Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ez valami vírus lehet? fórum

Ez valami vírus lehet? (tudásbázis kérdés)


10. jajjj
2016. jún. 16. 02:50

Jelszó csere minimum, de email is mehet.

És lehet vírus. Próbáld letölteni a SpyHunter v. egyéb vírusirtó ingyenes verzióját, hátha talál valamit. Eltávolítani ált. csak a fizetős verziók tudnak bármit.

2016. jún. 15. 23:26
Én is kaptam már olyan belépési figyelmeztetőket, hogy Székesfehérvár környékéről, aztán Nyíregyháza környékéről léptek be az oldalamra, de mindig abban az időpontban amikor én léptem be. Nekem is volt mostanában olyan is, 2 személy akiket nem jelöltem be, de visszajelölt.
8. 8d8590e99d (válaszként erre: 5. - 1abbb5d144)
2016. jún. 15. 22:16
A tevékenységnaplóban bent van van hogy xy-t megjeloltem. Ez biztos hogy nem véletlen. Egyszerre kb 10 embert jelöl be... volt már olyan hogy kiléptem, majd 10 perc mulva vissza és özönlöttek a visszaigazoló értesitések.
2016. jún. 15. 22:14
Nálam meg olyan volt hogy az ismerőseim azt látták hogy be vagyok jelentkezve a chat-be...közben pedig sosem jelentkezem be...nálam a jelszócsere megoldotta...
6. Pestis (válaszként erre: 2. - 8d8590e99d)
2016. jún. 15. 22:13
Szia! Jelszócsere! Ez a minimum. Ha nem marad abba, akkor e-mail csere is... Ha ez sem működik, töröld le magad és regelj újra... Én ezeket a lépéseket tenném.
2016. jún. 15. 20:32

nézd meg még a tevékenységnaplót, hátha otthagyta.

Amúgy a mostani hülye elrendezésben, mikor vannak ismerősnek jelölhető emberek a fül alatt, ahol a kijelentkezés vna, én is majdnem jelöltem már be ezt-azt. Ha kijelentkezik, akkor se lesz már ott a hely

4. 8d8590e99d (válaszként erre: 3. - 41b7982b83)
2016. jún. 15. 17:48
De ismeretlen bejelentkezési hely nincs, szóval elvileg csak én használom a facet.
2016. jún. 15. 17:37

Változtasd meg az email címed amiről regisztráltál, és változtasd meg nehézre a jelszavad!

Mert szerintem valaki ismeri a jelszavad és azt az email cimed amiről belépsz fb-ra, és helyetted szórakozik ott.

A jelszavad is legyen hosszú és vegyes karakteres, vegyesen számok, nagy betű, kisbetű, hogy tutira ne lehessen kitalálni.

Az emailt pedig cseréld le másikat jelölj meg elsődlegesnek, a korábbit meg töröld ki az adatvédelmi részből, hogy arról már ne lehessen újra belépni.

2016. jún. 15. 16:50
Sziasztok. Néhány naponta valaki belép a facebookomra és számomra ismeretlen embereket jelölget be. Viszont ha megnézem, nem találok ismeretlen bejelentkezési helyet. Már nagyon idegesít. Egyszer csak azt veszem észre hogy ismeretlen emberek igazolnak vissza. Járt valaki màr igy?
2016. jún. 15. 16:48
Ez valami vírus lehet?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook