Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Ez magánlaksértés fórum

Ez magánlaksértés (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 64. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:52

Vagy mikor tavaly előttem üvöltözött a kislànnyal, mert az sírt, hogy nem akar többet iskolàba menni?


Ne neveljem, de azért a verset tanuljak meg vele ( engem kért konkrétan) a hàzit îrjuk meg, néptàncra vigyem el stb.

64. rabankari (válaszként erre: 61. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:36
Nem, nem az,anyuka nem százas, az tény.
63. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 57. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:34
A rendrakas csak egy jó ürügy volt, hogy Anyuka ismét veszekedjen.
62. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 60. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:33

És az normális, hogy valakit felszólîtasz, hogy ne jöjjön be az otthonba, menjen el, az a valaki meg üvölt, hogy Ő csak azért is bejön?

Mégis hogy kellett volna tàvol tartani, ha a szép szó nem hasznàlt? És nem lökdöste, csak a 100kg- S nő nyomakodásának ellentartott, amikozben megbotlott.

61. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:29

Ez az anyai szeretet?Mutassuk meg, hogy üvöltözünk Apával és hogy ocsároljuk Őt?

Nyilván a gyerekek egészséges lelki fejlődését szolgàlja


Meg az is a gyerek érdeke, mikor Anyuka az utcán üvöltve lehülyézi, idiótàzza a gyereket, mert egyest kapott matekból.Mert Ő munka után tanult vele, mégis egyest kapott, mert hülye.

60. rabankari (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:27
Nem,nem normális, mint ahogyan a lökdösés sem.
59. rabankari (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:26
Honnan vette anyuka,hogy " nem megfelelően " fegyelmezed a gyerekeket?
58. rabankari (válaszként erre: 56. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:25
Az apjuk is drámázott...
57. rabankari (válaszként erre: 54. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:24

Mindenképp ennek a szörnyű helyzetnek kellene véget vetni.

Meg kell tanulnotok emberi módon viselkedni egymással, mert ennek a gyerekek isszák meg a levét.

Nyilván nem a te gyerekeid mondhatni nem a te problémád,de azt gondolom azért itt nem csak a rendrakás miatt alakult ki ez a perpatvar....

Amúgy,ha az én párom így viselkedne a gyerekei anyjával a gyerekei előtt,hát lenne hozzá pár szavam...Ne lökdösse a gyerekek előtt az anyjukat!Szép példát mutat. Tudom-tudom nem azért esett el...

56. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:24

Miért kell a gyerekek előtt dràmàzni?Miért kell ennek kitenni Őket ennek?

Ez normális??? Tényleg???

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 54. - Rabankari)
2021. dec. 27. 21:22

Ezért nem kellett volna idehozni Őket veszekedni.Üvöltve indîtott Anyuka.


A kislány beszaladt hozzàm a szobàba és azt mondta, "légyszi ne szakîts Apàval.Szeretlek!"

Nem tudom, ez honnan jött Neki.

54. rabankari (válaszként erre: 24. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 21:16

Téged????

Szerinted a gyerekek mit éreztek????

2021. dec. 27. 20:57

Pedig úgy szereti a gyerekeit a pàrom és most annyira szenved, hogy a gyerekek utàljàk Őt.Pedig csak engem és a privàt szféràjàt védte.


Megszakad a szívem :(


Mi van, ha a gyerekek többet làtni sem akarjàk?

52. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 51. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 20:21

Ilyenkor az ember mondja, mert még így is gondolja. De más az elképzelés és más az élet. Benned az ellenséget látja.

Próbáld megbeszélni a pároddal, hogy tisztázza a gyerekei anyjával a helyzetet, meg azt is, hogy ő szóljon a gyerekekre.

Próbálj kimaradni a cívódásaikból. A 2 szülőnek kell ezt elintézni és most főleg az apának rendezni a gyerekekkel is a helyzetet,és a szabályokat.

Amikor elcsitulnak a hullámok, akkor majd te is szólhatsz.

Persze, ez a te dolgod, én leírtam a saját gondolataimat, te meg teszed, amit jónak látsz. De gyorsan meg kell oldanotok ezt a problémát, amíg teljesen el nem romlik.

Leülnék négyesben és megbeszélném a szabályokat, és nem egyedül próbálnám megoldani.

51. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 49. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 20:13
Hát nem tudom...szerintem én jól leszúrnám a gyerekem, hogy máshol miért rendetlen.
50. tien (válaszként erre: 48. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 20:00

Értem,illetve mégsem mert ezek szerint élhetne boldogan az új társával és nem lenne ez a dafke csesszünk ki az új asszonnyal.


Ne idegeskedj,ebben az állapotodban nem hiányzik .

Vigyázz magadra ès a babára.

Az egész nem éri meg az idegeskedést.

49. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:52

Valahol igazad van. De azt értsd meg, hogy 2 cívódó szülő mellett nem lehet más gyermekét nevelni, főleg nem fenyegetni, hogy a kukába dobod őket.

Majd, ha megszületik a gyermeketek, akkor fogod megtudni, milyen érzés, ha más akarja nevelni a TE gyerekedet.

Mert még veled is megtörténhet, hogy a gyermeketeket egy másik nő felügyelete mellett láthatja az apja.

Ebbe gondolj bele cseppet.

48. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 43. - Tien)
2021. dec. 27. 19:51
A volt feleségnek van párkapcsolata, amit nem vállnak fel.
47. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - C9155193c4)
2021. dec. 27. 19:49

A gyerekeit mitől félti? A rendrakástól?


Ha féltené Őket, és a gyerek lenne az első, törekedne arra, hogy ne a gyerekek előtt menjen a dráma, nem rángatná ide Őket. És nem taszigálná az Apukát, hogy Ő bejöjjön az otthonunkba, hogy velem üvöltözzön, mert rászóltam a gyerekre, hogy pakoljon össze.

46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 19:43

Nem miattam borult. Már 6 éve szétmentek. A páromnak előttem is volt már több kapcsolata.


Nem megnevelni akarom, de egy közösségben élünk, mikor itt vagyunk. Vannak alapvető társadalmi és szociális szabályok, amik elvárhatók. Szerintem az iskolában is rászólnak a gyerekre. Amúgy meg nem kellene rászólni, ha Anyuka megtanította volna Őket ezekre és nem azt tanulták volna meg, hogy majd jön a takarító nő és Ő rendet rak.


Ha rosszul bánnék a gyerekkel, az Apa már rég szólt volt. Ő is ragaszkodik a rendhez és elvárja, hogy a szobájukban rend legyen. És ez nála nem is kérdés.

45. c9155193c4 (válaszként erre: 41. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 19:41
Egyetértek
44. c9155193c4 (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 19:40
Bocs, ez kimaradt. Én nem vagyok válás-párti, inkább nem írok most semmit. A fórumindítónak is igaza van valahol, mert amit tett az anya magánlaksértés. De ne feledjük, hogy az anya csak a gyerekeit félti és az ilyenek az igazán jó anyák.
43. tien
2021. dec. 27. 19:40
A volt feleségnek van párkapcsolata?
42. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 40. - 9b10f3d7ff)
2021. dec. 27. 19:36

De most Apuka ellen fordultak, mert Anyuka megbotlott.Nem botlott volna meg, ha nem akar erőszakkal akar bejönni, többszöri kérés ellenére. A párom engem akart védelmezni ( a 11 hetes terhesen), hogy ne üvöltözzön velem.


A gyerekek azt nem látják, hogy erőszakkal akart bejönni, és hiába kértük, csak azt üvöltözte, hogy Ő akkor is bejön.

41. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 38. - Fórumnyitó (anonim))
2021. dec. 27. 19:35

Van egy olyan érzésem, miattad borult a kapcsolatuk. Vagy akkor romlott meg, amikor beléptél a képbe.

Ezt nem mindenki tudja feldolgozni.

Azért írtam, hogy az apának kellett volna észnél lenni, hogy a gyerekekkel megbeszélje mit vártok el és nem neked.

Kicsit gondold fordítva a helyzetet, ha téged dobnak és egy másik nő akarja megnevelni azt akit te szültél, amikor eleve sérült az önbecsülésed?

Ezzel sajnos a ti kapcsolatok is sérülhet, mert az anya megtilthatja, hogy a gyerekek a jelenlétedben tartsák a kapcsolatot az apjukkal.

Majd vélaszthatja, hogy a "cukiban" üldögél veluk hármasban, vagy megszakítja a kapcsolatot veled, a gyerekek niatt.

Ezért kényes dolog, más gyerekét "megnevelni".

Életszerű, vagy sem, de ez van. Azzal, hogy fellökte, a gyerekei, de főleg előtted porigalázva érzi magát és tuti bosszút esküszik. Hülye helyzet.

2021. dec. 27. 19:27
Nem tiltották el a gyerekeizől, azt írta Fi, hogy 2 hetente mennek a gyerekek az apjukhoz, vagy amikor akarnak.
39. tien
2021. dec. 27. 19:22

Ez a hisztérika játszmázik és felhasználja ehhez a gyerekeket is .

Nem irigyellek FI.

2021. dec. 27. 19:16

Amúgy az egészben tényleg az a legszomorúbb, hogy Anyuka a gyerekeket idehozza, hogy elöttük veszekedjen. Nem értem, miért kell ennek kitenni Őket.


És most a párom hogy rendezze a viszonyát a lányaival?


És az egész abból indult ki, hogy rászóltam a gyerekre, hogy a ruháit szedje föl a földről.

37. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Aszparagusz)
2021. dec. 27. 18:40

Ezzel teljesen egyet értek.

Előtte nap szidta Anyukámat a párom és a nagyobbik lány füle hallatára, hogy ne merjek a gyerekre rászólni többet és a k...a anyámat. A párom kiállt értem, és írt Neki, hogy legyen kedves ne szidni engem vagy bármelyik családtagom, és hagyjon minket békén.

Ezen teljesen begőzölt, idejött a gyerekekkel veszekedni. Eleve nem értem a gyerekeket miért kell bevonni a felnőttek dolgaiba, miért elöttük kell a konfliktusokat rendezni.

36. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 35. - Aszparagusz)
2021. dec. 27. 18:39

Hála az égnek nem voltam ilyen helyzetben, de ha lennék is, az apára bíznám, hogy beszélje meg velük, vagy az apjukkal együtt ülnék le, hogy beszékjük át a szabályokat.

Sajnos apával, gyerekeket és egy volt feleséget is kapott. Car ügy, de ez van.

1 2 3

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook