Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez most a méhszájsebtől van? fórum

Ez most a méhszájsebtől van? (tudásbázis kérdés)


2018. jan. 25. 21:47
Az a baj , kozben mensi is esedekes , szoval nem is tudnek elobb elmenni .:/
2018. jan. 25. 11:11

[link]


A méhszájseb nem valódi seb, hanem jellegzetes hámelváltozás a méhszájnál, illetve a méhnyaknál. Ez az elváltozás a nők nagy részénél megtalálható és az esetek nagy részénél semmilyen problémát nem okoz. Mi a helyzet a kivételekkel?


A méhszájseb nem a szó klasszikus értelmében vett seb, hanem a méhszájnál található, élénk színű hámelváltozás.

6. Sommersby (válaszként erre: 5. - Sacc01)
2018. jan. 25. 10:20

A méhszájseb, úgy tudom, vérezgethet. Nekem nagyon régen volt, ha jól emlékszem, akkor valamilyen ecseteléssel kezelte az akkori nőgyógyász, akihez jártam.

Most lehet, attól vérezget Neked, mert a doki "megpiszkálta". (Úgy tudom, a méhszájseb szex után is okozhat akár pecsételő vérzést.)

Azért, kár, hogy hamarabb nem kaptál időpontot, azért a méhszájseb sem játék (anyukámnak úgy tudom, régen kisebb műtétje is volt emiatt).

Két hétnél előbb nem tudnál elmenni valaki más dokihoz? (Ha szerencséd van, megszűnik a pecsételő vérzésed addig...)

2018. jan. 25. 10:13
Kertem idopontot , de csak 2 het mulva tudok menni.:/ valakinek volt ilyen , hogy verzett a mehszajsebe?
2018. jan. 24. 18:43
Menj vissza a nőgyógyászhoz, megnyugtató választ csak ő tud adni.
2018. jan. 24. 18:05
Valamikor friss a ver , valamikor alvadt .:/
2018. jan. 24. 18:05
21 eves vagyok , szeptemberben egy hosszu antibiotikum kura utan alakult ki gombas fertozesem , ami hol elmult , hol kiujult , voltam vele nogyogyasznal , amit o adott ra ,nem mulasztotta el. Masfel hete ismet elmentem egy masik dokihoz, o mar eszrevett egy kis mehszajsebet is . Azt mondta semmi teendo nincs vele , csak hasznaljak lactobacillusos kupot hogy visszaalljon a pH , egy ev mulva eleg ranezni . Adott a gombara egy kremet , meg vegzett citologiat is , a fertozes elmult , viszont azota folyamatosan van pecsetelo verzesem . Kis mennyiseg , es nem faj a hasam , de azert aggaszt , mert mar tobb mint egy hete tart . Lehet hogy ahogy megpiszkalta , az verzik ?
2018. jan. 24. 18:04
Akinek volt már méhszájsebe, tudnátok segíteni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook