Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Ez a kapcsolat végét jelzi? fórum

Ez a kapcsolat végét jelzi? (beszélgetős fórum)


1 2 3
65. anya4005 (válaszként erre: 8. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 2. 00:33

Kepzeld,ha gyerek is lenne a kepben...

Nekunk ketto is van,ritkabbak is a bugyikazasok,de azert meg igy is surubb,mint amit te irsz(heti 3-4,pedig sokszor csak par orara jon haza a parom ket epitkezes kozott).

Nekem kicsit olyan,mintha mar dontottel volna,es megerositesre varnal. Mivel a parod nem partner a megoldasban,nem hinnem,hogy nagy jovotok lehet,figyelembe veve az igenyeid. Ha elhagyod,nem megbantod,hanem eselyt adsz magatoknak a boldogsagra-kulon.

64. Krisz42 (válaszként erre: 60. - Vacsa)
2014. ápr. 1. 20:26
Nagyon sokan nem is tudjâk mi hiànyzik az életükből.Pont most nèztem meg egy filmet a YouTube-on.A nő két férfival volt egyszerre,el voltak,boldogok voltak,de aztàn a nő terhes lett ès elkezdett örlődni,hogy inkàbb egy harmadik pasival fog èlni,mert a gyereknek egy biztonsàgos hàttér kell.Nem is szexeltek,de hozzà akart menni.Aztàn termèszetesen az esküvő napjân meggondolta magàt a kèt apuka hirtelen jelenlète segítségével,így az ikrek ék kèt apukàja lett,a nò pedig megint boldog volt,mert volt szerelmeskedès is-ennyi tömören,de mèg itt is az volt a lényeg,hogy a teljes boldogsàghoz mennyire fontos a szexuàlis kontaktus is.Arról nem is beszēlve,hogy mennyi öntudatot ad.Mindig úgy lépek ki az utcàra,hogy azt érzem jó nő vagyok,magabiztos,öntudatos tudok lenni,mert a férjem mindig kívànatosnak tart ès nem az a legfontosabb,hogy bújós legyen,hanem hogy úgy csókoljon meg,hogy nedves legyen tőle a bugyim.
63. vacsa (válaszként erre: 61. - Linda111)
2014. ápr. 1. 20:22
Előbb egyeztetek a csajszival.
2014. ápr. 1. 19:48
"priviben a nevüket"
61. Linda111 (válaszként erre: 60. - Vacsa)
2014. ápr. 1. 19:48
Máltán laknak? Én is ott lakom, nem irnád meg privibena nevüket? Hátha ismerem őket....
60. vacsa (válaszként erre: 43. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 19:21

Volt egy kolléganőm. A férje nem kívánta, nem szexeltek. A csaj csak fogyott, sápadt, sorvadt folyamatosan. Azt mondta hogy a férje aszexuális, sőt azt gondolja hogy ő is az...

Tőle is elhangzott a tipikus mondat hogy milyen jó ember egyébként, nem iszik, nem dohányzik, nem nőzik... De az sem érdekelte ha a csaj meztelenül sétált át előtte a nappalin. Látszott hogy már az kórosan sovány, szürke volt a bőre, szinte haldoklott szegény csaj. Addig piszkáltam hogy ez nem normális élet, míg egyszer a férje elé állt és rákérdezett szereti-e. Megkapta a választ, elváltak. A csaj kábé három hét alatt új nő lett. Kivirult, felszedett pár kilót, hajszínt váltott, szoliba járt, vett új ruhákat, csak néztük napról napra és ámultunk. Pikkpakk öntudatos dögös nő lett. Aztán a facén rátalált egy srácra akivel munkaügyben párszor találkoztak. A srác most Máltán lakik. Kiment hozzá egy hétre, majd hazajött, felszámolt itthon mindent, fogta a fiát (apuka nem ellenezte egy szóval sem) és kiköltözött hozzá. Rajongva szeretik, ja és nem aszexuális.

59. Krisz42 (válaszként erre: 57. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 18:24
Nem akarod beismerni,de ez nem szerelem.A szerelem ott kezdődik,hogy azért szerelmeskedünk,mert örömet akarunk okozni a màsiknak,adni akarunk önzetlenül,mert szeretjük.Igaz,hogy màr az adàs öröme is elèg kellene hogy legyen,de ha a pàrod ilyen passzív veled,akkor egyâltalàn nem szeret és ha te szereted,akkor szakítást vele,hogy megadd neki az esèlyt arra,hogy megtalàlja az igazit.Mi 9ève vagyunk együtt,de mindennap van szerelmeskedés ès ez termèszetes.Mikor kettesben maradunk,szinte mindig az az első gondolatunk.ugyanúgy kívânjuk egymàst,mint az elejèn.Persze szerintem nekem könnyű úgy,hogy a pàrom mindig szenvedélyesen csókol meg,èrzem,hogy kívàn ès tovàbb izgat,mikor ugyanolyan szenvedèlyes marad egèsz vègig.Nincs olyan,hogy màs vérmèrsèklet,ha mindig azt éreznèd,hogy kívàn,hogy neki te vagy a NŐ,tèged akar és a szerelmeskedès is nagyon jó lenne,akkor te is szeretnèd mindennap.Olyan férfit keress,aki tényleg szeret,szenvedèlyes,érzed rajta,hogy kívàn.Mikor mindent fèlretesh,ha kettesben lehettek,ha minden elè helyez,na akkor az lesz az igazi.Ès nem csak pâr hónapig lesz így.Nyugodtan lehetsz igényes,hogy a szerelmeskedès is fantasztikus legyen.Ez a minimum.
58. 2c3fc809b8 (válaszként erre: 1. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 18:12
Szerintem igen. Szerencsés vagy, hogy nincs gyerek, így ki tudsz lépni belőle.
57. 32fab46f2a (válaszként erre: 55. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:50
Nagyon az ellentétei vagyunk egymásnak. Én heves vagyok, hirtelen és szeszélyes, lyukat tudok beszélni az emberek hasába, ő csendesebb, inkább kívülállóként van a társaságokban mint aktív résztvevőként, és kerüli a konfliktuokat. Tök jól kiegészítjük egymást amúgy az életünk többi részén, csak itt vannak nagy gondok.
56. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:48
Menjetek el egy szakemberhez, ha igazán szeretitek egymást.
55. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:46

Van úgy, hogy az ember, azt mondja fáradt, beteg, vagy nincs kedve, de apró kis dolgok, simogatás, kis csók ez az...az is testi érintkezés, amivel örömöt okozhatok, még akkor is ha hulla vagyok.

Én is azt látom, hogy a szex hiánya egy következmény...sztem ti az elején sem igazán voltatok egy szenvedélyes párosok.

Én a helyedben elbeszélgetnék, ha kell menjetek szakemberhez, mert azt mondja párod szeret, de kérdés milyen titulusban?

Mint barát vagy csak úgy, vagy mint testvéri érzései vannak?

54. 32fab46f2a (válaszként erre: 49. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:45

26 éves vagyok, nincs még gyerekünk. Ő 30.

Hidd el, sok mindent kipróbáltam én már rajta.....persze, akkor beindul tőle. De ha én nem kezdeményezek, neki nem jut eszébe hetekig. Az elején, ha mondjuk én épp menstruáltam, őt akkor is igyekeztem "kárpótolni". Viszont fordítva sosem történt olyan, hogy ő kielégítsen engem úgy, h cak rajtam van a hangsúly. És még csak azt sem mondhatom, h mert önző, egyszerűen eszébe sem jutott.

53. gribedli*** (válaszként erre: 42. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 17:40

Na ez, mar bocsanat, egy gyava es onzo alak!


Nem akar szexelni, es meg csokolozni sem??


Es gyava is, mert nem akar szembenezni az igazsaggal. De te is tehetsz a bajodrol, ha keptelen vagy kilepni ebbol. Ugye erzed, hogy nala meg zsarolassal sem tudnal tobb szexet kicsikarni?

52. Bugs02 (válaszként erre: 48. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 17:40

Nők Lapja PSZICHÉ c lapban van erről érdeks cikk a februári számban

Ebben egy szakértő írt..és nem azt jelenti, hogy nem kívánja a szexet, csak nagyon ritkán, ahogy a párod is.

Egy dolgot ír itt a szakértő, ami igen fontos, amit a párodtól kérdezz meg:

A legfontosabb kérdés: a kedvesünket nem kívánjuk, vagy magát a szexet?

51. 130454e42d (válaszként erre: 45. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 17:37
Én nem a lepedőakrobatika hiányát érzem döntőnek, hanem a figyelemét. Azt, hogy nem érdekli, neked jó-e.
50. 32fab46f2a (válaszként erre: 47. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:37
Cak az elején, amikor összejöttünk.
49. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:36

És mondjuk ha orálisan próbálnád meg őt kényeztetni, hátha attól beindul:)

A pasik attól nagyon beindulnak, vagy nem tudom...

Megkérdezhetem hány éves vagy?

gyerek van?

48. 32fab46f2a (válaszként erre: 43. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:36
Aszexuálinak nem mondanám, hiszen akkor ennyire sem kívánná meg nem? Sőt ő azt monja, eszébe jut, és megkíván, de mikor erre én megkérdezem, hogy és akkor miért nem történik semmi, na erre nem tud mit mondani.
47. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:34

Spontán nem voltatok még úgy együtt?

Arra gondolok, h egymásra néztetek és mindkettőtök azt akarta?

Pl reggel ébredésnél, vagy délutáni pihinél?

46. 32fab46f2a (válaszként erre: 44. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:34
Atz első 1-2 évben még nagyjából működött. Aki problémázik, az én vagyok, neki szerintem fel em tűnne ha én nem tenném hozzá.
45. 32fab46f2a (válaszként erre: 41. - 130454e42d)
2014. ápr. 1. 17:33
Jobb volt. Igazán sosem volt egy nagy lepedőakrobata, de akkor legalább még változatosabb volt. Én nem csak őt hibáztatom ezért, nyilván minden 2 oldalú. És én is látom, érzem magamon, hogy megváltoztam a szex terén, igazából mindig is egy beállalósabb lány voltam, aki pörög, rámenős, kicsit nyomulós. Már nem ilyen vagyok, mint ha belefáradtam volna, vagy nem is tudom...
44. Bugs02 (válaszként erre: 42. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 17:32
Mióta együtt vagytok, azóta ti ezen problémáztok ha jól értem?
43. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:31

ezt a linket olvasd el amit lejjebb írtam.

ASZEXUÁLIS ez egy szex iránti közömbösség.

de ő erről nem tehet!

42. 32fab46f2a (válaszként erre: 39. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:31
Ez szine folyamatosan fennálló robléma....többször elbeszélgettünk már róla, utána kicsit változtak a dolgok, aztán vissza a kiindulóponthoz. Én nem tudom más kapcsolatokban hogy működik, de pl. mi nem is csókolózunk úg igazán...egyszer azt mondta nekem, hogy a puszi sokkalbensőségesebb.....én nem is azt ignyelném, h nyilvánosan dodjunk egy smacit, de azért na.....
41. 130454e42d (válaszként erre: 40. - 32fab46f2a)
2014. ápr. 1. 17:30
Az elején neked jó volt a szex?
2014. ápr. 1. 17:29
Megkérdeztem egy fiú ismerősömet, miért lehet ez, gondoltm ő mégis csak jobban ért ehhez mint én...igazából vonogatta a vállát, h izé, hát van ilyen, meg egy idő után ez természetes, stb...de szerintem ez egyáltalán nem az
39. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:28
Ez régóta van így, vagy ez mostanság van?
38. Bugs02
2014. ápr. 1. 17:28

Amúgy valahol olvastam, hogy ez egy modern kori betegség aszexualitásnak hívják.



[link]

37. 32fab46f2a (válaszként erre: 34. - Bugs02)
2014. ápr. 1. 17:27
Sok közös programunk van. Én rra is gondoltam, túl sokat vagyunk talán egymás nyakán... Biztos, hogy nincs senkije...
36. 32fab46f2a (válaszként erre: 31. - Vivvv)
2014. ápr. 1. 17:26

Én is gondoltam egészségügyi okra. Mondtam is neki, hogy 3 okot tudok elképzelni, amiért ez nem működik:

- 1: megcsal

- 2: egészségügyi gondja an, amitnem akar elmondani

- 3: nem vagyunk egymáshoz valók, és nem kíván, belefásult, beleszokott a kapcsolatba

Mindhármat tagadja.... innentől nem tudom, mit tudnék tenni. Próbálok kisit lázadozni, kihívóbb, kirívóbb lenni, tőle távolságtartóbb, hátha feléled benne valami "vadászöszötön".

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook