Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Exek cuccai fórum

Exek cuccai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
44. a6bc29c843 (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:36
Én múltkor elmentem a közösen vett házukba segíteni takarítani. Mivel nem olyan ruhába mentem ami erre alkalmas volt, kerestünk a cuccai között cipőt, ruhát-azt vettem fel. Engem nem zavart. :)
43. bd55e3f068 (válaszként erre: 41. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:28
"Ő biztos nem fog a" ez le van minuszolva :/
42. andi6020 (válaszként erre: 38. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:26
Máshol, egy másik beszélgetésben te vagy a bányarém kis luvnya, ezt azért jó, ha tudod. :DD
41. bd55e3f068 (válaszként erre: 38. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:25

Simán lehet, hogy tudja. Végül is nem titok, max. csak nem jött szóba. Az is lehet, hogy nem laza, hanem skót, mint mindig :D


Az előbb megbeszéltük, hogy bejön hozzám. Aztán 5 perc múlva számon-bánom hangon visszahívott, hogy nagy baj lenne, ha mégsem, mert parkolódíjat kellene fizetni (kb. fél óráról van szó). Inkább majd jön később, mikor már máshol leszek, mert ott tud ingyen parkolni.


Én simán elhordanám a szép hajpántokat egy mosás után.

Ő biztos nem fog a

40. 74f8c12b8e (válaszként erre: 38. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:23

Na remélem ide is megérkeznek majd az ellenzékiek,akika minap egy féltékenykedő kismamát oktattak ki.De addig is én ugatok,mert gusztustalannak találom,hogy bányarémnek,meg luvnyának hívod az exét.Szerencsétlen,frusztrált nő lehetsz,lesz még ennél nagyobb baj is a kapcsolatodban.

Az elején még volt normális véleményem a témádról,mostmár,az utolsó 2-3 hsz-ed alapján jócskán mást gondolok.

A.."és ki nem sz.rja le?" választ erre megspórolhatod.

39. nikita83 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:12

Ez nagyon tetszett. :D

Még mindig könnyes a szemem! :D

Szerintem hagyd, majd az 50. házassági évfordulón elmondod neki.

38. aludanyi (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:11
Lehet hogy sejti, de nagyon lazák vagytok és ez a lényeg! :DDD Példát lehetne venni rólatok! Mindenesetre a kis luvnya parfümjét nem szórom magamra, de a hajpántjai baromi szépek *-*
37. Judit36 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:09
Jézusom LOL :)
36. a6bc29c843 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 10:08
Hát ez...:DDDDD
35. bd55e3f068 (válaszként erre: 12. - 6b006fc769)
2012. nov. 9. 10:08

Én pár napja eszméltem rá, hogy a férjem pár exeim alsógatyáját hordja. Szortíroztuk a ruhákat, és átvillant az agyamon, hogy az XY-é volt.

Egy nagy szerzett kollekcióm volt/van boxerekből, mert nyáron pizsamanacinak szoktam hordani, aztán mikor elváltak újtaink a boxerek nálam maradtak. A férjem meg mikor épp nem találta a saját gatyaszait öltözéskor, felhúzott valamit az én fiókomból, és idővel már nem is oda kerülnek a szárítóról vissza, hanem a férjem fiókjába.

Belegondolva elég perverz ez a szitu. Nem tudom, hogy tudja-e honnan vannak azok a boxerek, de úgy gondoltam, inkább nem is kérdezek rá.

34. aludanyi (válaszként erre: 30. - Nikita83)
2012. nov. 9. 10:07

Azóta is szemüveges a kis bányarém, és nem tudom hogy a fenébe nem hiányzik Neki a pápaszeme... Lehet hogy csináltatott magának 30-ért egy újat, nem mindenki lehet csóró! :) Ez a párom "szülői lakása", Ő mindig is itt élt, a csajjal soha nem költöztek össze, közös dolgaik nem voltak, még egy mobiltelefonos fotó sem!


Beszélnék Vele, de még nem most, el kell, hogy jöjjön az ideje... Okosnak kell lennem... Ha most felhozom, akkor a belém vetett bizalma megrogy, hisz "kotorásztam", holott eleve szólt előre, hogy a szekrényeiben káoszos kupi van! Nem tiltotta meg ugyan, hogy ne nyúkáljak, de felhívta a figyelmem, hogy a szekrényeiben bármi előfordulhat...

33. nicole. (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:07
ne foglalkozz vele...van ennél rosszabb is...van hogy az ex keze munkája még mindig ott virít a lakásban pl. függöny formájában...még ha divatja múlt vagy kibacás stílustalan, igénytelen, mert az :) de ragaszkodik hozzá, és van hogy imádják hordani az ex által vásárolt dolgokat pl. táska és még el is mondja, és hiába veszel másikat helyette az exét hordja...vagy a te fényképedet tünteti el ha felugrik az ex :) nem kell megoldani, ha neki ez kell hát legyen
32. aludanyi (válaszként erre: 29. - Judit36)
2012. nov. 9. 10:01
Örülök, hogy rendeződtek a dolgaitok és hogy boldog vagy! Köszönöm szépen, hogy megosztottad velem! :)
31. Judit36 (válaszként erre: 30. - Nikita83)
2012. nov. 9. 09:59
XDXD
2012. nov. 9. 09:57

És a csajnak megjavult azóta a szeme? Mert egy napszemüveg nem olyan fontos, de egy közel-távol látó az igen. Vagy több is van belőle. De eszembe nem jutott soha, hogy ilyeneket tartogassak. Persze levelek, fényképek vannak, egy dobozban azokat nem vesszük elő és az előző életünk emlékeit se hozzuk fel, rég volt, elmúlt, ennyi.


Beszéljetek őszintén!

Ne dobj ki semmit a megkérdezése nélkül.

Inkább most együtt szelektáljatok, minthogy időről-időre valami mindig a kezed ügyébe kerüljön és magyarázkodnia kelljen ha rákérdezel. Ha Ő is partner ebben, akkor nem lesz baj.

A férfiak agya kicsit másképpen működik. Rá kell őket vezetni.


Persze az se mindegy, hogy ebben a lakásban együtt laktak, vagy a párod a szakítás után költözött egyedül oda és vitte a "lomokat".


Hú, most eszembe jutott, hogy az én régi régen keresett cuccaimmal mi van? :)

29. Judit36 (válaszként erre: 26. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 09:53

Hát a mi történetünknél nem hiszem, hogy lenne kacifántosabb... amikor ideköltöztem, kidobattam mindent. Gondolok itt krémre, samponra (az ex ugyanis valami törökbálinti natúr dolgokat forgalmazó cégnél dolgozik és még a szétválásuk után is folyamatosan traktálta a göncökkel).


De ami még mindig jelen van a kapcsolatunkban az az, hogy (mivel a párom szerelő) az ex Őt hívja, ha pl a hűtője elromlik. A párom pedig nem érti, miért bánt engem a dolog, mondván ő emberileg segít valakinek, aki sokat tett érte korábban.

Viszont amíg együtt éltek, 5 évig velem kapcsolata volt, tehát elvárhatom, hogy aki miatt éveken keresztül a második helyre szorultam,az mostanra már minden téren, véglegesen eltűnjön az életünkből.

Mellesleg a párom is ezt szeretné, de nem hagyja békén ez a hálaérzés dolog :S


Ha már így a Te fórumodban az én bajomat sikerült kiírnom magamból (és elnézésedet kérem érte), akkor mentségemre legyen mondva, hogy megismerkedésünkkor és az azt követő 2 évben fogalmam sem volt arról, hogy mással is van a párom :(


Viszont annyi évet átvészeltünk (papírokra várás stb) és most itt vagyunk, ahol.. :)


Szóval szerintem dobj ki mindent, kérdezz rá, fontos-e valamelyik otthagyott holmi a párodnak, ha nincs ilyen jelentsd be, hogy akkor kuka...

28. aludanyi (válaszként erre: 27. - Mafalda)
2012. nov. 9. 09:48
Köszönöm szépen a hozzászólást! Voltaképp igazad van, és köszönöm hogy próbálsz megnyugtatni! Igazából amióta azt a rohadt pakkot meg nem találtam addig egy árva kérdésem se volt, és nem is érdekelt az egész, sz*rtam a múltjára! Ha összeköltözünk akkor viszont javasolni fogom a kidobást, vagy eszközölni, mert valahol engem lelkileg feszélyez hogy pár centire tőlem az ex "szelleme" lebeg és "minket néz"...
2012. nov. 9. 09:42
Nem a te dolgod kidobni a párod cuccait a saját lakásában.Ne törődj vele.Lehet,pont azért tett el ilyeneket,mert nincs egy közös kép se róluk,és azért 5 évig az élete része volt.Ez talán kis nosztalgia,de nem kéne nagy jelentőséget tulajdonítani neki.
26. aludanyi (válaszként erre: 25. - Rekuczy)
2012. nov. 9. 09:23
Akkor a Te Párodnál si voltak ottmaradt ex-cuccok?
25. rekuczy (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 09:22
szerintem nem normalis mi mikor ossze koltoztunk masnap kivagtam az osszes ex cucait :)
24. aludanyi (válaszként erre: 22. - Pirosbegre)
2012. nov. 9. 09:20
hÁT... SZOMORÚ LENNE, HA ÍGY LENNE... 4,5 év óta én vagyok az első barátnője... Ennyi időnek elégnek kellett volna lenni...szerintem... :( Totál bizonytalan vagyok, ellentmondásos ez az egész!
23. c548cc9d99 (válaszként erre: 21. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 09:19
van jogod már most is sztem,és csak úgy költöznék ha tiszta a terep.
2012. nov. 9. 09:18
A volt csaj használati tárgyait megtartani nem olyan lélekre vall aki kigyógyult belőle. Vagy a pasit vagy a volt csaj cuccait kell kidobni.
2012. nov. 9. 09:14
Ha meglesznek még ezek a cuccok, amikor összeköltözünk, akkor tuti hogy kidobom Őket! De most még "nincs jogom" úgymondd, bár már legszívesebben ezt tettem volna amikor először láttam meg a szekrény aljában azt a nyüves kazettát! :/
20. aludanyi (válaszként erre: 16. - Csukottszemmel)
2012. nov. 9. 09:08
Igazából Nekik nem voltak egymás között leveleik, és majd 5 év alatt egy közös fotójuk sem... Nem is jártak együtt szinte sehová, se koncertre, se étterembe, nem éltek együtt... Párom szerint 4 hónap alatt sokkal jobban tudok arról mindent, hogy Ő milyen, mint az előző barátnője majd 5 év alatt tudott. Elmondása szerint nálam jobban senkit se szeretett még és mást már nem is akar és örül annak, hogy engem szerethet és nem mást "kell"
19. c548cc9d99 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 09:07
kukába vele
2012. nov. 9. 09:06
Na én egy szép vázát azért nem dobnék ki, mert az ex anyuja adta (sőt, nem is dobtam ki:D)
2012. nov. 9. 09:03
Mondjuk nekem is vannak otthon hasonló cuccaim... Pl: egy váza és egy kávés készlet, az exem szüleitől kaptam... Kidobni a kukába nincs szívem, pénzzé tenni nem tudom, így a szobámban tengődik... Ezzel próbálom magam is nyugtatni, hogy ezeknek a cuccoknak is hasonló lehet a "funkciója"... Mert egyébként meg tudom, hogy szeret, megtesz értem mindent, és már nagyon rég nem volt szerelmes, de belém sikerült szeretnie (Ő mondta)! :))
16. csukottszemmel (válaszként erre: 15. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 09:03

noakkor.

persze... kicsit sarkítottam. Mert ha jól belegondolok, régi fényképek, levelek azok.. azokat úgy hagynám (volt már ilyen), érintetlenül, mert azok régi történetek. Nem illik bántani.

Van odahaza édesanyáméknak egy szekrénye, abban tartják - persze külön-külön egy dobozban, de mégis közösen régi nénik és bácsik fotóit, leveleit. Kamaszkoromban nem értettem és bizarr volt, de mostanra kedves dolognak tartom, nem mintha én megtartottam volna bármit is az "előző" életemből. A használati tárgyak más kategória, azokhoz ne fűzzön már az ember semmi rózsaszín érzelmet.

15. aludanyi (válaszként erre: 14. - Csukottszemmel)
2012. nov. 9. 08:57
Még nem teljesen, a "szabad bejáratos" fázisnál tartunk: a cuccaim 1 része nála, másik része otthon és akkor maradok fönt nála, és addig amíg akarom! :)
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook