Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez az epém miatt lenne, vagy valami más is lehet a háttérben? fórum

Ez az epém miatt lenne, vagy valami más is lehet a háttérben? (tudásbázis kérdés)


23. 0adc8842b1 (válaszként erre: 18. - Ladyvintage)
2019. ápr. 6. 09:51
Mert eltereled a figyelmedet, de ha cak beképzeled akkor meg magadat turbózod fel. Az sem jó és attól fájhat az epe környéke.
22. 0adc8842b1 (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. ápr. 6. 09:49
Tudod az epe kényes, mert ha valamikor , akár észrevétlenül is de lehetett egy kis elzáródás, azt nem vszed észre, mert kicsi. De elzárhatja a vezetéket a hasnyálmirigy felől, vagy a patkóbél felé. A hasnáyál mirigy rák sokszor ezért alakul ki elég gyorsan. Gasztroenterológia szerintem neked kötelező. Hiába a diéta, ha előtte nem diétáztál, mert nem vetted észre. Különben az idegeskedés, stressz is komoly oka.
21. lolita2112 (válaszként erre: 18. - Ladyvintage)
2019. ápr. 6. 02:34
lelki problemad van szerintem.kapni otthon kava kavat?,ezt direct igy mondjak ahogy irtam duplan szoval nem tevedesbol irtam le 2szer.nos ez termeszetes nyugtato es nagyon jo idegessegre,nem tudom otthon kapni e,vagy ami meg jo idegessegre/nekem hasznal mindig/a B vitamin keszitmeny!/de eros legyen 50 vagy 100 mg-os,mert a tobbi fabatkat sem er.
20. Guruljka (válaszként erre: 17. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 23:09
Meg kell érdeklődni, ha nem tudod pontosan.
19. Guruljka (válaszként erre: 18. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 23:01

Akkor is fontos lehet egy kivizsgálás.

Persze a lelki oldallal is lehet törődni, és jó lesz majd, ha sikerül a munkahely. Addig talán egy enyhe nyugtató is segítene.

18. Ladyvintage (válaszként erre: 16. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:47
Az érdekes az, hogy csak akkor vagyok rosszul, ha épp semmi dolgom nincs s agyalhatok. Tegnap elmentem pár órára bevásárolni s arra az időre semmi problémám nem volt.
17. Ladyvintage (válaszként erre: 14. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:46
Van, csak nem tudom pontosan, hogy hogy működik itt az egészségügy. Én valahogy mégis úgy érzem, mintha pánikbetegségben szenvednék.0
16. Guruljka (válaszként erre: 15. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:44
Próbálj meg meleg teát inni, bár nem hiszem, hogy bármit meggyógyít, de talán a közérzetesen segít valamit.
15. Ladyvintage (válaszként erre: 12. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:43
Lehet, hogy az lesz a vége, hogy megpróbálok lenyugodni s ha hétfőig se javul a helyzet, akkor elmegyek az orvoshoz hogy ők küldjenek tovább a tünetek alapján.
14. Guruljka (válaszként erre: 13. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:41
Azért a verekedés okozta sérülés meg a belső baj között van különbség. :D
13. Ladyvintage (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:40
Kicsit megijedtem pár hete, mert a szomszédunk összeverekedett valakivel , kórházba került s mivel Németországban dolgozik mindent ki kellett fizessen az anyukája.
12. Guruljka (válaszként erre: 11. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:39

Kérdezd meg azt a kártyát valahol.

Magánúton itt is drága a CT, de azért talán van olyan vizsgálat, ami elérhető a számodra, és segítene megtudni, mi a baj.

11. Ladyvintage (válaszként erre: 10. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:37
Egyrészt lennének a magánklinikák, amiért fizetni kell, másrészt van ilyen egészségügyi kártyánk, de nem tudom, hogy az mire terjed ki. A családi orvos természetesen adna beutalót, de CT-ért s mindenért hatalmas árakat kell fizetni.
10. Guruljka (válaszként erre: 9. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:34
Semmilyen szintű alapellátás nincs? Mindenért fizetni kellene?
9. Ladyvintage (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:28
Már sokszor arra is gondoltam, hogy attól érzem rosszul magam, mert napont eszembe jut, hogy nehogy valami bajom legyen, s kózházba kerülök.
8. Ladyvintage (válaszként erre: 7. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:26
Igen
7. Guruljka (válaszként erre: 6. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:25
Erdélyben élsz?
6. Ladyvintage (válaszként erre: 5. - Guruljka)
2019. ápr. 5. 22:24
Ez meg a másik, amitől tartok, hogy mivel nem dolgozom, ha mégis valami problémám lenne, mindent a szüleim kellene fizessenek.
5. Guruljka (válaszként erre: 4. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:23

[link]


A munkahelyre nem tudok mit mondani, de ha beteg is vagy, az még rosszabb.

4. Ladyvintage (válaszként erre: 2. - Ab65a971c2)
2019. ápr. 5. 22:22
De olyan nagy stressz nem ért mostanában. Annyi, hogy inkább a munkakereséssel vagyok gondban, mert nem szeretnék elköltözni egyelőre, de itt nem találok semmit. Múlt héten beadtam egy önéletrajzot ismerős által, azóta is folyton nézem a telefont, hogy nem-e hívnak interjúra, de semmi. Kezdem elveszíteni a reményt, mert úgy érzem nem vagyok esélyes már.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Ladyvintage)
2019. ápr. 5. 22:21
Vizsgáltasd ki mindenképpen. Olvasd el Szederke cikkét arról, hogy nem szabad tétlenül tűrni a szokatlan tüneteket, mert nagy baj is lehet belőle.
2019. ápr. 5. 22:19
Okozhat émelygést, fejfájást. De a stressz is.
2019. ápr. 5. 22:15

Az utóbbi egy hétben nem vagyok jól. Évek óta meg van csavarodva az epém, s mindig volt vele problémám, de nem ilyen jellegű.

Az alap az, hogy folyton fáj a fejem, sokszor émelygek, úgy érzem, hogy erőtlen vagyok, éjjelenként van, hogy megébredek, mert úgy érzem, hogy szédülök.

Szeretnék kicsit fogyni s ezért eszem mostanában jó minőségű ételeket s naponta 1300-1400 kalóriát viszek be a szervezetembe. Azt nem hinném, hogy ettől lenne. Nektek mi a véleményetek?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook