Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Ezekiel kenyér, Essene kenyér fórum

Ezekiel kenyér, Essene kenyér (beszélgetős fórum)


2010. jún. 18. 17:39

Végy gabonát, árpát, babot, lencsét, kölest és tönkölyt, tedd egy edénybe, és csinálj belőlük kenyeret. ...." (Ezékiel 4:9)


Mint azt fentebb is olvashatjátok már Ezékiel próféta is iránymutatást adott a fehérje komplettálásról egy étkezésen belül. Bár gyanítom Ezékiel célja nem az volt, hogy egészségtudatos kinyilatkoztatást tegyen - mert maga ez a mondat egy más történeten belül jelenik meg - de a Biblia ezen részében kimondottan a húsmentes táplálkozás és a gabonák szerepe megjelenik egyértelműen.


Hát no...izgatott lettem...és Ezékiel kenyeret akartam sütni:-))


A kenyér alapreceptje azért kicsit bonyolultabb, mint azt a Biblia írja, de a lényeg benne van. Venni kell gabona- és hüvelyesliszteket és azok keverékéből némi élesztő, olaj és víz hozzáadásával kenyeret kell gyúrni.


Jelzem: Kezdőknek nem ajánlom (nem azért mert azt hiszem, hogy nem sikerülne nekik, hanem, mert képtelenség leírni a pontos receptet)


A recept egyébként roppant egyszerű(nek tűnik):


Hozzávalók:


500 g Ezékiel kenyérliszt (a Bionatura boltban lehet venni)


2 kiskanál só


0,7-1 dl olívaolaj


3 dkg igazi élesztő (nem por)


langyos víz


pici méz (cukor, rizsszirup- mindegy csak édes legyen)



A lisztet tálba szitálom és a közepén egy lyukat gyártok. Ebbe belemorzsolom az élesztőt és ráöntök langyos vizet (hmmm....mennyit??- nem tudom, szemre megy). Meleg helyre teszem, konyharuhával lefedem a lábost és várok kb. negyed órát (eddigre illik megindulnia az élesztőnek - kvázi habzik a teteje). Beleteszem a sót és úgy 0,3 dl olajat majd elkezdem gyúrni (kb. 10 percig kellene gyúrni - én 5 percnél mindig feladom:-). Gombóccá gyúrom és megszórom a tetejét egy pici teljes liszttel. Visszateszem a lábosába, rá a konyharuha megint és pihenés negyed-fél óra újra. Akkor szépen elkezd kelni és megint az előbbi folyamat - átgyúrás, megszórás a tetején és egy olajozott kenyérsütő formába helyezzük (amibe sütni fogjuk) egy kicsit igazgatjuk, hogy az egész formát kitöltse és rátesszük a tetejére a konyharuhát (kelesztjük újabb kb. 20 percet).


A végén bekenjük a tetejét olívaolajjal és tehetjük a sütőbe 170C-ra kb.50 percre (lehet akár egy óra is). Tűpróbával lehet nézni, hogy jó-e már.


Az Ezékiel kenyér azért érdekes, mert tartalmazza a komplett fehérjét (mivel gabona- és hüvelyeslisztet tartalmaz) vagyis teljes táplálékhoz jutunk általa és ami szerintem ennél is fontosabb: a gyerekeim megették pirítósként elkészítve!


Azért aki élelemadó anyuka, azt tudja, hogy ez mekkora siker, az óvodai zacskós szeletelt CB..-s kenyér után.

De a pirítást mindenképp ajánlom, mert egyébként nagyon nehéz (mármint a gyerekeknek), de ha lehet ropogtatni, akkor könnyebben megy . Ők lekvárral és vajjal ették.

21. ALANA
2009. ápr. 28. 09:09
A naplómban feltoltok 1-2 fontos tudnivalót :)))
20. ALANA (válaszként erre: 18. - Biológus)
2009. ápr. 28. 07:44
Esetleg van konkrét étrended is? Ha igen szívesen venném ha írnál 1-2 sort
19. ALANA
2009. ápr. 28. 07:43
Szép jó reggelt!
18. biológus (válaszként erre: 16. - ALANA)
2009. ápr. 27. 22:26

Hát ha kérdezel valami konkrétat akkor szívesen megírom! :)

Nekem nagyon jók a tapasztalataim egyébként.

17. ALANA
2009. ápr. 27. 12:35
Voltam a gyógynövényboltban és nagy meglepetésemre találtam a kenyérhez hozzávalókat /búza, tönköly búza, köles, árpa/ más nem a bab és lencsét kihagyom
16. ALANA (válaszként erre: 15. - Biológus)
2009. ápr. 27. 12:32
igen érdekel , szívesen venném ha írnál róla :))
15. biológus (válaszként erre: 14. - ALANA)
2009. ápr. 27. 12:17

0-ás

Én (ugyan nem hú de szigorúan) betartom az alapelveit egy ideje.

Ha érdekel valami erről szívesen megírom!

14. ALANA (válaszként erre: 11. - Biológus)
2009. ápr. 27. 11:21
Te vércsoportod? Esetleg rá keresünk az étkezési terv-re
13. ALANA (válaszként erre: 11. - Biológus)
2009. ápr. 27. 11:19
nullás
12. ALANA (válaszként erre: 9. - Erikpipi)
2009. ápr. 27. 11:19
Ok köszönöm ...úgyis készülök bio boltba
11. biológus (válaszként erre: 3. - ALANA)
2009. ápr. 27. 11:09
És milyen a vércsoportod?
10. biológus (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2009. ápr. 27. 11:09

Köszi szépen!

Már rég meg szeretném csinálni...

2009. ápr. 27. 10:59
Nézz körül a helyi gyógynövényboltokban, ott árulnak hozzávalókat, biztos segítenek is.:)
8. ALANA (válaszként erre: 6. - Erikpipi)
2009. ápr. 27. 10:50
-véletlen kész őrölt hozzávalókat nem lehet megvenni???
2009. ápr. 27. 10:49
Ó nagyon szuper köszönöm szépen , már csak a hozzávalókat kell beszereznem , persze de attól még nem tudom megőrölni...:((
2009. ápr. 27. 10:45
2009. ápr. 27. 10:43
Megpróbálok utánanézni... :D
2009. ápr. 27. 10:41

Egy bibliai időkből fennmaradt kenyérrecept:

búzából, árpából, babból, lencséből, kölesből és tönkölybúzából

Ennél többet sajnos nem tudok róla.

2009. ápr. 27. 10:37
Szia de igen...most kezdem
2009. ápr. 27. 10:15

Csak nem vércsoport-diétázol?

Sajnos én nem tudok róla, hogy itthon lehetne ilyet kapni, de egyáltalán nem biztos, hogy nem. Igazából nekem is jól jönne :)

2009. ápr. 27. 10:04
Sziasztok ...ismeritek ezeket a kenyereket? Vagy talán van aki készíti is otthon? Ha igen akkor megkérlek segítsetek .....:)))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook