Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most komoly? fórum

Ez most komoly? (beszélgetős fórum)


2. krisztina0218 (válaszként erre: 1. - Krisztina0218)
2018. júl. 6. 09:16
Amikor tudtam, mikor leszek szabin, rögtön ki lett húzva a szabi alatti ügyelet illetve a be volt jelölve az az időszak, amikor kértem az ügyeletet.
2018. júl. 6. 09:14
Májusban kérdezték az óvónők, mikor lesz szabadságom, kérek-e ügyeletet.Közöltem velük, hogy június 25.-től-július 9.-ig tudok itthon lenni a lányommal, de a további két hétre szükségem van.( Az elején, be lett jelölve 4 hét, de kérték, hogy két hetet oldjak meg ezt kérte az óvónő, elvileg a bikszádi úti ovi kérésére).Néztem tegnap az e-menza oldalt, amikor ráakartam menni, a megrendelésre, azt dobta ki a rendszer, hogy már meglett rendelve az étel.Gondoltam, minden rendben van.Ma viszont rámentem megint és nem volt megrendelve az étkezés.Megrendeltem, hívtam az ovit, ott be se volt írva a rendszerbe.Senki egy büdös szóval nem említette, hogy ezt nem kellett volna elintézni, pedig úgy lett volna fair.Nekem muszáj dolgozni menni, különben kirúgnak, meg kell a pénz..Más is járt így?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook