Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most pozitív!? fórum

Ez most pozitív!? (beszélgetős fórum)


1 2
48. vecsiz
2018. szept. 20. 19:26
Sziasztok! Aktív még a fórum? Van itt olyan aki 35 felett clostilbegyttel esett teherbe?
47. Qwert2
2018. szept. 4. 08:37
Gabrielen lett a második csík idő után,soha nem szoktam rendelni sehonnan tesztet inkább megveszem a boltban vagy patikában,dehát úgy látszik azok sem tökéletesek. :-(
46. Trümi (válaszként erre: 42. - Qwert2)
2018. szept. 4. 02:23

Milyen teszteket hasznàltàl? Mert az a tapasztalatom hogy az aliről v hasonló helyről rendelt tesztek sokszor szellemcsíkosak, engem is szivattak már meg!

Làtszódott valami a teszteken, nem hiába reménykedtél, de sajnos szellemcsík volt. Nem mindegy milyen tesztet hasznàlsz. Kitartást, jönni fog az a baba!

45. Trümi
2018. szept. 3. 21:59
Hogyan lehet képet feltölteni?
44. Qwert2
2018. szept. 3. 16:06
Köszönöm :-)
43. kondygirl (válaszként erre: 42. - Qwert2)
2018. szept. 3. 10:33
Sztem felesleges hülyének érezned magad. Menj orvoshoz és ő kideríti, hogy miért nem jött meg. Sok sikert a továbbiakban!
42. Qwert2
2018. szept. 3. 09:56

[link]


Egyértelmű negatív,olyan hülyén érzem magam :-(

41. Qwert2
2018. szept. 2. 21:42
Délutáni pisiből negatív lett :-( még reggel is csinálok egyet de szerintem az is negatív lesz,mindegy holnap kérek időpontot dokihoz.
40. 82b19139c2 (válaszként erre: 39. - Qwert2)
2018. szept. 2. 20:56
Én nem vagyok benne biztos,hogy holnap is negativ lesz :) De facellet vegyél, a papircsik tökéletes. Ha az vagy a 10es érzékenységű már ki fogja mutatni. Drukkolok :)
39. Qwert2
2018. szept. 2. 08:13
19-én volt ovum,de lehet később mivel nekem mensi első napjától 33nap is el szokott telni a következő első napig.Reggel veszek akkor köszi a tanácsodat,nagyon izgulok azon mi lesz.Amúgy 0,25ös érzékenységű volt. :-) azért vagyok bizonytalan mert időn túli és mert az előző tesztek negatívak voltak.
38. 82b19139c2 (válaszként erre: 35. - Qwert2)
2018. szept. 2. 06:04
Engedd már el ezt a száradási csík dolgot. Azért annyira nem sűrűn van és meg lehet különböztetni egy normális csíktól. Látod, hogy a vonal ott van ahol lennie kell,hogy lenne száradás miatt? Az akkor van ha túl sokáig tartod a pisiben, elázik és nem egyszerre szárad meg, de akkor is látszik,hogy ez egy határozott egyenes vonal, nincs túláztatva és a csik is ott van ahol kell. Azért ne éld bele magad, mert időn túli. Hanyas erősségű teszt? Van a közeledben rossmann? A facelle nagyon érzékeny, csinálj holnap reggel egy olyat ELSŐből. Ovud mikor volt, tudod?
37. Qwert2
2018. szept. 1. 23:25
Okés,köszi :-)
36. kondygirl (válaszként erre: 35. - Qwert2)
2018. szept. 1. 20:45
Mikor én terhes voltam, hamarabb jelent meg a pozitív csík, mint a kontroll. 10 perc letelte után dobd a kukába ha nem volt pozitív, mert az már nem számít annak.
35. Qwert2
2018. szept. 1. 19:36

[link]


Na ez meg mi? Amikor csináltam tegnap akkor negatív volt ma ránéztem és majd kiestek a szemeim.Vagy ez csak száradási csík?

Köszi a válaszokat! :-)

34. Qwert2
2018. szept. 1. 12:44
Hát igen főleg hogy késik :-( már inkább jobb lenne ha megjönne,mert tuti nem vagyok babás,de valami baj biztos van ha késik :-( na mindegy majd kiderül jövőhéten doki! :-)
33. Magdalénia (válaszként erre: 32. - Qwert2)
2018. szept. 1. 12:32

Értem.

Gondolom a várakozás a legrosszabb ilyenkor.

Panasz esetén mindenképp doki.

32. Qwert2
2018. aug. 31. 22:19
De ez inkább diszkomfort érzés mint sem szexuális vágx az nem ilyen.Igen csináltam tesztet negatív még mindig,tehát tuti nincs baba,hétfőn kérek majd időpontot dokihoz.Lehet valami gyulladás nem?
31. 82b19139c2 (válaszként erre: 28. - Qwert2)
2018. aug. 31. 16:08
Tesztet csináltál? Ha fent van a méhszájad akkor még biztos nem fog megjönni.
30. Magdalénia (válaszként erre: 29. - Qwert2)
2018. aug. 31. 14:17

Vérbőség, szexuális vágy? :))) Más nem jut az eszembe.

Azért ne nagyon nyúlkálj! Használni, nem használ.

29. Qwert2
2018. aug. 31. 14:00
Valaki válaszolhatna...:/
28. Qwert2
2018. aug. 30. 18:23

Lányok!!!

Mi ez??

2napja mintha nem is tudom,hülyén hangzik,de húzná a görcs a hüvelyemet,mintha görcsölne a hüvely falam,mai nap folyton éreztem.

Ez is fura lesz,de a bugyimon semmi folyás,igy felnyúltam krémes váladék szagtalan,és a méhszájam fent van nagyon.

Valaki volt már így???

27. Qwert2
2018. aug. 29. 08:30

Full negatív már eltelt azóta vagy 10-15perc és gondolom ahogy szárad kezd rajta valami csík láttszani,de az szerintem a száradás miatt.5percdn bellül tutira negatív és amikor rápisiltem sem lett piros vagy halvány a kontroll csík,ugyhogy ennyi sajna.

Viszont ha nem ez miatt akkor érdekelne miért nem jön meg a mensim most már....

26. 82b19139c2 (válaszként erre: 22. - Qwert2)
2018. aug. 29. 07:26
Na mi ujság? Csináltál ma reggel tesztet? :) Teszteket tudsz venni általában vaterán, a one step nagyon jó, érzékeny és csak 80 forint/db. De hátha nem kell többet venni :) Majd ird meg milyen lett a ma reggeli teszt.
25. Qwert2
2018. aug. 28. 22:40
Velem meg nem tudom mi történt,j a hasam legalja minth a hólyagom fájna,úgy érzem folyton pisilnem kell és mintha a hüvelyem is bellül görcsölne.Remélem nem valami fertőzés és csak felfáztam,holnap megyek ks dokihoz azonnal,merg régebben eléggé sokszor felfáztam és rémes érzés.
24. Qwert2
2018. aug. 28. 20:02

Én ebben nem tudok sajna tanácsot adni,max annyit hogy volt már rá példa,hogy több mint egy hetet késett és mégsem volt baba,csak a stressz miatt lehetett vagy meft fel voltam fázva,de sajnos ez a hülye időjárás is kihat a testünkre.

Örülnél ha pozi lenne? :-)

23. Fizzy
2018. aug. 28. 15:40

Szerintem sem szabad rágörcsölni. Tesztet akkor érdemes csinálni, ha elmarad a menzi, még tünet nélkül is lehetsz terhes... sőt állítólag úgy normális.


Ha valaki esetleg olvas engem, én 31. napon vagyok, (23-25 napos ciklusom van), ma reggel teszteltem és negatív. Járt valaki olyan cipőben, hogy negatív a teszt elsőre, esetleg másodikra is, mégis terhes?

22. Qwert2
2018. aug. 28. 12:36

A legutolsót ami a képen van reggeli vizeletből csináltam.

Most meg már fehér krémes a folyásom majdnem ugyhogy biztosan meg fog jönni.

Azért köszi a tanácsokat :-)

21. 82b19139c2 (válaszként erre: 20. - Qwert2)
2018. aug. 28. 11:53
Délután eleve tök felesleges még tesztelni, nincs annyi hcg, hogy kimutassa. Ezért van ráirva,hogy reggeli elsőből. Igazából nem értem, ha van teszted azt miért nem reggel csinálod meg és miért délután,teljesen értelmetlen. A másik dolog. Mivel a ciklusod nem teljesen rendszeres így azt sem tudhatod pontosan,hogy mikor érdemes szexelni. Elkezdhetsz esetleg barátcserje kapszulát szedni,ami beállitja a ciklust. Ezután csinálj LH teszteket,hogy tudd mikor van peteérésed. A harmadik. Mérd a hőd digitálissal minden reggel ugyanabban az időben, szájban. Ebből láthatod h valóban megvolt e a peteérésed és hogy jól időzítettetek e. Amennyiben türelmetlen vagy a teszteléssel az Lh teszteket használhatod jóstesztként, 2-3 nappal hamarabb tudni fogod,hogy összejött e. De a jóstesztnek se lesz értelme ha azt az egyszerű utasítást sem követed, hogy REGGELI ELSŐBŐL!.
20. Qwert2
2018. aug. 28. 05:48
Azta az igen :-D ja hát eléggé eá tudok feszülni.Dehát sajna ez van .agyon izgulok üert még soha nem próbálkoztunk babával.Majd megtjuk mi lesz,de igen nem feszülök rá :-) amúgy úgy ajánlották,ha nem jön 30ig akkor teszt.Addig van még 2nap,szerintem simán üegjön már fáj a hasam is :-)
19. Magdalénia (válaszként erre: 18. - Qwert2)
2018. aug. 27. 23:14

:) Javíthatatlan vagy. :))) (Nem rosszból írom.)


Ha negatív lesz, vagy megjön, újra izgulni fogsz a következő hónapi tesztig és hónapról, hónapra ismétlődni fog. :(

Add át magad a természetnek, a pillanatnak.


Ne a vágyott dolgok kössék le az energiádat, mert az nem hozza közelebb.

Ha mindenképpen tesztelni akarsz, szabj meg magadnak feltételt. Pl.addig nem tesztelek, amíg nem feszül a mellem, vagy nincs nagyobb étvágyam, stb., különben üres köröket futhatsz le és az nem jó.


Teljesen természetes dolog, hogy nem rögtön akkor esünk teherbe, amikor akarjuk. :)


Ha legalább fél éves intenzív házasélet után sem fogansz, akkor már érdemes orvost felkeresni mindkettőtöknek. De ez nem azt jelenti, hogy addig több tucat tesztnek kell landolnia a kukába, mert az nem egy nyugodt, kiegyensúlyozott helyzetet jelent.

Bizonyára te is hallottál olyan esetről, amikor elhagyta a tesztelést, akkor lett spontán terhes. Nekem pl.az unokahúgom. Ő is állandóan tesztelt évekig. Már lombikra volt előjegyezve, ezért hagyta el a tesztelést. Előbb kellett volna. :)

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook