Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Exhez kötődés fórum

Exhez kötődés (beszélgetős fórum)


2021. jún. 2. 15:44
Azt azért még hozzá teszem hogy a szívnek parancsolni gigászi feladat,de megpróbálom.
2021. jún. 2. 15:33
Ja, még egy sztori:Amikor mentem ki kaptam két befőttes üveg bablevest mert azt nekem főzte😲
2021. jún. 2. 15:30
Valahol jó érzés,megkönnyebbültem persze fàj de rosszabbra számítottam,szerintem menni fog.Köszönöm mindenkinek.Cucc csere még egy nagy falat.
2021. jún. 2. 15:27
Köszönöm 👍
15. Altair (válaszként erre: 14. - Holling)
2021. jún. 2. 15:12
Jól tetted! Sok erőt kívánok, hogy kitarts a döntésed mellett!
2021. jún. 2. 10:15
Tegnap szakîtottam,remélem jól döntöttem hát kellett erő
13. 5da46c99ae (válaszként erre: 12. - Holling)
2021. jún. 1. 13:06
Titkolózás, közös képek vele úgy, hogy veled nem (mondjuk szerintem akkor is gáz lenne, ha veled is), napi szintű kapcsolattartás... Ne viccelj, ez nem az a szituáció, mikor te vagy a féltékeny. Pont, hogy túl sokat nyelsz. Add ki az útját, gyógyulj fel, aztán majd találsz olyat, aki normális, jó kapcsolatot képes fenntartani veled.
2021. jún. 1. 13:01
Köszönöm, sokat segít hogy nem féltékenykedő idiótának néztek
11. 5da46c99ae (válaszként erre: 10. - Holling)
2021. jún. 1. 12:39

Az erő legyen a méltóságod és hogy mennyivel többet érdemelsz ennél.

Szeresd magad, ne engedd, hogy ilyen méltatlan helyzetbe hozzanak!

2021. jún. 1. 12:36
Én is így látom,csak kell hozzá erő és kívülről tisztább a kép
9. 5da46c99ae (válaszként erre: 1. - Holling)
2021. jún. 1. 12:35

Fuss!

Szerintem ez nagyon gáz. Tényleg úgy tűnik, hogy te vagy a második.

2021. jún. 1. 12:29
Ezt a kapcsolatot el kell engedned. Örökre 2. maradsz.
2021. jún. 1. 11:40
Én tisztán léptem ebbe a kapcsatba és úgy érzem mindent bele tettem,vannak exeim sokkal beszélek is de nyíltan és előtte is beszéltem már és nem azt hogy igen meg nem.Ez őt annyira érdekli mint engem hogy Elvis él e még.
2021. jún. 1. 11:28
De itt már vag y én vagy ez a kapcsolat
2021. jún. 1. 11:26
Sajnos
2021. jún. 1. 10:58
Végülis tudod akkor mit kell tenned, csak megerősítést akartál? Nagyon beleszerettél?
2021. jún. 1. 10:52
Mivel nem vagyok féltékeny típus azért tudta ezt eddig húzni.Idealizáltam valamit ami nem is volt,mást akartam látni.B-terv voltam ameddig egyszer csak meggondolják magát a "barát".Egyszer elhangzott hogy ha feleségét keresek rossz helyen járok,na ott kellett volna levenni a rozsaszin szemüveget.
2021. jún. 1. 10:38
Ha a barát fontosabb és őt felvállalja, akkor nincs miről beszélni. Én ha boldog vagyok és szeretek valakit, akkor nem mondom, hogy minden nap közös képet posztolok vele, de az irigyeimnek szivesen mutatom mindig, hogy én igen is boldog vagyok és látják rajtam, hogy nem csak megjátszás és tényleg jól működünk együtt. És ha a párom arra kérne, hogy amúgy is nem normális kötődést, kicsit fogjam vissza, belátnám hogy igaza van, hisz nekem ott van ő, minek is kellene ilyen barát nekem?
2021. jún. 1. 09:45
Sziasztok!Adott egy lassan másfél éves kapcsolat amibe hozott magával a párom valami számomra érthetetlen testvéri,barátistátuszban lévő exet.Együtt nyaraltak előttem 6 évig kb 10alkalommal mint barátok persze a pasinak folyamatosan van barátnője.A páromnak eközben egy db 4honapos kapcsolata volt.A kapcsolattartás napi szintű mint kiderült e miatt már volt szakítás is de annyit értem el hogy ritkábban és titokban megy a barátkozás.Közös képek nem készülnek (nem szeretné)a facera ne tegyem ki mert a magánélete nem oda való ugyanakkor a "baráttal" van fent közös nyaralás.Ma szeretnék ennek véget vetni mert nem látom a végét.Valaki esetleg volt hasonló helyzetben?Megköszönném a segítséget.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook