Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez szerelem volt? fórum

Ez szerelem volt? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
113. 31bc25d879 (válaszként erre: 110. - Bambinooo)
2018. márc. 11. 10:13

Én azt gondolom, megértjük.

És az a lényeg, hogy már nincs közöttetek semminemű kontakt, te lábra fogsz állni és csak arra figyelj, hogy a megfelelő partnert válaszd ki magadnak. Még egyszer ilyen hibába ne ess.

Sok sikert!

112. Panna.33 (válaszként erre: 107. - Bambinooo)
2018. márc. 11. 09:44

Fel lehet jelenteni.

De itt semmi mással nem tudod bizonyítani, mint a vallomásoddal. Egy ilyent frissiben sokkal jobban lehet bizonyítani.

Így most egy állítás egy tagadás áll szemben egymással. Esetleg elmeszakértő, poligráfos vizsgálat billenti a mérleg nyelvét a te oldaladra.

111. bambinooo (válaszként erre: 110. - Bambinooo)
2018. márc. 11. 08:39
Talán megértitek miért tűrtem eddig!
110. bambinooo (válaszként erre: 101. - PöttyösPanka)
2018. márc. 11. 08:38
109. bambinooo (válaszként erre: 105. - Jessica32)
2018. márc. 10. 18:59
Nem fog már próbálkozni! Hisz ő is megmondta nem megy ez nekünk! De nem is! Ő beteg!
108. csikil4ny (válaszként erre: 107. - Bambinooo)
2018. márc. 10. 14:30
Ha van rá tanud, akkor igen, másképp utólag nem nagyon bizonyítható.
107. bambinooo (válaszként erre: 105. - Jessica32)
2018. márc. 10. 14:03
Utólag már nem érek semmit a feljelentéssel! Vagy igen? Van itt szakértô? Tudja valaki?
106. Clarah
2018. márc. 10. 13:53
105. Jessica32 (válaszként erre: 96. - Bambinooo)
2018. márc. 10. 12:39
Akkor jó :) biztos vissza akar majd menni hozzád, az ilyenek mindig ezt csinálják, de remélem, te megerősödtél teljesen. Bár január 1 még nem régen volt, ehhez nagyon sok idő kell majd. Én szépen elmennék a rendőrségre is a helyedben, az ilyen ne legyen szabadlábon.
104. Jessica32 (válaszként erre: 99. - Bambinooo)
2018. márc. 10. 12:37
Feljelentetted már?
103. bambinooo (válaszként erre: 102. - Channa*)
2018. márc. 10. 07:41
Igen, ő támogat, meg ismerősök, barátok.
102. Channa* (válaszként erre: 92. - Bambinooo)
2018. márc. 10. 06:34

De anyukád megmentett, nem? Azaz támogat.

Én erre gondoltam...

101. PöttyösPanka (válaszként erre: 99. - Bambinooo)
2018. márc. 10. 06:27
Nos, ennek egy elég határozott intő jelnek kellett volna lenni, hogy ne akarj többet tőle. Nagyon remélem, hogy tanultál az esetből. Ha ez sem térített észhez, nem hinném, hogy ha előre szólnak az ismerősei, akkor jobb belátásra tértél volna. Na mindegy, ez már a múlt. A lényeg, hogy soha többet ne ess ilyen hibába. Már nem vagy csitri, tehát beláthatod, hogy a heves szerelemnek - hiába csábító - nem lehet mindent alárendelni. Ezerszer inkább egy olyan férfi, akit az eszeddel is képes vagy szeretni, de esetleg nem olyan lángolóan, mint egy ilyen alak, akármennyire is szerelmesnek érzed magad.
100. bambinooo (válaszként erre: 94. - Arón1)
2018. márc. 10. 06:12
Igen, nagyon nehéz volt kilépni! Tényleg csak azok értik igazán akik benne voltak! Tudtam vele szakítani ez a lênyeg! Most próbálok magamra koncetrálni mert miatta dobtam mindent! Nyelvvizsgára készülök, tanulok, dolgozni járok! Ő ilyen volt az elôttem lévő barátnőjével is, de ha valaki elmondta volna milyen szóba sem állok vele, pedig nagyon sokan tudták hogy az előző barátnőjét is verte, harapta, szorongatta. Így váltam áldozattá! Annyira tudott manipulálni, hogy el is hittem neki dolgokat! Beleestem a csapdájába. Nem sok kedvességet kaptam tőle, talán pár hónapig igen. Utána egyik kezével adott, a másikkal duplán visszavette! Az agressziója hamar megmutatkozott! De mindig megígérte hogy többet nem, többet nem! Aztán mégis! Elhittem hogy talán majd megjavul, meghalt az apja és lehet ezért lett ilyen, majd ha feldolgozza jobb lesz. Hitegettem magam, feleslegesen! De tudtam lépni! Lesz jobb életem! Remélem! Viszonzatlan szerelemnek érzem az egészet! Mert én kitartottam mellette, de ha neki kellett volna akkor már az nem ment neki!
99. bambinooo (válaszként erre: 98. - Cucicsillag)
2018. márc. 10. 06:03
Szia! Nem akarom leírni részletesen, de megerőszakolt! Nem laktunk együtt soha, csak udvarolni járt és én is voltam náluk. Nem vagyunk már együtt!
98. Cucicsillag (válaszként erre: 96. - Bambinooo)
2018. márc. 9. 22:40

Korabban ugy irtad,elkoltoztel tole,de egyutt vagytok...


Sosem tudjuk meg,mi volt ez erdoben?!

97. Cucicsillag (válaszként erre: 92. - Bambinooo)
2018. márc. 9. 22:34

Huuu, nekem egy (senkineknemkivanomultraretkesfuggo)

kapcsolat utan erkezett a normalis az eletembe!

Mihez kepest nezzuk, mert vki huszonevesen talalja meg az "igazit" ... aztan 1-2-3 gyerek,valas.

Szval, kinek mitdib a gep, plusz mit valaszt - van dontesi lehetosegunk es aszarban maradni a legrosszabb. Akarmilyen mas verzio jobb,mint a terror.

96. bambinooo (válaszként erre: 95. - Jessica32)
2018. márc. 9. 20:01
Nem vagyok vele nyugi! Január 1-el bezárólag vége mindennek!
95. Jessica32 (válaszként erre: 1. - Bambinooo)
2018. márc. 9. 18:56

Ez komoly? Még vele vagy? Bocs, de neked segítségre lenne szükséged, pszichológusra minimum. Mi az, hogy összekötözte a lábadat... meg kivitt az erdőbe... meg bunkó? Miért tűröd?

Nyilvánvaló, hogy itt mindenki tudja, a pasi közveszélyes, örülj, hogy még élsz és ezt teljesen komolyan mondom. Ez egy pszichopata. Ha nem menekülsz most, előbb-utóbb megkínoz még jobban (bár eddig is kínzott fizikailag és lelkileg is) vagy agyonver, vagy egymás után a kettő.

És még kérdés neked, hogy mit csinálj? Szerinted? Gondolkozz már.

94. Arón1 (válaszként erre: 92. - Bambinooo)
2018. márc. 9. 17:26
Gondolom még nagyon fiatal és tapasztalatlan vagy. Én megértem, hogy nehéz volt kiszállni a bántalmazó kapcsolatból. Velem is történt hasonló. Szakemberen kívül csak azok az emberek értik meg a helyzetedet, akik maguk is éltek ilyen kapcsolatban. Én nem merném itt leírni a saját történetemet, mert szétszednének. Azonban, hogy Te megtetted, azt jelenti, hogy hamarosan túl leszel rajta.
93. Mezei Virág (válaszként erre: 92. - Bambinooo)
2018. márc. 9. 16:27

Egyszerűen rosszul választottál, és nem léptél le időben.

Találhatsz még rendes embert, akivel boldogan élhettek!

Sok szerencsét!

92. bambinooo (válaszként erre: 72. - Channa*)
2018. márc. 9. 16:24

Szia!


Sajnos nincs támogató család, azért is írtam ide, hogy úgymond fel tudjam dolgozni és vad idegen emberektől kapjak támaszt. Talán azért voltam vele mert itthon is ment/megy a veszekedés, a cirkusz a szüleim között, és jobb volt vele lenni mint itthon. Talán menekültem. Nem tudom. Keresem a választ miért lépett az életembe, lehet azért hogy jobban becsüljem magamat.

91. csikil4ny (válaszként erre: 88. - Channa*)
2018. márc. 9. 15:34
Egy ideig rosszul esik, ha valakinek nem jövünk be, aztán idővel már nem is akarunk mindenkinek szimpatikusak lenni. :) Egyetemista koromban panaszkodtak a fiú csoporttársaim, hogy nem találnak maguknak megfelelő lányt, mára az összesen családapák, szóval ki kell várni a megfelelőt. :)
90. PöttyösPanka (válaszként erre: 89. - Channa*)
2018. márc. 9. 15:31
Helyes :D
89. Channa* (válaszként erre: 87. - PöttyösPanka)
2018. márc. 9. 14:59

Igen, az anyukák is hibásak!

Én a fiamnak mindig mondom, hogy mindent kell tudnia, mert a nők nem arra vannak, hogy kiszolgálják őt, és ha véletlenül kifog egy olyan nőt, mint én vagyok (utálok főzni), akkor bizony neki kell főznie pl. vagy bármit megcsinálnia még akkor is, ha a nő szívesen csinálja. Így a fiam tud főzni néhány dolgot, szendvicset is tud készíteni, tud takarítani, vasalni, mosni, mosogatni, azaz mindent tud csinálni, és csinálja is, mert sajnos neki olyan anya jutott, aki nem szolgálja ki:DDDD

Mondjuk én a férjemet sem:DDDD

88. Channa* (válaszként erre: 86. - Csikil4ny)
2018. márc. 9. 14:55
Ja, nem haragszom:D És bár nagyon helyes, kedves kislány volt, az anyukája miatt nem is szerettem volna, ha örökre szóló lett volna a kapcsolat. De csak is a fiam miatt, mert általában szeretik a barátnők szülei és neki is nagyon rosszul esett....
87. PöttyösPanka (válaszként erre: 85. - Channa*)
2018. márc. 9. 14:10
Nekem is volt olyan, hogy a barátom anyjának nem voltam elég jó (20 évesen a koliban nem mostam, főztem, takarítottam a kicsi fiára úgy, hogy nem is együtt laktunk), így addig fúrt, míg szakított velem a fiú. Azóta bizonyára talált jobbat a kicsi fiának. Azért a drága anyukáknak is magukba kellene nézniük néha, hátha ők nevelték ilyenné a kicsi fiacskájukat.
86. csikil4ny (válaszként erre: 85. - Channa*)
2018. márc. 9. 13:53
Ne haragudj, de én a helyedben örülnék, hogy nem keveredett ennél mélyebb kapcsolatba a fiam egy ennyire problémás családdal. Vannak még "normális" családok. Én magam is egyedülálló lányos anya vagyok, nem erre a felére reagáltam.
85. Channa* (válaszként erre: 83. - 31bc25d879)
2018. márc. 9. 13:47

Hát nem tudom, csak azt, hogy néhány éve pl. volt a fiamnak egy barátnője, aki nagyon akarta a fiamat, de végül a lány anyukája miatt nem lett belőle csak egy kb. 1 évig tartó kapcsolat. A lány anyukája ugyan is már akkor utálta a fiamat, amikor még nem is látta, bár amíg segített egyszer nekik pakolni, akkor félretette az utálatát arra az időre, majd ismét csak mondogatta a lányának, hogy nem jó, utálom, nem vesz elég ajándékot neked, stb. A lánytól tudom, hogy a fiam előtt 3 drogos barátja volt, akik agresszívak is voltak, bár elhalmozták ajándékkal. Aztán a fiamnak elege lett.

Ja, az anyuka elvált volt, ami ugye ezt a viselkedést nem magyarázza, és rettentő utálatos volt, állandóan azt akarta, hogy a lányát elhalmozzák ajándékokkal a pasik, de ő úgy viselkedett a kislánnyal, mintha egy nem is tudom mi lenne. Állandóan elzavarta otthonról, majd visszakönyörögte, stb....

84. 31bc25d879 (válaszként erre: 82. - Csikil4ny)
2018. márc. 9. 12:49

Jó, hát ez butaság, ne foglalkozz vele.

Egy percig ne legyen rossz érzésed ettől.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook