Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ezt a szemet szemhéj plasztikával széppé lehet tenni? fórum

Ezt a szemet szemhéj plasztikával széppé lehet tenni? (tudásbázis kérdés)


14. michelle.r (válaszként erre: 4. - Sugibugi85)
2012. aug. 6. 11:51

Persze, csináltasd meg! Nem csak esztétikai kérdés, a szemednek sem tesz jót, ha rálóg a bőr.

Egy kolléganőm megcsináltatta, három napig úgy nézett ki, mint akinek bevertek egy jó nagyon, de most már gyönyörű. 55 évesen csináltatta, kb. tizet fiatalodott, kinyílt a tekintete és nem könnyezik folyton. Ráadásul neki a TB ki is fizette, mindössze tízezer forintjába került. De azt mondja, bármit megadott volna érte, annyira más.

13. titzi
2012. aug. 6. 11:36

megnéztem volna aképet

kár ,hogy levetted

ha tényleg gond van,ne a szikét válaszd,hanem az injekciót

a szike csúnya nyomot hagy és akkor aztán tényleg odanéz majd mindenki!!

12. syria (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2012. máj. 25. 16:45

Egészen biztos.

Megértelek, mert engem is zavar; igaz, dupla annyi idős vagyok mint te.

Kalkuláld be, hogy a korod előrehaladtával ismét mehetsz. Mindenképpen konzultálj plasztikai sebésszel. Bár azok nyilván neked rontanának, hiszen kell nekik az üzlet. Úgyhogy alaposan nézz körül.

Én is fontolgatom ezt a műtétet, mert a mások által szépnek mondott szemeimen nagyot rontanak a lógó szemhéjak. :(

11. Ágio8405 (válaszként erre: 9. - SDitti)
2012. máj. 25. 15:43
természetesn ez öröklödö ahogy a fül arc száj forma, vagy bármi az emberen....
2012. máj. 25. 15:42

Szerintem késöbb mütesd meg akkor valoszinüleg muszáj is lesz (ha öregszel). Teljesen viszont nem tudják valoszinüleg átszabni mivel ilyen alaku a szemed. Szoval hiába mutatsz majd egy tág tekintetü képet nem bitos hogy tud olyat csinálni.

De ha annyira zavar akkor menj el konzultációra aztán majd ráérsz azután dönteni. Ja a másik meg hogy lehet 5 év mulva ugyanilyen lesz megint ahogy ereszkedik a bör...

9. SDitti (válaszként erre: 5. - Sugibugi85)
2012. máj. 25. 15:38

Biztosan lehet műtéttel segíteni rajta.


Hadd kérdezzem meg, hogy genetikailag ilyen? (Gondolom, igen, mert még fiatal vagy.) A családodban is van hasonló?


Nekem is ilyen állású, de nem teljesen ilyen. Viszont attól tartok, hogy ennél még jóval lógósabb lesz az idő múltával, mert apunak és mamának borzasztóan olyan (volt). Szóval csak ezért érdeklődök, hogy szerinted mennyire öröklődik?

8. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Sugibugi85)
2012. máj. 25. 15:08
Jó smink... olyan macskaszem-formát el tudnék képzelni... ahol a homlok felé sötéttel kihúzzák és felemelik. A műtét pedig műtét.
2012. máj. 25. 14:53
Esetleg még érdemes egy nagyon jó sminkessel konzultálnod, hogy hogyan fesd ki a szemedet. Ilyesmivel nagyon jól lehet "csalni". ;)
2012. máj. 25. 14:52
Szerintem egyszerűbb, ha megbékélsz magaddal. Nekem sokat segített egy kineziológus ebben, és mára nagyon vonzónak érzem magamat, pedig kívül ugyanúgy nézek ki. :) Az sokkal olcsóbb is, mint egy plasztikai sebész. :D
2012. máj. 25. 14:43
de azért kicsit közvélemémy kutató jelleggel is tettem fel a képet....
2012. máj. 25. 14:43
hát engem nagyon zavar, már gyermekkorom óta most már 27 éves vagyok és sajnos ha bármilyen képen vissza látom magam én csak arra tudok figyelni és gondolni, hogy jújj de csúnya asszimetrikus a szemem és emiatt a fejem is...nálam ez elég nagy kisebbségi komplexust okoz....
2012. máj. 25. 14:40
Igen, de tényleg bevállalnád, hogy egy hatalmas darabot kivágnak egy szikével a szemhéjadból? Brrr. :S Egyébként több plasztikai sebésznél is van ingyenes konzultáció. Kb. mindenre tudnak megoldást, erre is, de muszáj?
2012. máj. 25. 14:37
A képeim között találtok képet a szememről jelenleg, nagyon zavar h a jobb szemhéjam lóg és mintha a szemöldököm sem lenne az igazi....
2012. máj. 25. 14:36
Ezt a szemet szemhéj plasztikával széppé lehet tenni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook