Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Exxema Repair! Használja valaki? Milyen a hatása? fórum

Exxema Repair! Használja valaki? Milyen a hatása? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 2. 08:05
Én is nagyon tudtam szenvedni a viszketéstől. A habot kezdtem el használni, ami kb 2800 Ft körül van. Most is viszket néha a kezem, de mindenképpen kevesebb kellemetlenséget okoz.
4. Rozália (válaszként erre: 3. - Rozália)
2010. máj. 21. 08:02
A szesz 3ezer Ft-ot felül volt, pontosan nem emlékszem.
2010. máj. 21. 08:01

Én először a krémet használtam, a visszeremen lévő makacs excemára. Elsőre jó volt. Elmúlt tőle. Később újból előjött, most nem múlik...:(

Utána a hajszeszt használtam, mert szerintem a fejbőröm is excemás volt, a fodrászom szerint szép lett... (Ő mégis csak jobban látja:)

2009. ápr. 18. 18:14

[link]

eXXema Repair - ekcéma, bőrgyulladás, atópiás bőr kezelésére


Gyógyítás (Egészség) » ekzema, eczeme, viszketés, bõr ekcéma, bõr viszketés, bõrgyulladás kezelése, eXXema Repair - ekcéma, viszketés kezelése, ekcéma tünetei, bõrproblémák, atiópiás bõrgyulladás, bõrgyulladás, atópiás bõrgyulladás, bõrirritáció, ekcéma kezelése, atópiás dermatitisz, atópiás ekcéma, viszketõ bõr


ezekre jo. de vajon tényleg hatásos?mennyibe kerul, és hol lehet kapni a gyogyszertáron kivul.

2009. ápr. 18. 18:13
Exxema Repair! Használja valaki?milyen a hatása?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook