Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez mire utal? fórum

Ez mire utal? (beszélgetős fórum)


9. Ancsiku (válaszként erre: 1. - 0b8e011f8c)
2010. júl. 25. 20:05
A férjem is jár edzeni,és sokat szokott a lányokkal viccelődni,segít nekik stb.stb.Előfordul hogy mesél erről.Sokszor talán félreérthető,de ő alapból ilyen:szeret segíteni másoknak,és szeret a lányokkal is úgymond "flörtölni".De tudom,hogy ez nem komoly, és nem menne bele semmi másba.Szóval vannak olyan srácok,akik így érzik jól magukat-és nem biztos hogy többet akarnak.Szerintem is figyeld meg másokkal hogy viselkedik...
2010. júl. 25. 18:50
Köszönöm a válaszaitokat. Más lányokkal nem szokott együtt edzeni, egész edzés alatt a haverjaival edz, és akkor is odajön hozzám segíteni, ha mással gyakorlunk mindketten. Ha a szőnyegeket pakoljuk össze, fiúkkal pakol, de valamikor engem hív, hogy segítsünk egymásnak.
7. Kmeli (válaszként erre: 6. - 9bbc382386)
2010. júl. 25. 11:17
No igen,ebben igazad van.... Akárhogy is nézzük,vannak még olyan férfiak akik kedvesek,föleg,ha egy tetszetős hölggyel állnak szemben.Az meg már egy másik kérdés hogy ő tényleg alapból ilyen-e mindenkivel,vagy csak veled. Ki kéne figyelni,más nőkkel hogyan viselkedik ....
2010. júl. 24. 22:43

...és vannak olyan férfiak,akik alapból nagyon kedvesek,a nők meg hajlamosak félreérteni gesztusokat:)

Idővel ki fog derülni számodra,hogy kedves e alapból,vagy akar is valamit Tőled.

Kellemes kacérkodást :)

2010. júl. 24. 22:33
Szerintem is tetszel neki! Csak nem akar "lerohanni", meg szeretne győződni, ő is szimpi-e neked. Nem akar pofára esni, ezért kivárja, míg biztos lesz abban, hogy kölcsönös a vonzalmatok. Nem az a halálosan magabiztos fajta, ami nem is baj:-) Csak megfontolt:-) Küldj felé jeleket, de óvatosan, fokozatosan!
4. 2df0604b89 (válaszként erre: 2. - D89d9f2f77)
2010. júl. 24. 22:01
Pedig van fiú lány barátság!!!!
3. c17fe0741d (válaszként erre: 1. - 0b8e011f8c)
2010. júl. 24. 21:33
Az már biztos hogy nem vagy közömbös neki .
2010. júl. 24. 21:33

Szia!

Szerintem mindenképp!Én nem hiszek a fiú-lány barátságba!Mivel viszonozza a gesztusaidat,talán legközelebb el is hív valahova!

2010. júl. 24. 21:29
Na, már régebben kérdeztem ismerkedéssel kapcsolatban, most arra lennék kíváncsi, ti hogy értelmeznétek az alábbiakat. Edzésre járok, ahol van egy srác aki tetszik nekem. Mostanában sokat gyakorlunk együtt, odajön hozzám, hogy együtt csináljuk a feladatokat, és amikor a haverunk beszól ( persze poénból) nekem, ő mindig megvéd. Plusz, amikor dobási technikák, vagy keményebb technikák vannak, ő tökre vigyáz rám, sőt, mindig mondja, hogyha túl erősen csinálja, adjam vissza neki, ne kíméljem:) Szerintem ő valamilyen szinten sejtheti, hogy tetszik nekem, hiszen sokat mosolygok rá, ezt ő is viszonozza, sokat poénkodunk, és kedvesek vagyunk egymással. Nem tudom, lehenek-e ezek a gesztusok többek a barátságnál?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook