Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ezotéria és piramisjátékok fórum

Ezotéria és piramisjátékok (beszélgetős fórum)


9. klundra (válaszként erre: 8. - 8c5c4be8a6)
2010. jan. 14. 10:29
Szerintem az ezotéria jó téma, és igenis hiszem, hogy léteznek olyan emberek, akik látják a jövőt előre. Persze nem minden momentumát, de van egy erősebb megérzésük, ha rád néznek, vagy ha megérintenek. Csak egy példa. Nem rég történt velem,hogy találkoztam egy ausztrál boszorkánynővel. Nem ismertem, nem is tudta ki vagyok, csak bemutattak egymásnak. Rámnézett, és azt mondta, hogy amilyen gyorsan tudok, menjek haza. Nem értettem,hogy mit akar, igazából nem is hittem neki. Aztán még vagy 3* elmondta,hogy van egy rossz érzése velem kapcsolatban, valami történni fog. Nem nagy dolog, de nekem fájni fog. Persze lekéstem a buszom, és nem mentem haza. Mikor a másik busz hazavitt, kinyitottam a kaput, és épp akkor cincálta szét a kedvenc 6 kilós macskámat egy óriási kutya. Ha egy percel előbb érek haza, megmentem a macskám,mivel mindig beengedtem magamhoz... Ehhez mit szólsz? Tehát én nem azt gondolom,hogy ők előre látnak, hanem azt, hogy erősebb náluk (ezeknél az embereknél, akiket nevezhetünk jósoknak,vagy bárminek) szóval erősebb náluk az a bizonyos 7. érzék. Ami nekünk csak segíthet. Szóval hajrá! egy próbát megér!
8. 8c5c4be8a6 (válaszként erre: 2. - Jocika)
2009. szept. 10. 15:04

ezek az ezoterikusok meg jósok csak becsapmak benneteket, minek foglalkoztok ilyen témákkal?

hülyeség az egész!

ha a tudomány nem támasztja alá, akkor tudnotok kellene hogy nincsen. csajozzatok inkább, vagy gyűjtsetek valamit

7. 8c5c4be8a6 (válaszként erre: 6. - 036bf4cfe4)
2009. szept. 10. 15:02

öszintén szolva csodálkozom hogy foglalkozik ilyen témával valaki ! erre fecsérelni akármennyi agysejtet vétek.

az egész ezotéria egy marhaság ! semmiféle tudományos alapja nincsen !

azt még megérteném hogy valaki a középkorban boszorkányt éget, meg ilyesmikkel bíbelődik, de manapság amikor kész természettudományos ismereteink vannak, teljesen idétlenség ilyeneken gondolkozni.

jártatok ti iskolába?

ezt tanultátok ott?

csodálkozom

6. 036bf4cfe4 (válaszként erre: 1. - Origami)
2009. jan. 13. 00:53
Az ilyen "iskolát" sürgősen ott kell hagyni.
5. 38113ab761 (válaszként erre: 4. - Klimpírozi)
2008. szept. 30. 06:59

Csatlakoznék a kérdéshez... És egyetértek az előzőekkel is...

Mindent amit az emberek "használnak" lehet jó is, és rossz is. Beállítódásuktól függően. Az én abszolút "költői sóhajom" az, hogy ilyenkor sokan nem az embert "ítélik" meg, hanem ebben az esetben mondjuk az ezoterikus iskolát...

Pedig az "ezotéria" ártatlan az ilyen ügyekben...

4. Klimpírozi (válaszként erre: 1. - Origami)
2008. szept. 29. 16:59
súlyos, valami konkrétat olvashatnánk a hit vámszedőiről???
2008. szept. 29. 16:37
Hát, sajnos a Világosság Angyalainak hirdetése, keveredik a sötétséggel. Megírod, hogy mi történt? Érdekelne és köszönöm.
2008. szept. 29. 16:35

Sajnos sokan húznak komoly hasznot hiszékeny emberekből.

Aki oda jár, és komolyan veszi az élet ezoterikus oldalát...legjobb ha kilép.

2008. szept. 29. 16:28
Érdekelne, mit gondoltok arról, hogy egy ezoterikus iskola működtetői a saját diákjaiknak piramisjátékba való belépést ajálngatnak, és akinek ez nem tetszik, azt valamiféle befeketítéssel leállítják. Iskola-e az ilyen intézmény, ahol a segítő szándék álarcát hordva élősködnek embereken?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook