Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez mennyire befolyásolja a teherbeesést? Többi lent! fórum

Ez mennyire befolyásolja a teherbeesést? Többi lent! (beszélgetős fórum)


2014. szept. 21. 06:45

Lányok, valaki volt már úgy, hogy még nem tudta hogy terhes,

de vágyott rá hogy a párja odabujjon a párja a pocakjahoz???

Egyik este ültem a nappaliban párom az ölemben feküdt, és

jött egy ilyen érzés hogy szeretném ha odabujna....

2014. szept. 20. 08:53
Az nem sok. A helyedben utána járnék, addig mennék, míg nem találok normális orvost, aki megfelelően kezel és tájékoztat.
2014. szept. 20. 00:32

Nem tudom milyen típusú... Semmi eeszlezest nem kaptam róla...:/


annyit mondtak h 43mm-s.....

11. Shadow Angel (válaszként erre: 10. - 17c2ec021b)
2014. szept. 20. 00:09

Nekem görcsölt a cisztától, de mástól is lehet. Milyen típusú? Mmint a ciszta.

Másik orvos?

2014. szept. 19. 21:59

Igen, mindenképpen vele fogjuk kezdeni... :)


Nem tudom kB 2-3 napja fájdogal a bal oldalon ott kB a petefeszkem és a combhajlatom környékén.... Ez lehet esetleg attól h (megint nem sikerült a baba) megfog jönni, vagy attól inkább hogy 8 órában álló munkát végzek és ez megterheli?? vqgyok cisztatol fájhát??? :(

2014. szept. 19. 21:43

Nekem a harmadik nődoki "kezdett" csak anno a cisztámmal valamit, illetve kezdett volna, ha három hónap alatt nem szivodott volna fel (visszarendelt, hogy nézzük meg, ha még ott lesz, kitaláljuk hogyan tovább, de felszivodott szerencsére), 2 évvel később estem teherbe.

Másik nőgyógy. véleményét nem kérdezted?

2014. szept. 19. 21:06

Nézd , a legelső most a párod kivizsgáltatása.

És akkor az egyik fél már kész is van.


A te ciztád meg ciklusod lehet, hogy hosszabb kör lesz, ne vesztegessetek időt tovább. Küldd el a párod dokihoz

7. zebracsikó (válaszként erre: 6. - 17c2ec021b)
2014. szept. 19. 21:04

a háziorvosok ehhez nem értenek.


de úgy látom a nőorvosod sem valami alapos


kérdeztél tőle egyáltalán bármit is? :))

6. 17c2ec021b (válaszként erre: 5. - Zebracsikó)
2014. szept. 19. 21:03

Nem mondott semmit....

Anno ugy derült ki a cisztam, h szeptemberben meg megvolt, utána decemberig semmi....

múltkor beszéltem a háziorvosommal erről, és azt mondta nincs akadálya...... de hát nem tudom.... :(

5. zebracsikó (válaszként erre: 4. - 17c2ec021b)
2014. szept. 19. 20:57

fura, hogy nem volt UH...arra a cisztára csak rá kellett volna nézni


magánorvoshoz jársz?


mit mondott a cisztádra? ne foglalkozz vele?

amúgy ezeket a kérdéseket neki kellett volna feltenned, ha a babavállalást átbeszélted vele

4. 17c2ec021b (válaszként erre: 2. - Zebracsikó)
2014. szept. 19. 20:43

Igen tudom... :)


Hát mindenképp el fog menni, mert ezt én is mondtam neki... Azt mondta mindenképpen el fog menni.... :)


Az én ciklusommal az a helyzet, hogy kB március -április óta nagyjából minden hónapban 30-31 napra megjott....

De multhonapban már 35 napra jött meg.... Ma vagyok megint a 30. napon és még semmi.... a bal oldali petefészkemnel fajdogal de nem görcsöl úgy mint amikor megjon.....


3hete voltam nőgyógyászati vizsgálaton és a rakszuresen minden rendben volt, viszont uh-t nem csináltatott a cisztam miatt.... pedig direkt baba projekt miatt kértem a vizsgálatot...

3. Klauka_ (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. szept. 19. 20:41

Szia


Here ügyről fogalmam sincs...

Nekem is volt cisztám és simán teherbe estem, a terhességi hormonok hatására pedig félidőre el is múlt.

2. zebracsikó (válaszként erre: 1. - 17c2ec021b)
2014. szept. 19. 20:36

here- ez a neve, miért írnád másképp???


Nála nagyon egyszerű a képlet (s ezen előzmények alapján ez neki bizony kötelező is lenne most) : el kell mennie andrológushoz , hogy megvizsgálja a spermaképét


Nálad pedig csak nőgyógyász tudja megmondani, ott van-e még a ciszta, milyen típusú volt. Rendben van a ciklusod?

2014. szept. 19. 20:32

Sziasztok!!! Szép estét :))

Lenne egy olyan kérdésem, hogy mennyire befolyásolja a

teherbeesest az, hogy novemberben találtak egy 43mm-s

cisztat, és hogy páromnak gyermekkorában 11evesen

műtéttel sikerült lasszallitani az egyik ( bocsi h így írom)

herejet.???. Fennt maradt a hasfalaban....

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook