Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez peteérés, beágyazódás vagy "semmi"? fórum

Ez peteérés, beágyazódás vagy "semmi"? (beszélgetős fórum)


13. pillangó28 (válaszként erre: 12. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 14. 07:38
sajnálom! :(
2013. máj. 14. 07:06

Semmi volt. Megjött napra pontosan!

Egy héttel előtte miért voltak görcseim, nem tudom, talán egészségügyi probléma, ciszta vagy hasonló.

11. pillangó28 (válaszként erre: 9. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 19:37

nagyon szorítunk értetek! :)


fogadni, ilyen dologban nem akarok! de nagyon remélem, hogy baba van!

10. 0dfcfa504e (válaszként erre: 9. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 15:57
mármint tegnap volt mensi szerű fájás, ma meg csak kicsit érzem néha.
2013. máj. 2. 15:56

Én sem éreztem az elsőnél ilyet. Utólag emlékszem, hogy beágyazódáskor rosszul voltam, azt hittem, kezdődő megfázás! Volt egy pici tenyérizzadás és icipicit visszakívánkozott a kóla. De csak rövid ideig. És csak utólag gondolom, h beágyazódás volt, akkor nem gondoltam.

Most nincs izzadás, nincs icurpicur hányinger, stb. Csak mensi szerű fájás. Tegnap volt, ma azért néha még érzem időnként kicsit.

Ki fogad velem, hogy mensi lesz belőle..?:((

8. Krisz42 (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 14:29
Én is drukkolok,de én 3terhességemből egynél se èrezrem semmit.Elsőre nem is szâmítottam,arra eszméltem,h 35napja nem jött meg,holott 25-26nap volt a ciklus.Máodik lány lett,nála 26-dik napon egyszerűen tudtam,h terhes vok,de egyiknêl se èreztem semmit.Régebben nem is tudtam,h bármivel járhat a peteérés,beágyazódás.De remélem babát vársz:))
7. katie_rose (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 14:01

Ez csak akkor derül ki mikor megjön, vagy mikor nem :)

Drukkolok!

2013. máj. 2. 13:58

Nekem a petefeszek korul szurkalt. Ereztem szinte ahogy "kivandorol" a kis bogyo onnan :)


Ird majd meg mi lesz, drukkolok.

5. pillangó28 (válaszként erre: 4. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 13:51

nagyon drukkolok neked!!!!!! :))


egy kis részlet a naplómból:


" Ahhhh... a has görcsöl!! :S Tegnap jól elkiabáltam! :(

Ma egész nap menszis görcsök voltak.. :( vannak!

Tuti meg jön! :( "


és aztán még sem jött meg! :D

2013. máj. 2. 13:47

De, de. Pont, hogy nagyon szeretném, ha terhességről lenne szó, de nem akarok feleslegesen reménykedni, nem viselem jól az ilyet. Hülyén hangzik, de már pár napja előre elsirattam a dolgot, mert akkor volt időm rá. És nem akartam, hogy kiboruljak majd, ha megjön....:((

Játszott már velem a képzeletem, ugyanis volt egyszer hasonló eset, akkor hittem, h beágyazódás, de akkor meg is jött - szóval idő előtt megjött vagy egy héttel.

3. f0d623b3f2 (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 13:44

Anno nekem is kb. Így volt majd 9 hónappal később anyuka lettem. Nekem egyértelmű volt a dolog, hasszurkalas es petefeszek szurka - ilyenek nincsenek mensi elott nekem.

Azt nem írtad akarod-e a babát... Mert ugye attól is függ várod vagy nem a mensit.

Bár: az "ugye nem beagyazodas" arra utal, hogy nem nagyon vágysz most egy gyerekre...

2. pillangó28 (válaszként erre: 1. - 0dfcfa504e)
2013. máj. 2. 13:35

Nekem valahogy így volt a beágyazódás.

Egy nap menszis görcs, aztán mintha elvágták volna.

Arra gondoltam, hogy ennyivel előbb fog megjönni???

de nem jött! :)) Kisfiam született.

2013. máj. 2. 13:32

A 20. ciklusnapon egész nap mensi szerű görcseim voltak. Arra számítok, hogy meg fog jönni, de ma elmúlt a görcs.

Azt szeretném megkérdezni, hogy ez lehet egy megkésett peteérés jele?? Ugye nem beágyazódás?? Mik a tapasztalataitok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook