Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezt mire véljem? Mit akarhat? fórum

Ezt mire véljem? Mit akarhat? (beszélgetős fórum)


6. sanyinak (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 19:44

A kapcsolat szüneteltetése általában végleges szokott lenni.

Ez már fura nekem, hogy beszélgettek egymással egy héttel később.

2021. máj. 7. 15:15
Ha olvassa a hoxát, rá fog ismerni az írására:)
2021. máj. 7. 14:16
Nyilván a különválás még friss,igy érdeklődött a hogyléted felől.Nincs ebben semmi különös.Értékelem,én legalábbis azt tenném.Az,hogy mi lesz tovább? Az idő megadja a választ!
2021. máj. 7. 14:12
Nem lenne hitelesbb szóban, mint irásban ?
2. andi6020 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. máj. 7. 14:04
Meddig tart az, amit a csóka írt?
2021. máj. 7. 13:33

Párommal ideiglenesen szakítottunk ( Ő javasolta ), mondván majd meglátjuk hogyan tovább....



Majd egy héttel később ezt írja : "Sziamia! Hogy vagy? Remélem minden rendben! Gondoltam érdeklődöm, mert foglalkoztat, hogy hogy vagy! Én kicsit kezdem magam rendbeszedni, lelkileg. Igazából nem jó egyedül, de mégis jót tesz, mert tudok gondolkodni, s dolgokat átértékelni.

Ma és holnap behívtak készenlétbe éjszakára. Nem örülök neki, de muszáj volt.

Neked hogy megy a munka? Tetszik! 😊


Ennek örülök! Sokat töprengtem rajta, hogy ez a döntésem jó vagy sem. Aztán rájöttem, hogy rosszabb vége is lehetett volna, így ez volt a “jobb”, mert így megnyugszik a lelkem a felhalmozódott dolgoktól. S így még lehet rá esély, hogy minden visszatér a rendes kerékvágásba.

Ott a példa: ha haveroméknak sikerült, akkor a mi esetünkben is sikerülhet!

Mert őszintén, azért én sem szeretném, ha végleges lenne, ami most van.

Igyekszem kitartani, de minden csak halmozódik szokás szerint 🙄

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook