Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez szerelem, vagy csak esetleg ragaszkodás? fórum

Ez szerelem, vagy csak esetleg ragaszkodás? (beszélgetős fórum)


2012. júl. 3. 22:37

szereted. nem mindenki repked a föld fölött és nem mindenkinek röpködnek a pillangók sem.

élvezd csak ne agyalj

2012. júl. 3. 22:36

Nem filozofálni, elméleteket gyártani!

Éld az életed, ne a sorsodat!

De ne légy felelőtlen, meggondolatlan.

Sokat tanulnivalód van még.

15. 91d4989ab9 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 22:29

most olvastam el, hát ez ismerős szitu:D


nem tudom hány éves vagy és ő mennyi, de asszem őt az agyaddal szereted, lehet hogy jobb is:D


passz:D

2012. júl. 3. 22:26
ha kérdezni kell másoktól akkor nem szerelem:D
13. Roni24 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 22:25

Szia!


A gyanújeleid egyértelműen arra utalnak, hogy szerelmes vagy, de adj még időt magadnak! =)

Ha biztosra szerelmes leszel, akkor tudni fogod!


Kicsit fura nekem, hogy a csókolózásból akarod megállapítani hogy szerelmes vagy-e! =S Huszadrangú dolog! Ha azért vagy valakivel, mert jól csókol, vagy jó az ágyban, de amúgy embertelenül bánik veled, ne haragudj, az távolról sem szerelem! =S


A szerelem az, amit a hozzászólásod elején leírtál, hogy nincs egyetlen pillanat sem, hogy ne gondolnál rá, hogy ő jár a fejedben egyfolytában, sírsz ha nem találkoztok, és boldog vagy, ha felhív!

Én ugyanígy voltam, sőt... de nagyjából fél év múlva tudatosult bennem, hogy igen, tényleg szerelmes vagyok! Akkor mertem bevallani magamnak és neki is!


Azon meg ne filózz, hogy mi lesz egy hónap, három hónap, vagy fél évvel később, az még nagyon messze van, nagyon sok minden történhet addig...

Élvezd vele az együtt töltött pillanatokat, és ne tervezz előre... lehet, hogy éppen Ő hozza meg majd a választ a dilemmádra! =)

12. a14deb9047 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:45
Három év múlva tudni fogod a választ.
2012. júl. 3. 21:44
megkérdezhetem, hány éves vagy? :)
10. 74f8c12b8e (válaszként erre: 7. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:29
majd ha elmegy,akkor tudsz vele szakítani,legkésőbb akkor.
9. 8e9170fe09 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:26
Majd ha elhagy megtudod.
8. 9f86e86d50 (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:24

Brassói apró pecsenye vagy gyümölcstorta?


Nagyon szeretem a brassóit, közben a gyümölcs is finom. Nem tudom eldönteni, hogy melyiket szeretem jobban. Bár eltérő kalóriaértékkel rendelkeznek, és az íz élmény is más, mégis megesik, hogy gyakorta dilemmázom. Megesik, hogy megkívánom a brassóit, és eszembe sem jut a gyümölcstorta, de aztán amikor meglátom amazt elbizonytalanodom.

nem lennék hűséges a brassóihoz? Ambivalens érzéseim vannak!

Most akkor szeretem igazán azt a brassóit vagy sem? egyszer megesett, hogy hazamentem feltéptem a hűtőt és csak faltam befelé, és hiába volt mellette a gyümitortaszelet, nem tántorított el, mondjuk ez este volt és egész nap nem ettem...

Azelőtt mielőtt nem ismertem a brassóit akkor minden nap gyümölcstortát ettem, igaz, hogy sokat híztam tőle, de nagyon édes volt Vele az élet. :)


Komolyra fordítva szót:

Egy picit dolgoznod kell magaddal, (nem a paplan alatt csukott szobában), hanem lélekben. A szeretet/szerelem lelki érettség függvénye is. Minden kapcsolatban vannak jó és rossz dolgok, ezek belső szubjektív szűrővel megállapíthatóak. Szerintem-e szerint mérlegelj.

Ráadásul az is intő jel, ha nélküle nem tudsz semmit sem csinálni, nyugodtan keress dolgokat amik lefoglalnak ha nem értek rá egymásra. Filmek, zenék, könyvek. Ne elmélkedj, csak éld meg az érzéseket. :)

2012. júl. 3. 21:20
Hát csak fél év külön olyan sok, és nem is egy alkalomról lenne szó. Fél éve lesz szeptemberben, hogy együtt leszünk, és akkor elmegy félévre... Hazajön hat hónapra, megint elmegy fél évre. És ezt min.kétszer-háromszor végig akarja csinálni. Félek, hogy ha az első ki is bírja a szerelmünk, a másodikat nem fogja. Én meg még olyan éretlennek, fiatalnak érzem magam az ilyen lekötelezettséghez, de hogy szakítsak vele arra képtelen lennék.
6. kékpille (válaszként erre: 5. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:15

Ha nem akarod elengedni, akkor szereted!

Viszont hagyni kell, ha menni akar, ez a fél év választ fog adni a kérdésedre is!

Sok boldogságot Nektek!

2012. júl. 3. 21:12
Most el akar menni szeptemberben hat hónapra dolgozni Németországba. Annyira félek, nem akarom elengedni, de visszatartani se akarom. Ha ő ezt szeretné...
2012. júl. 3. 21:11
kékpille nagy igazságot mond !
2012. júl. 3. 21:10
Szeret, érzem, tudom.
2. kékpille (válaszként erre: 1. - Rowena)
2012. júl. 3. 21:08

Az ember akkor tudja igazán értékelni amilye van, amikor már elvesztette!


Ne kételkedj, szeresd (ha Ő is szeret Téged!!)

2012. júl. 3. 21:03

Szeretem vagy sem?


Nem tudom eldönteni, mert egyszerűen úgy érzem, fogalma sincs, mi az a szerelem.

Három hónapja vagyunk együtt. Nincs olyan tíz perc, ami úg ytelne el, hogy nem gondolnék rá. Reggel ő az első gondolatom, este ő az utolsó. Szeretek hozzábújni, vele lenni, bele vagyok betegedve, ha egy nap nem tudunk találkozni. Nem tudok másra gondolni, csak rá, és jön hogy elsírjam magam olyankor, ha nem találkozunk, picit ingerülteb is vagyok, mint máskor. Boldogabb leszek, ha felhív, vagy ír egy smst. DE. Ezek ellenére többször felmerül bennem a kérdés, hogy tényleg szeretem? Nem szállok el két méterre a földtől, ha megcsókol, nem érzem úgy, hogy a hasamba bármi is repkedne.... nem érzem azt a felemelő érzést, amiről egyesek beszélnek. Illetve egyszer éreztem valami ilyesmit, mikor egy hét távollét után újra találkoztunk (el voltam utazva).


Ha kételkedek benne, hogy szeretem, akkor nem szeretem? Vagy mégis? Az az érzés, amiről mások beszélnek, az csak fellángolásnál van, és lehet ennél nem?

Volt még egy egy hetes kapcsolatom. Ott éreztem. Bár a srác nagyon rosszul bánt velem, és nem is ismertem a személyiségét, csak jól tudott csókolni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook