Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Ez hogy oldható meg? fórum

Ez hogy oldható meg? (tudásbázis kérdés)


2012. márc. 22. 20:01
ja mert akkor azt úgy kéne beállítani, hogy fekvő lap, első oldalon az 1. és 3. oldal, fordítom, következő oldalon pedig 2. és 4. oldal, ugye?
2012. márc. 22. 19:49

és ez a módszer?


A Te módszered is járható csak egy kicsit macerás, mivel Ha A5-os szeretnél akkor az A4 lapra első oldalára nem 1-2 oldalt kell rakni, hanem 1-3, és a hátára pedig 4-2, de lehet hogy 2-4 (ezt most igy nem tudom) és igy tovább a 95-dik oldalig.

Egyszerübb megoldás: Keress egy PDF nyomtatót (googli) és abban nyomtasd ki A5-esre, megnézed ha jó akkor kész is vagy.

Ha nem akkor nyomtasd ki A4-esre, de szintén a PDF nyomtatóra és az elkészült A4-es PDF-et, ujra nyomtasd ki a PDF nyomtatóra A5-ösként (A Acrobatban be lehet állitani, hogy kicsinyitse a nyomtató margóihoz)

Aztán az elkészült A5-ös PDF-et lehet kétoldalasra nyomtatni.

Ha tudja a nyomtató akkor egylépésben, ha nem akkor először a páratlan oldalakat nyomtatod, majd megforditva és visszarakva a papirt a nyomtatóba, nyomtatod a páros oldalakat.

6. beanadt (válaszként erre: 5. - Gréti11)
2012. márc. 22. 19:45
De, ilyen egyszerű :) A spirálozást már megoldják Neked!!!! Nyomtatásnál tényleg minden beállítható, nem kell különösebben túlkomplikálni.
2012. márc. 22. 19:43
de utána A/5 méretű "könyvként" szeretném bespiráloztatni. ebben az esetben nem ilyen egyszerű a nyomtatás, ehhez szeretnék valami részletes segítséget :)
2012. márc. 22. 19:39
Azt nyomtatásnál mind be tudod állítani. Az A/5-t is, és azt is hogy két oldalas legyen!!!!
2012. márc. 22. 19:39
nyomtatási beállításoknál ezeket ki lehet választani.
2012. márc. 22. 19:32

Tehát van egy A/4-es méretű 95 oldalas dokumentumom, amit úgy szeretnék kinyomtatni, hogy az egész A/5 méretű legyen és kétoldalas, tehát mint egy A/% méretű könyv. Ez hogy oldható meg?

Én arra gondoltam, hogy beállítom, hogy két oldal egy lapon, és hogyan tovább?

Be is spiráloztatnám...

2012. márc. 22. 19:32
Ez hogy oldható meg? Wordös kérdés

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook