Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ezt muszáj leírnom fórum

Ezt muszáj leírnom (beszélgetős fórum)


1 2
41. Anita123 (válaszként erre: 28. - Cheetos)
2008. jan. 14. 12:59

Teljes mertekbe egyet ertek veled!Ok a mi "sztarjaink"????

Pl Dundika stb .... hat koszonom... :S



Nem csodalkozok CSERHALMI GYÖRGY velemenyen!

"Sztárok: Horváth Éva, Dundika, Leo, VV Ágicica....stb. Jól mondta CSERHALMI GYÖRGY szinművészünk amikor egy riportban megkérdezték tőle, hogy "te mint sztár, hogy látod a dolgokat??" Erre az volt a válaszs, hogy " kérlek ne szólíts sztárnak, amikor Győzikék, Kelemen Annák sztárok lehetnek, akkor én nem kívánok sztár lenni!!! "

40. Alexx
2008. jan. 14. 12:39

Nem nézek Híradót, aktívot, passzívot, táncolós, éneklős, sztárkeresős, ki-, be-, oda-, vissza- dumálós show-kat, szappanoperákat. stb. (Bár a szurikátákról van egy folytatátos teleregény az egyik tudományos csatornán, s azt nézem néha. :)


Ellenben nézek National Geographicot, Discoveryt, Spektrumot, TV Paprikát, DEKO TV-t, Animal Planetet, Travel Channelt, sportcsatornákat, s a kedvenceimet a Viasaton.


Nem olvasok napilapot, szennylapot, női magazinokat, bulvárt, stb.


A reklámokat és ajánlókat azonnal elkapcsolom.


Csak Petőfit hallgatok a rádiók közül, mert itt senki nem képzeli magát irtó humorosnak a nap egyik szakában sem.


Mindenki magából indul ki. Én így "harcolok".

39. fényvándor (válaszként erre: 37. - 'szti)
2008. jan. 11. 20:41
Én is ritkán nézek tv-t föleg híreket,annyira hülyére veszik az embereket,hogy mindent megetethetnek velük,és a nagy többség kajálja is...
38. 754c7e07c3 (válaszként erre: 36. - 984ff08d0b)
2008. jan. 11. 20:35

Most én bólogatok.

Sajnos, sok igazság van ebben.

37. 'szti (válaszként erre: 34. - 984ff08d0b)
2008. jan. 11. 19:46

amíg a legnagyobb példányszámban fogyó újság a blikk és a legnézettebb műsor a győzi- meg mónisó, addig a média miért változtatna?

én azt nem értem, hogy lehet egyetlen fillért is adni egy ilyen szemét lapért és egy másodpercet nézni ezekből a műsorokból

nem vagyok hiperigényes, megnézek mindenféle nyálas filmet, de ezektől kiakadok, már a beharangozóját is elkapcsolom inkább

36. 984ff08d0b (válaszként erre: 35. - Szabotimi)
2008. jan. 11. 19:34
És apa bambul a tv előtt és anya is este, és a hugi is és öcsi meg az ölős játékot nyomja a neten a klánjával. Ollé. Tökjó. Altatják a népet mindig, aztán jól megijedünk, amikor öcsi hazajön és meg van verve és meghal, mert a koponyája bereccs. A szomszéd fia 19 és maholnap megszületik a lánya. Se lakás, se semmi. 4en testvérek, mi lesz velük? Anyja hol volt egyáltalán? A másiknak meg a 3 gyerek, maholnap tárgyalása van, lehet leültetik, a kocsit holnap viszik, emrt nem fizette, a feleség kiborulva, dolgozni sem tud menni autó nélkül, se a kölköket elhozni. Azért csak nézzük a tvt. A szomszédban meg sokkal nagyobb tragédiát találhatunk, mint bárhol máshol...és persze, celeb lehetsz még lányom, csak feküdj ide le kicsit...
35. szabotimi (válaszként erre: 34. - 984ff08d0b)
2008. jan. 11. 19:24
Azt tudom, hogy meg vagyunk vezetve:(
34. 984ff08d0b (válaszként erre: 32. - 5cb4354c81)
2008. jan. 11. 19:21
Azok egyike sem problémás, csak idióták, akik szerepelhetnek :P mindnek "betanult" karaktert adnak :P ezt mondom, hogy mindent megetetnek velünk, mindent!!! a nyereményeket, a játékokat, a megfejtéseket, a reklámokat, a híradót, a sztárokat, a ki-beszavazásokat, mindent :P
2008. jan. 11. 19:16
Na de azok se normálisak akik képernyőre teszik a Kiszelt meg a Pákót. Reklámozzák a hülyéket és ez eladható? Kinek?
2008. jan. 11. 16:43
Én a Mónika és Balázs showban összegyűjtött emberektől vagyok még rosszul. Tele van idióta, hülye, IQ harcos, böszmékkel....
2008. jan. 11. 14:47
hehh, és azt megmondja nekem valaki, hogy minden hivatásos krvából lehet celeb? az összes most futó hudeszupernő aki levetkőzött és a "médiában szeretnék elhelyezkedni" a neten 1000euróért megduógható/volt. Nem értem. Jó ez így? A lányotok azt lássa, hogy így lesz híres és jó nő? Ha eladja magát pénzért bárkinek? Ribancokat nevelünk? Mert a médiában csak ezt a vonalat látom...
30. Alexx
2008. jan. 11. 12:59

Csak a fórum elejét olvastam el. De azért megjegyeznék valamit. Látjátok, hogy emiatt a nevesincs csaj miatt már hányan írta ide? :) Na, ez itt a lényeg. Ahogy talán Gábor Zsazsa remekül megfogalmazta, mindegy is, hogy mit, csak beszéljenek rólam. :) Hát Ti beszéltek róla. :) Mint, ahogyan beszélnek a mérhetetlenül buta pákóról, győzikéről és szerintem tudnátok még sorolni. Soroljátok is ide, kik nem érnek egyetlen sort sem a médiavilágból! Én elkezdem.


1. a naptáras Tündike

....

2007. nov. 17. 10:52

Ezeket a mai szuper sztárokat,én nem nevezném annak.

Ezek olyan tiszavirág életüek

2007. nov. 17. 10:44

És ők a mi "sztárjaink" !!!!!!!

Aztán csodálkozunk mikor kamasz fiúk úgy viselkednek a buszon mint a megvadult állatok! Pedig elnézem őket, helyes, jóképű kölykök, vagányak, legyenek is , az a dolguk ebben a korban! DE. Mást se látnak a tv-ben mint ilyen vislekedést. Ők még elhiszik, hogy ez a menő!!!! Győzikéről annyit, hogy én nem találkoztam még emberrel aki nézte volna, mégis mindenki képben van , hogy mikor mi történt velük.

Akkor valaki csak nézi, nem??????????????

Sztárok: Horváth Éva, Dundika, Leo, VV Ágicica....stb. Jól mondta CSERHALMI GYÖRGY sznművészünk amikor egy riportban megkérdezték tőle, hogy "te mint sztár, hogy látod a dolgokat??" Erre az volt a válaszs, hogy " kérlek ne szólíts sztárnak, amikor Győzikék, Kelemen Annák sztárok lehetnek, akkor én nem kívánok sztár lenni!!! "

Story magazin. Csütörtökön megjeleni, leír valami bldséget, amit a Best pénteken cáfol!!!!!

Ugyanaz a kiadó.

Képben vagyok, anyukám mindent tud a "sztárokról "! :))) Dina

27. 984ff08d0b (válaszként erre: 26. - Ec63a7fc29)
2007. nov. 1. 19:45
Pedig érdemes kialakítani egyet :D mondjuk nálam lassan egy spejznyi lesz :P
26. ec63a7fc29 (válaszként erre: 25. - 984ff08d0b)
2007. nov. 1. 19:44
Azt hiszem nálam még nincs ilyen polc.:)))
2007. okt. 30. 21:19

Lesz pasis műsor is majd :D tervben van :D


Az ilyen elszállt némberek meg többnyire pofára esnek, ha igazán carba kerülnek az összes "barátjuk" eltűnik mellőlük. Sajnálom őket és nem érdekelnek többnyire, a "SzH" polcon vannak nálam...SzerencsétlenHülye... :)

24. LoLiNa
2007. okt. 30. 20:42
én se veszem a szennylapokat :DD
23. szanád (válaszként erre: 22. - Ec63a7fc29)
2007. okt. 30. 08:30
DDDD...
22. ec63a7fc29 (válaszként erre: 21. - Szanád)
2007. okt. 30. 08:16
Nem veszek ilyen újságokat. Sem kalória, sem vitamin nincs bennük.:)))
21. szanád (válaszként erre: 19. - Ec63a7fc29)
2007. okt. 30. 08:11

Szia

Miért lennél bunkó? ,akkor én is az vagyok DDD de szerintem jó így "bunkón ",én így is szándékozom maradni.

én csak onnan tudom ezeketa dolgokat hogy mennek az előzetesek ,meg van egy anyósom aki állan dóan nyomja nekem hogy ki kicsoda stb , már ha jön hozzánk és nincs a fókuszon vagy aktívon a tv akkor már megy is.

De mivel nálunk ritkán van ott ,így megy DD

de ha elmész egy ujságosstand előtt akkor is látod a címlapokra mi van írva.na meg felmész a híroldalakra az biztos hogy szalagcímben olvasol oldogat Én már vagy két éve nemn veszek ilyen újságot

Ne vegyetek ilyen újságokat !!!!!

20. Donyta (válaszként erre: 15. - Szanád)
2007. okt. 30. 07:23
Az lenne a szép! Össze is omlana minden, ami evvel kapcs. De nem lenne rossz ötlet. Én sem vettem már ilyen szennylapokat több mint egy éve. Volt amikor kiváncsi voltam valamire, és megvettem, aztán megbántam, hogy sz.. sincs benne és amire gondoltam, messze nem azt kaptam belőle! A sok egyforma uncsi vájkálás mások hülye éeletében, miért nem mennek el azokhoz akiknek több mondani valójuk lenne az életről mint nekik.
19. ec63a7fc29 (válaszként erre: 15. - Szanád)
2007. okt. 30. 07:15

Szia! Bulvárban rettentően alulművelt vagyok. Soxor azt sem tudom, ki az a csinibaba akit mutogatnak, honnan, miért kellene ismernem.

De pl Jókai Annát, s az ilyeneket, akik nem annyira vannak a bulvár top-on, felismerem kb 3 mp alatt. Most akkor bunkó vagyok?

18. Donyta
2007. okt. 30. 06:38
Lehet, hogy nem teljesen idevág a dolog, (viszont egyetértek) de sajna nem csak a médiában van ez igy! Messze a médiától, itt közöttünk is vannak sajnos olyanok, akik valamitől (tán a könnyű szerencse lányi) nagyon elrugaszkodnak a világunktól. Eszükbe sem jut, hogy honnan lett a pénze,vagyona, vagy esetleg még hova juthat... Mert nem mindig van- lehet fent az ember-lánya.. Van a mikor nagy puffanás éri pont azt aki letiport másokat! Jó nagy szájjal, hanggal turmixolva!
17. LoLiNa (válaszként erre: 10. - D606bc0fd7)
2007. okt. 30. 06:16
nem biztos, hogy erre van igény, csak azt hiszik! és azért van főműsor időben, hogy minél többen nézzék! mert a kutya nem maradna fent tovább egy ilyen szennyért.. ! mit tehetsz ellene? semmit.. mert mindenhol ezt nyomják.. pont azért mert a konkurencia is ezt nyomja.. holott a kutyát nem érdekli..
2007. okt. 29. 21:02
nekem nincs is tevem, nem erdekel a sok hulyeseg. Igy legalabb nem uszhatjuk meg magunkat, egymast. :)
2007. okt. 16. 10:26

Hát én már elvből nem nézek ilyen műsorokat ,de3 aktívot és fókuszt sem ,mert csak a mesztelen ,minusz iq-ju csajokat mutatják. Én azon vagyok igazán felháborodva ,hogy ilyen sz vrból milyen jól meg lehet élni

Ja és bulvárújságot ,és heti magazinokat sem veszek,nem vagyok kíváncs i senkire sem hogy ,milyen melet csináltatot ,éppen ki dugja és hová ment nyaralni stb.

egyszer kéne csinálni egy kampányt hogy mindenki megfogadná ,hogy egy hétig nem vesz senki bulvárt , és nem néz ilyen műsorokat.

14. winny
2007. okt. 15. 17:28
Ezeken a csajszikon nem érdemes bosszankodni.Egy pillantást sem érdemelnek.Felkapja őket a média és amig hasznuk van belőle addig fut,utána eldobják.Pl. az Évi!! Ha valaki a pillanatnyi nagy pénz?? reményében eladja magát.annyi.
2007. szept. 8. 20:02

Sajnos a mai világban ezek a buta, bugyuta, emberek a nyerők. Győzikéről, Annácskáról és az egyéb ilyenekről szól a TV, az újság. Régen adtak a TV-ben színházi közvetítést is. Azok az emberek akik nem jutottak el színházba legalább a TV-n keresztül élvezhették.

Ma van a TV-n 100-150 csatorna és néha nem lehet nézni egy adót sem.

A könyv az soha nem csapja be az embert. Tudom, hogy kitől, mit olvasok, milyen könyvre van hangulatom.

Multkor valamelyik csatornán mondták, hogy egy családban 5, azaz öt darab könyv elég, nem szabad több könyvet otthon tartani.

Még a mai napig is PÖFÖGÖK ezen.

Nálunk mindenki (négyen vagyunk) imád olvasni! Az öt könyv még viccnek is kevés. Mindenkinek van kedvenc írója, kedvenc könyve.

2007. szept. 6. 12:12
Engem a Kiszel Tünde tud nagyon kiakasztani az undorító modorával, beszédjével. Ha megjelenik a TV-ben, azonnal felmegy a cukrom és elkapcsolok. Nála undorítóbb p....t még nem láttam. Úgy meg tudnám pofozni és kitiltanám minden csatornáról. 1 ilyen nő nem való a TV-be, de ő a tyúkeszével ezt nem fogja fel.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook