Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez a kapcsolat végét jelzi? fórum

Ez a kapcsolat végét jelzi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2014. ápr. 1. 16:56
Mondtam :)
2014. ápr. 1. 16:55

Sokan azt fogják mondani hogy a szex hiánya nem jelzi a szerelem végét. Én nem tartozom közéjük.


Háromszor 7 év után is működnie kellene ha szeretitek egymást.

2014. ápr. 1. 16:55
Ezek szerint nem egyeznek a mennyiségi igények. Attól még simán szerethet.
2014. ápr. 1. 16:54
Szerintem attól még szerethet tiszta szívéből és nem barátként,azért mert ilyen a vérmérséklete.Nem hinném hogy ez a kapcsolat végét jelezné.Az én férjem pont az ellenkezője,nincs egy nyugodt percem,nem hagy békén és hidd el ez pont ilyen rossz!
2014. ápr. 1. 16:46
Sziasztok Közel 7 éve vagyok a párommal. Ő az elsőkomoly kapcsolatom, 20 éves voltam amikor összejöttünk. Elég hamar megvolt az összeköltözés, de boldogok voltunk. Teltek az évek, és visszatérő probléma lett a zex hiánya. Mivel én a megbeszélés híve vagyok, többször is próbáltam ezt a témát flhozni, átrágni, megbeszélni. Utána egy db-ig mindig jobb volt, de aztán újra ellaposodtunk. A ritka alatt értsetek havi, kéthavi rendszrességet....Abban bizos vagyok, hogy szeret. Igazából magyarázatot adni nem tud, miért van ez. Én is szeretem őt. Rajta kívül nics senkije. Csak azt nem tudom, hogyan szeretjük egymást. Szerelemmel? Vagy mint nagyon jó barátok? Egyzerűen elvesztem a saját nőiességembe vetett hitemet. Mintha én lennék az oa ennek az egésznek. Mert hiába a 7 év, egy férfinak akkor is meg kéne a párját kívánnia nem? Nem tudom mit csináljak, mi lehet az ok....
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook