2012. márc. 25. 13:33
Neked vaságy, a párodnak faágy ideális.
2012. márc. 25. 13:31
ÉN fém, párom fa elemű. Különböző színek, irányok, évszakok az ideálisak, mégis így hogy tudnám mindkettőnk számára a tökéletes hálószobát berendezni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook