Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Ez a gyógyszertől volt? fórum

Ez a gyógyszertől volt? (beszélgetős fórum)


7. d'moni (válaszként erre: 1. - Arnikababa2010)
2011. jún. 15. 19:37

Szerintem a Lindinette-től volt. Én is ezt szedtem, viszont én vagy 7 évig és a végefelé nagyon erős fejfájás gyötört és akkor mondta az orvosom, hogy válasszak vagy a gyógyszer, vagy a fejfájásmentesség. Választottam, nem szedem.

Örülj, hogy nálad ilyen hamar kiderült. Még jó, hogy nem lett trombózisod.

6. Arianne113 (válaszként erre: 3. - Arnikababa2010)
2011. jún. 15. 19:07

Na erről teljesen megfeledkeztem. Valóban csak orvos írhat fel fogamzásgátlót.. megvagyok buggyanva ma!

Hát nekem is volt amúgy ilyen tünetem, de elmúlt.

Persze mindenképp jó ha beszélsz a dokival, mert akkor valószínű ír másikat majd.

5. erikpipi (válaszként erre: 3. - Arnikababa2010)
2011. jún. 15. 14:40

A fogamzásgátlónak is vannak mellékhatásai, még ha jóval több az egészségvédő hatása .

Mellékhatásként lehet hányingered, vagy fájhat a fejed, szövődményként kaphatsz trombózist vagy infarktust is. Ha dohányzol, vagy magas a vérnyomásod esetleg cukorbeteg vagy ,ezek mind veszélyeztető tényezőnek számítanak.

Azért ne ijedj meg ,csak beszélj az orvossal.:)

4. GabCSIGAbcsi (válaszként erre: 1. - Arnikababa2010)
2011. jún. 15. 14:34
Lehet, hogy a 30 már túl erős volt! Van a Lindyből 20 is lehet az jobban bejönne! Szerintem minden tüneted lehet hormontól! És ha ez erősebb akkor megbolygathatta a szervezetedet! Akkor most visszatértél a korábbira vagy semmit nem szedsz?
3. arnikababa2010 (válaszként erre: 2. - Arianne113)
2011. jún. 15. 14:16
Az orvosom adta ezt a régi helyett.Amúgy is,csak nőgyógyász írhat fel gyógyszert.
2011. jún. 15. 14:08
Szerintem menj el orvoshoz, ő jobban meg tudná ezt mondani, a másik meg hogy ha gyógyszert váltasz, azt is orvossal kell megbeszélni, nem csak úgy magadtól gondolsz egyet és akkor mást szedsz mert az összevisszaság nemtesz jót.
2011. jún. 15. 14:06
Gestomix 20-at szedtem eddig,de múlthéten hétfőn kezdtem el szedni a Lindynette 30-at.Úgy hallottam,hogy ugyanaz a két gyógyszer,csak a 30 az erősebb.6 szem gyógyszert szedtem be a Lindynettéből és sokszor volt hányingerem.Vasárnap (múlthéten) nagyon erős fejfájásom volt,görcsölt a hasam,hányingerem volt,gyenge voltam (felülni nem bírtam),szédültem ha felálltam, éjszaka már alig kaptam levegőt (fájt a mellkasom),hajnalban pedig begörcsölt a lábam.A gestomix-től nem volt ilyen.Mióta nem szedem rendbejöttem.A gyógyszertől volt?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook