Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ezüst-oxid gombelemet hol lehet venni? fórum

Ezüst-oxid gombelemet hol lehet venni? (tudásbázis kérdés)


6. knetundi (válaszként erre: 5. - Amaunet)
2021. ápr. 8. 11:54
Köszönöm szépen a segítséget! Annyit kérdeznék még, hogy az nem gond hogy itt SR van az LR helyett? Csak a számsor a fontos?
5. Amaunet (válaszként erre: 3. - Knetundi)
2021. ápr. 7. 17:43

Tessék. Csak meg kell rendelned.

[link]

4. libikóka (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2021. ápr. 7. 17:07
Órásoknál??
3. knetundi (válaszként erre: 2. - Amaunet)
2021. ápr. 7. 16:43
Én is ezt hittem, de sajnos nem így van!Ez az ezüst oxid elem ma a legjobb és viszonylag kevés termékben használatos az a fajta, amilyet én keresek. A boltok csak azokat az elemeket tartják amik általánosan a leggyakrabban előfordulnak különböző termékekben, amit csak ritkán keresnek, azt nem érdekük tartani.Ezért nehéz beszerezni.
2. Amaunet (válaszként erre: 1. - Knetundi)
2021. ápr. 7. 13:59
Szia! Szerintem bárhol, ahol más elemeket is látsz kipakolva. Kinainál biztos van.:)
2021. ápr. 7. 13:21
Sziasztok :) Valakinek van tapasztalata gombelemekkel kapcsolatban?Mérőskálás kézi nagyítóba (lupé) keresek ezüst-oxid gombelemet.Ilyen kellene: LR936, AG9, LR45 ezek a számok állítólag mind ugyanolyan fajta gombelem számai, én nem értek hozzá. Olyan információt már sikerült szereznem, hogy az ezüst -oxidos a legjobb. Szóval ilyet keresnék, de hol tudnám beszerezni? Tudom, a Google a barátunk,de most ott sem találtam túl sok infót. Hozzá értő, gombelemekket kapcsolatos tapasztalattal rendelkező emberek segítségét szeretném kérni ebben a témában!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook