Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezüst kolloid hatása gyermekekre fórum

Ezüst kolloid hatása gyermekekre (beszélgetős fórum)


8. Piroska52 (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2021. dec. 2. 21:46
Saját magamnak sem, gyereknek meg még úgysem.
2021. dec. 2. 21:40

Én kivizsgáltatnám, hogy miért van ez, mert biztos, hogy oka van azon kívül, hogy hozzá kell szoknia mások bacilusaihoz.


Az én gyerekemnek a mandulája volt a gyenge pontja. Mindig begyulladt és gennyes volt neki, ezért állandóan beteg volt, amíg ki nem vették.

3 éves 2 hónapos volt, amikor kivették a manduláját és onnantól évente egyszer volt beteg.

Előtte pedig 3 nap bölcsi vagy ovi, majd 3 hét betegség volt.


Tehát, szerintem max. vitamint adj neki és ne ilyenekkel kísérletezz.

2021. dec. 2. 20:24
Nyugodtan adhatod. De rengeteg dolog van, ami ezerszer jobb. Lehetőleg olyat válassz, amit a nyelv alá fújsz, cseppentesz, mert az szívódik fel a leghatékonyabban.
5. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2021. dec. 2. 20:01

Szia!

Nem merném adni a gyereknek.

Gyereknek való vitaminokat adnék neki, vagy méhpempőt.

Van a bodorrózsa spray, abban is van erősítő és védekező hatása is.

2021. dec. 2. 19:08
Bérescsepp pl.?VAgy az orvos nem javasolt semmit?
3. libikóka (válaszként erre: 2. - Libikóka)
2021. dec. 2. 19:00
Lemaradt:Nagyon sajnálom és átérzem,,de bitos van amit leghet nyugodt szívvel adni.
2. libikóka (válaszként erre: 1. - Dohány Kati)
2021. dec. 2. 18:59
Szerintem az ezüst kolloid annyira vitatott ,,meg egyébként is, hogy még csak el sem gondolkodnék hogy ilyet kellene adni.
2021. dec. 2. 18:55

Kedves anyukák.

Kisfiam februárban lesz 3 éves és nagyon sokat beteg. Már minden immunerősítőt kipróbáltam, de semmi nem vált be. Legutóbb a fülgyulladáshoz társult a hányás-hasmenés. 3 napig 40 fokos lázban vergődött. Ráadásul már 5.napja görcsös hasmenése van. Ajánlották az ezüst kolloidot,mint immunerősítőt. Van esetleg valakinek valami tapasztalata ezzel kapcsolatban? Hogy megy az adagolás? Mennyit lehet naponta adni a gyermeknek? Kell szünetet tartani a fogyasztás során?Köszönöm,ha megosszátok velem tapasztalataitok.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook