Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Ez lehet terhesség? fórum

Ez lehet terhesség? (tudásbázis kérdés)


2013. aug. 23. 20:18

Szió!

Lehet hogy spontán vetélés volt és most durván hangzik, de ez bizonyos értelemben jó jel lehet, hiszen akkor spontán teherbe estél! Ne addjátok fel, én nagyon drukkolok! A mensid jellegében olyan volt mint máskor? (mennyiség, szín, állag,meddig tartott)

18. Nagynéedina (válaszként erre: 17. - Szerénke83)
2013. aug. 18. 20:17

Sziasztok!

Még szombat reggel megcsináltam a tesztet, negatív :(

Ma reggelre meg is jött...


Hát, ennyi, de legalább már tudom.


Tegnap kicsit még hisztis voltam miatta.

Ma már minden újra a régi...


De azért jó volt kicsit reménykedni.


Köszi mindenkinek aki drukkolt nekem.

Majd legközelebb... :)

17. Szerénke83 (válaszként erre: 15. - Nagynéedina)
2013. aug. 18. 10:29
Naaaaa?????
2013. aug. 17. 09:51
Szia,van eredmeny? Drukkolok!
15. Nagynéedina (válaszként erre: 14. - Szerénke83)
2013. aug. 16. 20:56

Nem vagy antiszociális, csak őszinte, azért meg nem lehet haragudni. Legalább is én nem tudok.

De még így is megérte ide írnom. Kiírtam magam és más véleményt is olvashattam. Lehet, hogy pont erre volt szükségem, hogy valaki NE úgy lássa a dolgokat, ahogy én.

2013. aug. 16. 20:28

Á én a fogorvoshoz is rögtön elmegyek.

Nem szeretem elodázni a dolgokat, szeretek tisztán látni.

Egyébként nem akkor kell a lelki támasz, ha mondjuk kiderül, hogy nem vagy terhes?

HOgy lehet lelki támaszt várni egy ilyen szituban? Biztos vannak még itt a hoxán olyan típusú emberek, mint te, akik félnek szembenézni a dolgokkal. Gondolom tőlük vártál volna vigaszt.

Hú, ma nagyon antiszociális vagyok, bocsi.

De azéé tényleg szurkolok:)

13. Nagynéedina (válaszként erre: 12. - Szerénke83)
2013. aug. 16. 20:22

Persze, én is tudom, hogy ez lehet terhesség, nem is ez volt a kérdés. (Amúgy nem ez volt a fórum-címe, de a gép erre változtatta) Vagy inkább csak költői-kérdés volt :)

Tesztet is vettem már.

Olyan ez, mint a foghúzás, tudod, hogy minél előbb annál jobb, de azért még húzod az időt, hátha... A vége persze úgy is az lesz, hogy elmész a fogorvoshoz...

Inkább csak egy kis "lelki-támaszra" volt szükségem.

Mint írtam a párom nem akarom belevonni, csak ha tuti a dolog, mert őt sokkal jobban megviselné a dolog mint engem.

Még egy éjszakát adok a dolognak, és reggel megcsinálom...

2013. aug. 16. 19:51

Egyébként visszatérve a kérdésre, persze lehetsz terhes, de a pontos választ egy teszt tudja megmondani és persze egy nőgyógyász.

Á menj el és vegyél egy tesztet:)

Szurkolok:-)

11. Szerénke83 (válaszként erre: 8. - Nagynéedina)
2013. aug. 16. 19:43
Ezt sosem értettem, de te tudod.
10. Szerénke83 (válaszként erre: 6. - Bebe82)
2013. aug. 16. 19:41
És az esetleges illúzió jobb?
9. bebe82 (válaszként erre: 8. - Nagynéedina)
2013. aug. 16. 19:35

:)

Annyira szorítok!

8. Nagynéedina (válaszként erre: 4. - Szerénke83)
2013. aug. 16. 19:27

Igen, igazad van. Csak tudod annyiszor éltem már át azt a szituációt mikor negatív az eredmény, hogy most lehet, hogy egy kis inkább még nem akarom...

Tudom, hogy hülyén hangzik, de igazából nem élem bele magam abba hogy terhes vagyok, sőt...

Arra koncentrálok, hogy biztos valami más miatt késik, de azért csak ott motoszkál az a kisördög, hogy hátha mégis.

Tényleg csak az időt húzom, azt hiszem.

2013. aug. 16. 19:25
Őszintén drukkolok!! :)
6. bebe82 (válaszként erre: 4. - Szerénke83)
2013. aug. 16. 19:22
mondjuk ebben tényleg van igazság... csak így meg a remény tart tovább :)
2013. aug. 16. 19:21
szorítok, hogy babuci legyen :)
2013. aug. 16. 19:20
Tsztelj, most őszintén és minden bántás nélkül: mennyivel jobb itt vergődni és esetlegesen hamis illúziókba ringatni magad, mint lepisilni egy tesztet és megtudni az igazságot, hm???
3. Nagynéedina (válaszként erre: 2. - 4c1a787e8f)
2013. aug. 16. 19:15

Szia.

Hát igen, inkább az időhúzás megy most. Mert bár fáradékonyabb vagyok (de ki nem az ebben az időben?), meg émelygek is, irritálnak a szagok stb. csak attól tartok ezt is csak beleképzelem, meg a lányommal pont ezek a tüneteim nem voltak, ami volt az meg most nincs :)

22-es csapdája.

De a páromnak meg nem akarom még mondani, mert ő meg annyira beleélné magát...

És azért jó valakivel megbeszélni. :)

2. 4c1a787e8f (válaszként erre: 1. - Nagynéedina)
2013. aug. 16. 19:10

Hallottunk már ilyenről sokszor, hogy később meg összejön.. A már növekvő kis élte melletted feloldotta gátakat, meggyógyított. Remélem, ez történt..


De azért a menstruáció késése nem feltétlenül jelenti ezt, az is igaz.. Nekem csomószor kimarad, meg hol előbb, hol később jön meg.. Sohase állt be.


Szóval teszt, nincs más út, de megértelek, hogy húzod az időt.

2013. aug. 16. 19:05

Sziasztok!

Biztos furcsán fog hangzani amit írok, mert elég furcsa is.

1 hete késik a vérzésem, de nem merem megcsinálni a tesztet, nehogy csalódás érjen.

Van már egy 3,5 éves lányom, lombik-programos. Minden vágyunk egy másik baba, de remélni sem merem hogy spontán összejöhetett.

Szerintetek???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook