Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Extra száraz hajra milyen pakolás jó? fórum

Extra száraz hajra milyen pakolás jó? (tudásbázis kérdés)


2017. ápr. 25. 15:46
A száraz haj folyamatos táplálást igényel, ezért ezt a pakolást minden hajmosás előtt érdemes megismételni. Keverjünk össze egy tojássárgáját mézzel, majd adjunk hozzá kevés sört és olajat (bármilyen növényi olaj megfelel, de ne használjunk sokat). Ez a pakolás elegendő, ha 15-20 percre a hajon marad.
2017. ápr. 23. 11:50
Szia!A száraz hajba nehéz életet varázsolni, az enyém is száraz, pedig nagyon vigyázok rá, nem festem, nem kínozom semmivel. Nagyon sok termék kipróbálása során tapasztaltam ki, hogy mi a legjobb a hajamnak.Mindenkinek más válik be. Hajvég ápolót is használj rendszeresen.Itt a hoxán rengeteg napló van, ami hajápolással és hajnövesztéssel foglalkozik, ott rengeteg segítséget kapsz.
2017. ápr. 22. 16:01
Sziasztok! Sajnos kb 1 éve a hajam rettentően kiszáradt, sérült és kezelhetetlen lett annak ellenére hogy sosem festettem, csak 2szer volt összvissz színezve.. tudnátok ajánlani valami házilag elkészíthető pakolást ami tényleg hatásos és segít rajta? De komolyan úgy kell elképzelni a hajam mint egy szénakazalt, nagyon csúnyán száraz hiába használok ilyen olyan balzsamot :( előre is köszi a segítséget!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook