Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ezt nem lehet kibírni :( fórum

Ezt nem lehet kibírni :( (beszélgetős fórum)


1 2
58. Liviaa
2012. márc. 26. 21:40

Szia Angel


Olvastam a fórumot, szeretnék elküldeni egy e- mailt, egy recept, ami nagyon jó a betegség ellen

Küldd el az e- mail címed

Köszi:)

2012. márc. 24. 18:23

Szia Angel!

Mi újság?

Hogy van a férjed? És te?

2012. febr. 24. 23:21
kedves Angel, őszintén nagyon sajnálom, hogy ez történik Veletek és szívből drukkolok...((((
55. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 54. - Angel9)
2012. febr. 24. 23:10
Nagy szerencse, tudom milyen drága minden. Másfél évig csináltam végig.:S Nem értem miért nem lehet, ezekhez a táplálék kiegészítőkhöz könnyebben, (olcsóbban) hozzájutni, amit gyógyszertárban is forgalmaznak.
54. Angel9 (válaszként erre: 53. - 9b10f3d7ff)
2012. febr. 23. 20:02

Köszönöm neked is Enissa.

Nagyon bízom ,hogy meg gyógyulunk.Oncomart és Vitanax

PX-4s et vásároltam neki.Persze azért kérdeztem az orvost is,hogy ezt szeretném ha szedné.Azt mondta szedheti.Hát elég drága ez az egész,de valahogy majd csak lesz.Szerencsére van egy aranyos tesóm aki segít még anyagilag is.

2012. febr. 23. 17:50

Szia Angel!


Figyellek ám én is, és drukkolok, csak nem mertem kérdezni. Nem tudtam nem zavaró-e?


Bízom, minden rendben lesz. Sok erőt Nektek!

52. Angel9 (válaszként erre: 51. - Bagira 2011)
2012. febr. 23. 17:20

Szia Bagira!


Most egész jól van 5 ször eszik egy nap kevesebbet.Szinte mindent ehet csak a cukorborsot kell paszirozni.No meg a cukrot azt sajnos tilos neki enni.De azért azt is megoldottam.Tegnap csináltam fánkot cukor helyett édesítő tablettát tettem bele feloldva egy pici tejben.Mikor kész lett a fánk adtam neki cukormentes lekvárt mellé.Nagyon örült neki.Holnap megyünk CT re.Hát kíváncsian várom mit mondanak.Hogy aztán milyen kezelésekre kell menni az gondolom majd a CT meg a vérvételtől függ.Köszönöm ,hogy érdeklődtél.További szép napot!

2012. febr. 23. 14:51

Szia Angel9!


Hogy van a férjed?


Remélem minden rendben

50. Angel9
2012. febr. 6. 14:47

Sziasztok.

Rendeltem Oncomart meg Vitamax PX-4 -et.

De azt nem tudom ,hogy egyszerre szedheti e min a kettőt.Majd ezt még megkérdezem az orvostól.Most az oncomart szedi.Remélem használni fog neki.Nagyon boldog lennék ha mire mennék az orvoshoz ,azt mondaná már sokat javult.Eljátszom a gondolattal.:(

49. a0c1361e44 (válaszként erre: 47. - Angel9)
2012. jan. 31. 16:14
A férjem is úgy viselkedett mintha semmi baja nem lenne. Jó kedvű volt, stb. De a kezelések előtt órákon át üvöltette a rockot (a kedvenc zenéjét), és bizony időnként eltörött a mécses, pedig nem egy nyámnyila férfi, de valamikor ki kellett adnia a feszültséget. Készülj erre is, bár nem ismerem a férjedet. Ez rosszabb volt mindennél akkor...
48. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 47. - Angel9)
2012. jan. 31. 12:44

Szia! Érdekes a természet, ....hárít , talán így jó, mert beleőrülne az ember, ha úgy kellene élnie, hogy nincs remény. A legszakmabelibb is sokszor nem akarja elhinni, hogy most akkor mi is a probléma.

az is lehet, hogy tudja, de téged nem akar idegesíteni vele. Talán ha felhívnád az orvosát és rákérdeznél tudja-e a férjed és ha igen akkor mond el neki, hogy tudsz mindent,mellette állsz , szereted és, hogy van remény.

47. Angel9
2012. jan. 31. 10:54

Sziasztok.

Tegnap 14órára kellett menni neki a maradék varratszedés miatt,meg kötözésre.Fél órával indulás előtt azt kérdezte tőlem ,hogy olvastam e a zárójelentését.Persze azt mondtam neki ,hogy nem mert nem volt időm rá.Erre ő azt mondta vigyem be neki majd ő elolvassa.Nem nagyon akartam odaadni neki,mert én már tudtam mi van benne.Mondtam neki készüljünk inkább mert elkésünk.De ő ragaszkodott hozzá. Így aztán odaadtam neki és egy kicsit magára hagytam a szobába.3-4 perc múlva bementem hozzá,és kérdeztem na akkor mehetünk .Azt mondta igen.Lopva figyeltem az arcát mit olvasok ki belőle ,de semmi nem volt az arcára írva.Ez elgondolkodtató.Nem tudom mit gondol mi jár az eszébe de az a baj ,hogy meg sem merem kérdezni.Életemben nem adtam még be injekciót senkinek,de tegnap ez is megtörtént.Mondta ,hogy adjam be neki a kiváltott szurit.De én ezt nem tudom beadni mondtam.Majd segítek ez volt a válasz.A kezem remegett mert féltem ,ha én bénázok az neki fájni fog.De ő optimistább volt azt mondta " szúrd már mucikám" Hát aztán sikerült.Azt mondta nem fájt de ez hihetetlen.Ezt a trombózis ellen kell neki adni.Majd csak 15.-én kell neki menni az onkológiára.De olyan mintha semmit nem tudna a betegségéről,pedig már biztosan tudom ,hogy tudja.Nem tudom ,miért ilyen nyugodt?Ő talán nem veszi fel tragikusan mint én.Nagyon szeretem simogatom a lábát a kezét.Segítek neki mindenben.Ő meg sétálgat a lakásban.Most jelenleg így vagyunk. Nagyon vágyom már egy kis jó hírre.Mennem kell.Sziasztok.

46. a0c1361e44 (válaszként erre: 42. - Angel9)
2012. jan. 31. 05:17

Jaj, de sajnálom!

Reméljük, hogy az onkológus azt mondja kezelhető.

Tudja már?

Hogy viseli?

45. d9d888ee0d (válaszként erre: 42. - Angel9)
2012. jan. 30. 22:01
B-17 Probald ki minel hamarabb amig meg tudsz rajta segiteni puszi :)
44. Katinkaboszi (válaszként erre: 42. - Angel9)
2012. jan. 30. 22:00

Sajnálom :(


A búzacsíra, mint gyógynövény boltban kapható száraz, zacskós étrend kiegészítő, belekeverve ennivalóba, amit bír fogyasztani, segítség.

Mindenből keveset, inkább többször egyen a párod.

Lassan erősödjön, az biztosabb, és írj, hogy mi van Veletek.


Ez természetes, az ember ha csak egy valakinek segített élete folyamán, már nem élt hiába :)

43. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 42. - Angel9)
2012. jan. 30. 20:08
Azt javasolnám, hogy ne igya meg egyszerre, hozzá kell szokni. Öcsémnek is ment tőle a hasa eleinte. Onkológus a szomszédom, ő is azt javasolta, fokozatosan kell inni. Nem tudom tudjátok-e, hogy lehet vegyes ízben kérni, van húsleves ízesítésben is. Angol kutatások szerint a kurkuma is daganat ellenes hatást fejt ki. Ez egy sima fűszer ártani nem árt, ha az íze nem megfelelő, kehet kapni a gyógyszertárban kapszulát és abba bele lehet tölteni.
42. Angel9
2012. jan. 30. 18:12

Megjött a szövettan.Hasi rossz indulatú daganat meg hasfali rossz indulatú daganata van.

nutridrinket kapott a kórházba meg nekünk is van itthon.Csak az a baj ,hogy megy tőle a hasa.Ensur nem ismerem.Ez tartalmaz cukrot?

Febr 15.-én kell menni az onkológiára.De remélem addigra egy picit összeszedi magát.Köszönöm ,hogy így ismeretlenül is tartsátok bennem a lelket.

41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 39. - Angel9)
2012. jan. 29. 20:21

Szia Angel!


Mielőtt ne adja isten, jobban lefogyna, kérjetek táplálék kiegészítő italt. Ensur és még leírom milyen van.

A férjed nem olvasta a szövettant, nem tud róla?

Ezeket a daganatokat eltávolították, vagy ezeket bent hagyták Neki?

Sok-sok kitartást kívánok Neked, a párodnak meg csodát, hogy visszafordítható legyen a betegsége és hidd el, azért léteznek még csodák!!

40. Katinkaboszi (válaszként erre: 39. - Angel9)
2012. jan. 29. 20:14

Szia,


Nagyon sovány, de legalább otthon van. Namost, ha megjött a szövettan, az orvos nem mondott még semmit?:(

Ha lehet, adj erőt Neki továbbra is, itt pedig meséld el a fájdalmadat, mert valahol ki kell adni.

Szorítunk, küldünk erőt, mindkettőtöknek, néha lépj be, hogy tudjuk, hogy vagytok. puszi.

39. Angel9
2012. jan. 29. 19:06

Sziasztok.

2 napja jött ki a kórházból.Nagyon sokat fogyott most 46 kg.Enni keveset eszik napjában 5 alkalommal.De ez őszeségében is kevés.Megjött a szövettan és azon amit olvastam nagyon szomorú lettem.Hasi rossz indulatú daganat meg hasfali rossz indulatú daganata van.Semmi jó ő szegény sétál sokat ahogy az orvos mondta neki,látom és mondja ,hogy reméli hamar rendbe jön.Most mit mondjak ? Marad a hatalmas fájdalom:(

2012. jan. 24. 22:26

Mielôbbi gyògyulàst a fèrjednek.

Sok-sok erôt ès kitartàst nektek. Remèlem minden jòl alakul ès 100 èves korotokig èlni.

37. Katinkaboszi (válaszként erre: 31. - Angel9)
2012. jan. 24. 21:44

Szia :)


Szerintem sejti, csak nem akar ezzel senkit idegesíteni, hiszen bízik, hogy mégsem az :)

Mond el az orvosnak, hogy úgy adja elő, amiből erőt meríthet a párod és nem esik kétségbe, ahogy mondod is :)


Kíváncsi leszek az eredményre, remélem elmondod, hiszen többen aggódunk értetek :)


Én is köszönöm :) Másképpen én sem tudtam feldolgozni a férjem infarktusát, mint így, bízva :)

Sokat segít és a párodnak is :)

36. 238be63976 (válaszként erre: 34. - Angel9)
2012. jan. 24. 12:41

Szia!


Ismerős érzés. Én is minden, de minden mást megadtam volna a Páromért.


Ami biztasson, hogy sok ember gyógyult meg már rákból (vagy legalábbis él évek óta tünetmentesen és jól van). Mi sok ilyen emberrel találkoztunk. Ami fontos, hogy higyjétek el, hogy sikerülni fog, mert igen, lehet, hogy nem, nekünk sem sikerült, de ha nem hisztek benne, akkor nem fog.


Kemoterápia amúgy nekünk segített először, meg a sok C vitamin.

35. hpkati (válaszként erre: 32. - Angel9)
2012. jan. 24. 06:51

Nagyon nehéz napokat élsz-éltek meg. Neked a nehezebb, hiszen egyedül kell megbirkóznod a dolog súlyosságával. Ha segít, hogy kiírod magadból, szívesen meghallgatunk. Ha tanácsra, bátorításra van szükséged, szólj!!!

Azért, az nagyon jó hír, hogy már feltudott ülni, ha csak segítséggel is. Fizikailag kicsit megerősödik a kemoterápia előtt!!!

Ha a TB nem támogatja a B-17 kezelést, próbálj meg alapítványoknak írni....

Annak idején amikor kincsünknek lett volna szüksége nagyon drága kezelésre, én is megpróbáltam, igaz nem sikerült, de hátha Ti szerencsével jártok. Egy próbát megér!!!

Nagyon sok erőt kívánok Neked és a férjednek is!

Puszi

Kata

34. Angel9 (válaszként erre: 33. - A0c1361e44)
2012. jan. 21. 10:41
Nem utasítunk el semmit.Én bízok remélem ő is ezt teszi majd.A B17 emelt kúráról olvastam olyan emberek leveleit akik meggyógyultak tőle.De hát ez rengeteg pénz:(Ezt én sajnos nem tudom kifizetné.A TB meg nem támogat.Fél milliót ér egy ember élete? Ez nekem nagyon durva.Akik erre szavaztak hogy ezt a kúrát nem kell támogatni ők biztos ki tudják fizetni.Én meg azért sírok mert nekem ez nem jön össze,pedig mindennél jobban szeretném.
33. a0c1361e44 (válaszként erre: 32. - Angel9)
2012. jan. 21. 10:29

Sokszor az írásaim alapján kemény vagyok. Ha te is így érzed, akkor tudd, hogy a fogalmazásom nem az érzéketlenségemtől olyan, amilyen...

Jaja, ez most épp elég. Fokozatosan meg fog erősödni, és igen majd az orvosok megmondják neki. Hogy mikor lesz vége? Azt senki sem tudja, de maradj bizakodó, és erősítsd a férjed. A kezeléseket ne utasítsátok el.

Sajnos abban igazad van, hogy a neheze csak most következik. A férjemnek is azt mondta a dokija, hogy a műtét semmi a kemoterápiához képest, de kell. A férjem sokszor feladta és mégis itt van.

32. Angel9 (válaszként erre: 29. - A0c1361e44)
2012. jan. 21. 10:15

A férjem csak annyit tud amit én mondtam neki.Hogy a vastagbél és a vékonybél találkozásánál volt neki egy daganat vagy nem tudom mi.Ezt én így mondtam neki.Ami elzárta teljesen a belet.Végül is ez az igazság.De a nagyobb bajról hallgatok mert az orvos azt mondta ,hogy még neki nem szabad tudni róla.Először szedje össze magát.Tegnap már sokkal jobban volt ma meg telefonáltam neki is azt mondta ,hogy a nővér segítségével fel is ült.Mondjuk nem volt kellemes neki fájt a sebe.Nagyon nagyon féltem őt,mert őt sokkal jobban szeretem mint magamat.Ha lehetne gondolkodás nélkül cserélnék vele.:(

Sokszor sírok de ha valaki nyugtatgat akkor is csak mosolygok.Persze előtte teljesen máshogy viselkedem. Biztatom ,hogy a nehezén már túl van.Persze ez nem igaz.A neheze még csak most jön.Nagyon rosszak ezek a napok tiszta kedvetlen vagyok.Mikor lesz már ennek vége?

31. Angel9 (válaszként erre: 28. - Katinkaboszi)
2012. jan. 21. 10:05

Szia.

A beteg társak sem tudják hogy rákot találtak nála.Ezt csak mi tudjuk vagyis a család.Kb hétfőre keddre jön vissza a szövettan eredménye akkor már biztos megmondják majd neki.Elképzeltem mi is volna ha ezt valaki nekem mondaná.Úgy érzem ,hogy nem esnék nagyon kétségbe ha az orvos biztatna ,hogy van remény.Persze aztán ha másképpen tálalná ,hogy nem biztat sok jóval akkor úgy érezném elvette tőlem az utolsó szalmaszálat is.Köszönöm a biztatásod jó volt olvasni.

30. murva
2012. jan. 20. 22:18
Kivánok neked sok,sok erőt,hogy tudd erősíteni a férjedet,hogy együtt tudjatok hinni a gyógyulásban én a Varga doktor gombakivonatairól hallottam amitől többen meggyógyultak nézz utána a neten.Voltak a férjednek panaszai,vagy a betegségre utaló jelek mielőtt műtétre került sor?Az anyámnak sajnos csak akkor derült ki amikor teljes bélelzáródása volt,az ultrahang vizsgálat nem mutatta ki neki,neki is a vastag belén volt.
2012. jan. 20. 21:38

A férjed mit tud, miért műtötték?

Mindenkinek nehéz ezt megemészteni, átélni. Amikor olvaslak, akkor én is átélem, amit te...

Nálunk a férjemnek a műtét előtt elmondták, hogy mi a baja. Nem tudom mi a jobb.

Sokszor azt is kétlem, hogy jó ilyen "okosnak" lenni. Azaz tudni, hogy a betegség mit okozhat, de ha tudjuk, akkor célirányosan tudunk küzdeni.

Sajnos a férjem betegsége által sok-sok ilyen beteget ismerek és a legtöbb meggyógyult.

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook