Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez lehet aranyér? fórum

Ez lehet aranyér? (tudásbázis kérdés)


16. judyt640 (válaszként erre: 15. - Hanyatka85)
2011. okt. 1. 19:29
Ird le nekem mik voltak a tapasztalataid légysyives a mütétröl,a felépülésröl,meg hogy hol és ki csinálta.Külföldön nyaraltunk és total begyulladt de annyira hogy belül is lüktetett,ilyenkor mindig eldöntöm hogy elmegyek a dikihoz,de amikor meg elmulik már nemakarok,pedig kényes hely és nagyon félek hogy elferözödik.
15. hanyatka85 (válaszként erre: 14. - Judyt640)
2011. szept. 29. 21:04
engem megműtöttek a sipollyal.Azóta szerencsére nem újult ki.
2011. szept. 29. 16:09
Nekem évek óta van ilyen,ami elmulik és visszajön,az enyém végbél sipoly.Mastu krém,kup amit használok.Vagy 10 éve voltam vele dokinál .végbél,vastagbél tükrözés /soha többet /annyira fájt.
2011. szept. 28. 21:10
szerintem simán lehet az. nekem 16 hetes terhesen volt egy ilyen "élményem" na azt nem kívánom senkinek. az sem fájt és csak egy alkalommal történt.
12. Timesz35 (válaszként erre: 11. - 5d58fc17fc)
2011. szept. 28. 18:40
Nincs aranyerem megnéztem tükörrel,legalábbis külső aranyerem nincs. Ez a vér mindig friss és belülről származik. Volt szülés után aranyerem szerencsére azóta se ennek már 13 éve.A külső aranyérnél az ember feneke nagyon fáj ,de nekem most nem az van.
2011. szept. 28. 16:24
A legvalószínűbb, hogy aranyered van, popsitörlőt használj mostantól wc papír helyett, kevésbé durva a felülete és tisztábban is tudod tartani a végbélnyílást és környékét.
2011. szept. 28. 16:15
Amit leírtál, az alapján ez bizony aranyér. Nem fáj?
2011. szept. 28. 16:14
"Természetesen számtalan oka lehet a vérzésnek: ha a vér világos piros, bevonja a székletet, rácsöppen a WC csészére, vagy a WC papírt színezi meg leggyakrabban a végbélből és az anusnyílásból származik aranyér, berepedés, hámsérülés következtében. Az a világos piros vér, amely elvegyül a normális széklettel a bél felsőbb szakaszából származik és leggyakrabban vastagbél daganatot jelez. Ha a világos piros vér hasmenéses székürítéssel társul leggyakrabban fertőzés, vagy krónikus gyulladásos bélbetegség, esetleg daganat a tünetek okozója."
2011. szept. 28. 16:10
Ha világos piros színű, az friss vér, tehát elsősorban aranyér következtében lehet.A baj a sötét színűvel van, az már a székletben is benne van. Azt mondják, minden vérzés esetén orvoshoz kell/ene menni.Akinek van mersze:(((
2011. szept. 28. 16:09
Tudok olyanról is akinek a szőlőmag okozott sérülést,és ettől volt a vérzés.
2011. szept. 28. 16:03
...doki ,erőlködéstől megpattanhat egy picike ér,és felsértődhet belül...vagy passsz...doki hát ha ,vagy megnyugtatás képen is jó lemenni dokihoz!
5. hanyatka85 (válaszként erre: 1. - Timesz35)
2011. szept. 28. 16:03

valószínű belső vagy külső aranyér.....

ha a székletedben nem találtál...

4. omaja (válaszként erre: 1. - Timesz35)
2011. szept. 28. 16:02
aranyér......
2011. szept. 28. 16:02
Arra kell emlékezned,hogy mit ettél.Paprika,paradicsom,cékla volt e az étrendedben.Ezektől lehet olyasmi látszat.Aranyered van e,esetleg belső(tehát nem látható).Szoktál e egyébként erőlködni a wc-n.
2011. szept. 28. 16:02
Nekem van/volt ilyen..Szép,egészséges aranyér.De azért menj el orvoshoz,biztos,ami biztos.
2011. szept. 28. 15:59

Segítséget szeretnék kérni! Olyanok írjanak akikkel történt már hasonló dolog és dokinál is jártak.

Szóval ma reggel elmentem a wc-re és minden gond nélkül ment semmi szorulás, semmi hasmenés ,semmi szúró fájdalom csak a végén mikor kitöröltem a hátsóm véres volt a papír. Gyorsan felugrottam és megnéztem a székletemet. Maga a széklet nem volt véres normál barna színű csak a végén piroslott a vér. Szándékomban áll elmenni a dokihoz csak kíváncsi vagyok,hogy ha volt valakinek ilyen és járt is vele dokinál mit állapítottak meg.

Találtam hasonló fórumot csak azok az illetők akik oda írtak 2 éve voltak utoljára bejelentkezve. Pedig privát üziben meg kérdeztem volna őket. Előre is köszönöm a hozzászólásokat.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook