Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ezen a módon lemehet a maradék 5-7 kg? fórum

Ezen a módon lemehet a maradék 5-7 kg? (beszélgetős fórum)


2014. aug. 18. 16:23

Szia!


Az utolsó kilók a legnehezebbek. Sajnos... :(. Én mikor egyszer lefogytam az álomsúlyomra, akkor ezeket tettem:

- mozgás mellé (ez Rubint Réka volt) még több kardió, kardió és kardió

- ezeket ne edd: kenyér, tészta, krumpli, rizs

- mindent mértékkel


Ha ezt a hármat betartod, lemegy a maradék is. Annyi, hogy én soha nem diétáztam, hanem mindig ettem mindent, de a pl ha töltöttkápi vagy valami nem odaillő kaja volt, akkor nem tányérra szedtem, hanem a picike salátástálkába. Mozogtam én előtte, heti 4-5x, de a véghajrában akár heti 6-ot is. Szóval az a lényeg, hogy jó az, amit csinálsz, de az utolsó makacs kilóknál neked is makacsnak kell lenned önmagadhoz és nem engedhetsz a nyolcból, bizony meg kell szorítani a nadrágszíjat. Remélem segítettem!

2014. aug. 18. 15:36

Régi fórum, de ma is aktuális:

Igen, a Norbi kódok alkalmazásával lemehet a maradék 5-7 kg, főleg ha valami tornát is mellé teszel!

10. b99048cdfc (válaszként erre: 9. - 1dd0e5152d)
2012. jan. 25. 17:40
Én sose ettem az ő ételüket,nem volt rá pénzem:)) Ugyan azt ettem mint a családom. Csak megettem a mákos tésztát délig. És ebéd után nem ettem már csokit meg ilyesmit. Sem kenyeret. Van itt sok norbis fórum. Olvasgass bele. Nagyon hasznos tanácsok vannak ott:)) Én csak a magam módján tudtam ezt csinálni,de ezzel nem vagyok egyedül. Sokan nem eszik a cuccaikat,de azért lehet vele fogyni jócskán ám:)
2012. jan. 25. 14:34
AZ lenne még a kérdésem, hogy megtaláltam a táblázatot. VAnnak benne készételek, te azt is így készíted? Ha abban nem állnék át teljesen update életmódra, akkor is használna?
2012. jan. 25. 14:29
Megvan köszi:)
7. 1dd0e5152d (válaszként erre: 6. - B99048cdfc)
2012. jan. 25. 13:57
Hol találok táblázatot?:)
6. b99048cdfc (válaszként erre: 5. - 1dd0e5152d)
2012. jan. 25. 13:22
Ja,én a Norbiék időbeosztásárol beszélek. Az Updateról. Hogy 12.-ig bármit ehetsz.aztán háromig már kevesebb dolgot,és aztán meg nagyon kevés dolgot. Van ennek egy táblázata. Biztosan ismered. Én ezzel fogytam 18 kilót:) csak elengedtem magam,és egy kicsi visszajött. Most kapcsoltam rá megint. HA odafigyelek mit,mivel,és mikor eszek most is menni fog tudom. A sport az nagyon jó. Én egy lusta disznó vagyok,és a 18 is úgy ment le,hogy egy felülést se csináltam. de te azért csináld.
5. 1dd0e5152d (válaszként erre: 4. - B99048cdfc)
2012. jan. 25. 12:59

Erről az idősávról írnál bővebben?:)


Eddig nem diétáztam, hanem csak kangooztam fél éve. Alakultam, meg feszesebb lett a testem, meg formálódtam, de kg-ban semmi sem mozdult...:(

4. b99048cdfc (válaszként erre: 2. - 1dd0e5152d)
2012. jan. 25. 12:54

Én pont ennyit akarok még leadni.

=3 vagyok és 67 a cél kb. Én csak az idősávokat tartom,és működni szokott ha betartom. MI az hogy kettőig ehetsz mindent? Norbi szerint nem délig lehet mindent?

3. Cucicsillag (válaszként erre: 2. - 1dd0e5152d)
2012. jan. 25. 12:54

ó, te szegény... én tuti nem bírnám.

Az eddigi módszered bekakukkolt vagy miért akarsz ehhez a drasztikus "diétához" folyamodni?

Vannak update 1-es kaják is,amit este is ehetsz pl. és nem kelll kínozni a szervezetedet feleslegesen:)

2012. jan. 25. 12:28
Heti 2-3 alkalommal járok Kangoo jumps-ra. Most elkezdtem a RR napi 20 perc önmagad dvd-jét. Jelenleg 72 kg vok, 65-68 kg szeretnék lenni, de főként a fenekemmel és a combommal vannak gondjaim. Diétát elkezdtem, h kettőig lehet mindent enni, 5kor meg fehérjét, de minden este korog a gyomrom, iszonyat éhes vagyok, valami ötlet, hogy ezt elkerüljem???
2012. jan. 25. 12:26
Ezen a módon lemehet a maradék 5-7 kg?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook