Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Expressz újságban található üdülések! Szerinted? fórum

Expressz újságban található üdülések! Szerinted? (tudásbázis kérdés)


2010. dec. 4. 11:57

Mi egyszer mentünk egy olyan helyre az expressz újságot olvasgatva, ami nagyon jól hangzott leírva. Amikor oda értünk, akkor jött a meglepetés.

Legszívesebben haza jöttem volna. Három pici gyerekkel mentünk. Telefonon megkérdeztem csomó mindent, még a telefonos beszélgetés alatt is hazudott a tulaja.

Meg volt beszélve, hogy hétfőn reggel megyünk. Erre felhívott, hogy vasárnap du-án nekik haza kell menniük, tudnánk-e előbb menni? Nekünk már programunk volt, de mondtuk, hogy rendben, megoldjuk.

Nem mentünk el a kollégákkal szervezett bulira.

A nyaralóba érve meglepetés fogadott...a nyaraló tulajai tök részegek voltak...hatalmas nagy telken két faház volt. Volt egy medence is az udvaron. Nem volt feltöltve. Holott megbeszéltük, hogy mire megérkezünk, addigra már előtte pár nappal feltöltik, hogy melegedjen a víz.

A házban nem voltak azok a dolgok, amiket a telefonba elmondott. Teljesen felszerelt nyaralóként volt leírva, úgy is mondta el. Erre még evőeszközök sem voltak megfelelő mennyiségben. A ház tiszta kosz volt, mint ahol évek óta nem takarítottak, tele pókhálóval, bogárral...úgyhogy úgy kezdődött a nyaralás, hogy mentünk a boltba és vettem tisztítószereket és takaríthattam:(

Természetesen a tulajok nem mentek haza. Sőt még hétfőn is csak este mentek haza.

Azért hívtak csak le, hogy még pluszban fizessünk egy éjszakát...

De mi voltunk a balekok, bénák, mert ott kellett volna hagyni az egészet és eljönni és inkább keresni egy új szállást ha már ennyit utaztunk.


De persze sokszor mentünk már úgy nyaralni, amit a neten néztünk ki. Erre nem lehet adni, hogy mert az expressz újság...szemét emberek mindenhol adhatnak fel hirdetést.


Sok klassz nyaraláson vagyunk túl, ahová visszatérő vendégek vagyunk.

Van olyan hely, ahová úgy megyünk, hogy sokszor a tulajjal nem is találkoztunk, mert a kulcsot eldugta, mi pedig úgy jöttünk el a nyaralóból, hogy a pénzt eldugtuk, majd amikor ment a nyaralóba, akkor felhívott és megmondtam, hogy hol találja a pénzt és a kulcsot.

2009. júl. 27. 17:56
2x próbáltuk,mind2x bejött
2009. júl. 27. 17:02
Diák koromban a hirdetéseket böngészve választotuunk. Jó volt. Egyszerű elhelyezés, de igen kedves vendéglátás.Később a férjemmel a falusi turizmus rovatból választottunk, és nagyon bejött, 5 éve oda járunk vissza. Amikor felhívtam a szállásadót, azonnal tudtam, hogy nem fog átverni. Persze a "falusi turizmus dolog" annak jó, aki nem túl nagyigényű. Én a pénztárcámhoz szabtam az igényeket anno...
2009. júl. 27. 15:29
Expressz újságban található üdülések! Szerinted?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook