Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most halvány pozitív terhességi teszt vagy száradási csík? fórum

Ez most halvány pozitív terhességi teszt vagy száradási csík? (tudásbázis kérdés)


2014. ápr. 15. 10:59
:) én 1000 forintos rápisilős tesztet vettem.volt egy erős és egy halvány,nagyon halvány csík!!!8 hetes terhesen!!!az első lányomnál teljesen csak 1 csík volt,ha jól emlékszem 6 hetes terhes voltam!!!menj el nőgyogyihoz,az a biztos!!!!
2014. ápr. 15. 07:59
Szia!Ezek 25-ös HCG-s tesztek, vagy 10-esek? Mikor kellene megjönnie? Sajnos én is negatívnak látom.... :-(
2014. ápr. 10. 16:27
Látom régen próbálkoztok,így rájöttem hogy az lenne a jó ha pozitív lenne. Drukkolok
6. miramare (válaszként erre: 1. - Mencsi)
2014. ápr. 10. 16:26
Szia! Szerintem holnap csinálj egy újab komolyabb tesztet (az 1000 forint körüliek sokkal megbízhatobbak), meg ha tényleg terhes vagy, napról napra nő a hcg a szervezetetben és könnyebb dolga lesz a tesztnek.
5. much
2014. ápr. 10. 16:25
Én sem látok második csíkot, de esetleg tesztelj 2 nap múlva.
2014. ápr. 10. 16:25
A felső képen én látok valamit. A kérdés az, hogy mennyi idő elteltével készítetted a képet. Mert ha 10 percen túl jelent meg akkor szellemcsík, ha azon belül, akkor valaminek a kezdete. Egyszerre csináltad a kettőt? Mert az LH egy cseppet erősebb és tudvalevő (én ki is próbáltam anno) Lh teszt hamarabb kimutatja a terhességet, az elején mindig kicsit erősebb a második csík, mint a hcg-n.) Szerintem lesz ott valami :-) DE majd pár nap múlva tuti kiderül.
2014. ápr. 10. 16:21
Én is negatívnak látom.
2014. ápr. 10. 16:20
Szerintem ez negatív,nem látok rajta második csíkot! Melyik lenne a jó?
2014. ápr. 10. 16:16

Sziasztok!


Szerintetek halványan pozitív a terhességi teszt vagy teljesen negatív?


/az ilyen vak vagy és hasonló hozzászólásokat tartsátok magatoba kérlek/

(a kék HCG,a rózsaszín LH teszt)


[link]


[link]


[link]


[link]

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook