Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez már a megcsalás előszobája lenne, vagy csak én fújom fel? fórum

Ez már a megcsalás előszobája lenne, vagy csak én fújom fel? (beszélgetős fórum)

1 2 3
63. Pampalini (válaszként erre: 62. - RiaG)
2020. márc. 11. 17:55
Nem ártana bele gondolni miket írsz. Nincs jogod meg vádolni, sem sèrtegetni. Nem egyedûl nevelem. Van èdesanyja is, aki jelen van. Ha szerinte nem törtènik semmi, akkor neked nincs jogod bele kombinálni. Milyen beteg dolgokat gondolsz rólam? Undorító.
62. RiaG (válaszként erre: 28. - Pampalini)
2020. márc. 11. 09:12

Bocs lemaradtam hány éves a kislány?

18? Én már azt is furcsállom, hogy 10 évesen ismert meg és ilyen testközeli volt a viszony, hogy az oledbe ült és incselkedett a te szavaiddal elve...és az is fura, hogy lemeretteti veled magát és nem zavarja ha kozben hozza érsz a mellehez. A lányok 3 m távolságot tartanak általában az anyjuk pasijatol..10 évesen is nagylány volt mar...nem tudott annyira hozzad nőni. Ha nem történt semmi köztetek,/remélhetőleg/ én úgy gondolom csak azért , mert nem “vette a lapot” a kislány..és mondtad se erőszak se pedofília... de ha felajanlana magát., kikezdeni veled. .. te elutasitanad? Fura nekem ez a “zavar, hogy a fenekedre csapok?”

61. Pampalini (válaszként erre: 60. - Zsofi_876)
2020. febr. 3. 17:21

Azon gondolkodtam honnan indult ez a szokás.

Azt hiszem írtam, hogy 10 évesen ismertem meg, ő választott apjának, és onnantól úgy is kezelt. Belebújt az ölembe, úgy néztük a tévét stb. Nem volt önbizalma, visszahúzódó kislány volt, valószínű csúfolták is a külseje miatt. Sose mondta, de éreztem hogy nem stimmel valami időnként amikor hazajött a suliból.

Én leheltem bele lelket. Amikor fogyni kezdett, nőni kezdett a haja, mindig jött hogy szép vagyok? Én meg elismerően rápaskoltam a fenekére. Szép vagy kicsim. S ettől boldog volt. Amikor nagyobb lett kért sminkkészletet, az anyjával le boxoltam kaphasson. És láss csodát, kivirult. Persze hogy a hancúrok elmaradtak amikor már nem igényelte. Ez a pacsi valahogy megmaradt. Általában ha elismerem, hogy jót főzött, vagy a báli ruháját mutatja meg, kap egyet, és Ő ELÉGEDETT. Mikor megkérdeztem mit gondol erről kinevetett. Később mikor átmentem a szobáján, és melltartóban volt bocsánatot kértem, visszafele megkérdeztem jöhetek? Nem akartam meglepni öltözködés közben. Szabályosan lecseszte az anyját, és kérdezte hogy mit szólt be nekem hogy ilyeneket csinálok. Ja parasztházban lakunk. Nem szoktam leskelődni utána, és ha tudom hogy öltözik, nem mászkálok be hozzá. De simán bejön hozzám egy szál törölközőben ha olyanja van.

60. zsofi_876 (válaszként erre: 55. - Df1e1c376c)
2020. febr. 3. 08:45

Jó, én megértem, ha valakinek blöe. :)

De pont nem a dögösre írtam, hanem hogy milyen kis pipi lett belőle.

Amúgy tényleg nem akarom túlragozni, de családon belül szerintem eszébe nem jut senkinek szexuális gondolatot belevinni. Nekem legalábbis eszembe nem jutna.

Ha a tesitanár csinálná, akkor eltörném a kezét.

Az meg, hogy most valaki a vér szerinti vagy nem vér szerinti apa, nem lehet szempont, mert egyrészt totál bizalomhiány, másrészt ennyi erővel a vér szerinti apukák is betegek néha. És az nemhogy blöe, hanem kikaparnám a szemét.

2020. febr. 3. 05:47
Szerintem semmi különös nincs ebben. Bele mászni másik életébe meg nem igazán célszerű. A hűség szeretet és van szemem megnézem ha tetszik esetleg ennek hangot is adok megint más. Nem hiszem hogy lenne belőle bármi nyugi. Szép napot Neked!
58. Epresturmix (válaszként erre: 55. - Df1e1c376c)
2020. febr. 3. 04:15
Az!
2020. febr. 3. 03:26
*fogyas* ...Aki nem ertette
56. df1e1c376c (válaszként erre: 53. - Pampalini)
2020. febr. 3. 03:25
Csak a nadragmerethez kell belsocombot merni, a foguashoz mindenki let tud merni mindent.
55. df1e1c376c (válaszként erre: 52. - Zsofi_876)
2020. febr. 3. 03:22
Az elene one volt, de a dogos pipinel bloe...
54. Pampalini (válaszként erre: 51. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 17:10

Minden fiú így kezdi :)

Csak van akinek összejön 15 évesen, van akinek 30 évesen.

53. Pampalini (válaszként erre: 52. - Zsofi_876)
2020. febr. 2. 17:08

Jól látod a dolgot.

És igen büszke vagyok a lányomra. Egy mérgező családban ahol a fenyegetés, a megkövetelés, az elvárás az úr, onnan félszeg, megrémült, önbizalomhiányos gyerekek kerülnek ki a nagyvilágból. Az én lányom ennek az ellentéte. Hogy jól neveltem, azt én onnan érzem, hogy ha bajban van, engem hív elsőnek, időnként még az anyjának is én mesélem el. Ha ezek a popsira pacsik lelki sérülést okoznának, nem kérne meg olyan dolgokra hogy mérjem körbe a testét, nem ugrana a nyakamba örömében. Nem ismerném a titkait, a pasi ügyeit. De lehet tévedek. Lehet támadni ha valaki jobban neveli a lányát. Talán tanulok belőle :)

Azt hiszem ideje folytatnom a naplóm. Már hiányolnak :)

2020. febr. 2. 16:24

Érdekes, ahogy olvasgattam, próbáltam nagyon élethűen elképzelni ezt a fenékre csapást.

Bennem semmi viszolygást nem váltott ki. Nálunk az öcsémmel is odacsaptunk néha egymásnak, hogy "némmán, milyen csini", én még anyának is adtam párszor, mikor virágos jókedvem volt.

A gyerkőcöm rendszeresen kap tőlem leheletnyi csupasz-fenékre csapást, mert olyan cuki, hogy nem lehet neki ellenállni.

Apa szintén megpaskolja néha.

Keresztapám szintén odacsapott nekem anno, hogy "na, menjetek", sosem éreztem, hogy perverz, pedig nem vér szerinti rokon.

Szóval gondolom nem úgy csap oda senki, hogy húú, de dögös hátsó, hanem inkább büszkén, hogy milyen kis pipi lett belőle.


Fene tudja, lehet, hogy naiv vagyok, de nem feltételezném a férfiról, aki a gyerekemet neveli, hogy beteges dolgai vannak. Szerintem azok máshogy viselkednek, próbálják titkolni, ilyenek.

51. Epresturmix (válaszként erre: 50. - Pampalini)
2020. febr. 2. 16:19

Olvasom! :)

Szerintem először mindenki az! Gondolom.

50. Pampalini (válaszként erre: 49. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 16:17
Valami ilyesmi. De az ilyen fiúk rém zavarban vannak. Nekem ettől sokkal kevesebb is elég volt, abban az időben amikor még nem voltam nővel.
49. Epresturmix (válaszként erre: 48. - Pampalini)
2020. febr. 2. 16:10
Hát azt, hogy demegb...! :)
48. Pampalini (válaszként erre: 44. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 16:08
Igen van benne valami. Én még elnézem. De gondolj bele egy serdülő fiú mit gondol? Aki nem látott még nőt ruha nélkül?
47. Epresturmix (válaszként erre: 46. - Pampalini)
2020. febr. 2. 16:07
Simán! Én is megnézem a nőket! ;)
46. Pampalini (válaszként erre: 42. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 16:06

Rendben. Nem vagyunk egyformák. De ugye a bikinis lányokat megnézhetem a strandon? ;)

S mint írtam. Erre is ő kér meg. Nem én erőltetem.

45. Epresturmix (válaszként erre: 44. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 16:06
És olyan helyzetet teremteni, hogy én kerüljek kellemetlen helyzetbe. Pl ha leesik valami, én nem pucsîtok be, vagy nem teszem ki a melleimet, ilyesmik.
44. Epresturmix (válaszként erre: 39. - Pampalini)
2020. febr. 2. 16:04
Nem a megszólás miatt. Az engem kevésbé érdekelne. Ha valaki meg akar szólni, megteszi. Nem akarok mást kellemetlen helyzetbe hozni. Szimplán ennyi.
43. Pampalini (válaszként erre: 38. - Bless the child)
2020. febr. 2. 16:03
A felsorolásom az semmi ahhoz képest mit kapott. Jog. Mihez van joga az embernek a négy fal között? Ahhoz hogy normális életet éljen. Ne mások elvárásainak kelljen megfelelni. Lentebb írtam. Négyszemközt megkérdeztem tőle, mit gondol erről. Kinevetett. Nem azért mert fél tőlem. De jobb ha ezt a beszélgetést befejezzük. Semmi értelme a szardobálásnak. :)
42. Epresturmix (válaszként erre: 39. - Pampalini)
2020. febr. 2. 16:03

Ja, azt hittem rááll ruhában, te meg nézed. Erre írtam, hogy nem gáz. Nem is értettem a példát.

Mindegy is, neked normális, nekem nem. Ez sem.

41. Pampalini (válaszként erre: 37. - Bless the child)
2020. febr. 2. 15:58
Vannak dolgok amit nem csinálunk társaságban. Nem böfögünk fingunk, nem vakargatom a tökömet. Ígyekszünk úgy viselkedni, hogy ne szólják meg az embert. Otthon lehet. A párom is fingik néha hangosat, és bocsánatot kér. Semmi baj mondom. Ha én teszem fordítva is igaz. Házon belül magunk alakítjuk a szabályainkat, nem idegenek. Úgy alakítjuk hogy mindenki jól érezze magát, és OTTHON érezze magát. De ebben a kérdésben már érzek némi kötekedést is. Ha erre megy a beszélgetés nem fogok válaszolni.
40. Pampalini (válaszként erre: 36. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 15:52
Engem ez azért zavar, mert pasi vagyok. Értem hogy annak a babának ennie kell ok. De nem hiszem az a módja hogy idegeneknek mutogatjuk a csupasz mellünket. Ok. Aláírom szép tud lenni. de nem hinném hogy ezt nem lehet másként megoldani. Ha nagyon kell pisilnem, és nincs mosdó a közelben, nem fogom a tér közepén elővenni. Hanem elvonulok, ahol lehetőleg senki nem látja. Tudom nem ugyan az.
39. Pampalini (válaszként erre: 35. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 15:46

Nincs olyan dolog ami mindenkinek egyformán normális.

Idegenek előtt viselkedni kell, mert mindent megszólnak. Azt is ha a sliccemhez nyúlok, hogy nincs-e lecsúszva.

A mérlegelés azt mondod nem gáz. Amikor Alig van rajta valami, az is vékony mert ne a ruhát mérjük, és a lába közt nyúlkálok a mérőszalaggal, hogy megmérjem a combját, Amikor akármennyire vigyázok előfordul hogy hozzáérek a melléhez amikor ott mérem meg. Én úgy vettem észre ez engem zavar, míg ő maximálisan megbízik bennem. Sosem tennék olyat amivel megbántanám. Megkérdeztem tőle. Félre hívtam, és megkérdeztem. Gáz hogy néha rácsapok a fenekedre? Először nem értette a kérdést. Másodszor kinevetett. Sosem zavarta. Természetesen nem kell elhinni. Messziről jött ember azt mond amit akar.

38. Bless the child (válaszként erre: 29. - Pampalini)
2020. febr. 2. 14:46
Tévedsz, nem vagyok az. Az enyém is mindent megkapott, de seggre pacsit soha. A felsorolasod, amit adtál neki, úgy érzed, hogy feljogosít erre?
37. Bless the child (válaszként erre: 33. - Pampalini)
2020. febr. 2. 14:42
Idegenek előtt miért nem?
36. Epresturmix (válaszként erre: 34. - Pampalini)
2020. febr. 2. 14:42
Nekem nem. Lehet azért, mert nő vagyok. De nem zavar. Voltunk vendégsêgben. Véletlenül rányitottam egy szoptató anyukára. Elnézést kérve, gyorsan visszacsuktam az ajtót, nem is akartam őket zavarni. Aztán mondta, hogy nyugodtan menjek be.
35. Epresturmix (válaszként erre: 33. - Pampalini)
2020. febr. 2. 14:40

Ebben a mérlegelêsben semmi olyan nincs ami rossz. :)

Szóval ha idegenek előtt soha, akkor te is tudod, hogy valahol ez nem normális? :)

34. Pampalini (válaszként erre: 32. - Epresturmix)
2020. febr. 2. 14:39
Hát a szoptatás az megint megérne egy misét. Elég gáz
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook