Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez milyen barna hajszín? fórum

Ez milyen barna hajszín? (tudásbázis kérdés)


2011. jún. 17. 07:22
Én azt szoktam csinálni, hogyha megtetszik egy hajszín, vagy frizura, hogy lefotózom telefonnal és beviszem a fodrászomhoz, hogy mondja meg ő, hogy ez milyen színű? Vidd be és tuti, hogy tudni fogja! :o) Sok sikert!
7. Vigyorex6 (válaszként erre: 6. - Anda83)
2011. jún. 16. 21:14

Melír vagy satír nélkül nem fog hasonlítani; ez tuti.

A feketét lehet érdekes lesz leszedni.

2011. jún. 16. 20:49

köszi, hát nem sokkal vagyok előrébb.:)

szerintem nem gesztenye, az vöröses.

csokira, de inkább kakaóra vagy kávéra tippelnék. (olyasmi, mint a fagyos étcsoki szerintem)


én a melírokhoz nem ragaszkodom, összhatásilag keresnék valami ilyesmi, hasonló hajszínt.


most fekete a hajam, de éppen radírozni készülök, és az azutáni hajszínemet keresem....

2011. jún. 16. 19:42
csokoládé barna, a gesztenye sokkal sötétebb és vöröses az árnyalata.
2011. jún. 16. 19:38
Ebben van szőke melír is, de burgundi vörös is! Megtaláltam ugyanezt a képet a googleban, és ott is azt írták a hajszínre, hogy burgundi vörös gesztenye barna! De szőke, nagyon vékony melírcsíkokkal elvétve!
2011. jún. 16. 19:32
Ez gesztenyebarna!
2. Vigyorex6 (válaszként erre: 1. - Anda83)
2011. jún. 16. 19:24

Ebben van melír.

Festékenként pedig változik a színmélység. Valahol az 1-es a fekete, valahol 2-es és az is fontos, h milyen a Te alapszíned.

2011. jún. 16. 19:22

[link]


Szerintem valami hamvasbarna lehet (azért is neveztem el úgy:)))

A kérdésem az lenne, hogy milyen hajfestékkel lehetne ezt elérni?

Ha valakinek ilyen, és festi, segítsen!!:)

Szerintem festett hajszín, mert elég homogén, természetesnél ilyen hosszúban vannak színátmenetek....

MIlyen mélységű festék lehet? 6-os esetleg 5-ös?

Köszönöm előre is!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook