Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez most a vetélés lenne? fórum

Ez most a vetélés lenne? (beszélgetős fórum)


2022. aug. 27. 09:06

Sbo

Azonnal!!!

2022. aug. 27. 08:18
Szió! Írj majd mi van veletek! Remélem nincs baj!
4. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Nope)
2022. aug. 26. 22:41
A vérzés miatt mindenképp menj minél elöbb orvoshoz, ha minden ok adnak progeszteron pótlást. Van ismerősöm akit 12. Héten szó szerint elöntött a vér, ment a kórházba hogy tuti elvetélt, közében a babának semmi baja nem volt és nem is tudták megmondani honnan jött a vérzés. Azóta 5 éves nagyfiú. Szóval akár ilyen is van. De mindenképp kell vizsgálat. Ügyeletre menj be.
2022. aug. 26. 20:05
Szia! Sürgősségin megnéznek vagy bemész a kórházba ott is megnéznek! Ez nem játék! Főleg ha nem vetéltél el akkor megtudják menteni a terhességet! 3 gyerekem van,tudom mit írok!
2. Nope
2022. aug. 26. 17:54
Kedden találtak egyébként szívhangot.
1. Nope
2022. aug. 26. 17:50

Sziasztok.


6+5h-ben vagyok, elmúlt egyik percről a másikra minden tünetem, ami eddig volt (mellfeszülés, gyakori vizelési inger) és felváltotta az egészet egy enyhe görcsölés, illetve ilyen viszkető érzés a méhben, illetve egy olyan nyák, ami peteéréskor van, csak élénk vörös vér is társul hozzá.


Ez most mindenképpen a vetélés jelentése? Vagy lehet az is, hogy most alakul ki a méhlepény rendes összekapcsolódása?


Nagyon aggódom, de dokihoz ma már nem jutok el.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook