Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Exek cuccai fórum

Exek cuccai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
74. rekuczy (válaszként erre: 26. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 16:54
Voltak bizony 7ev egyuteles utan kerult egy par darab de tettem rola hogy ne sokaig uljenek a hazba jo nagy szemetes van a tombhaz mellet bele fert :)
73. Kukacc (válaszként erre: 70. - 8b7e22b4a7)
2012. nov. 9. 15:03

Elvitte a nagyját az exnek, de mivel lakásátalakítás volt és minden kis apróságot bedobozolt, ezeket is felvitte a padlásra a többi cucc közé.

Mi hétvégén közösen felmentünk, mert rengeteg gyerekkori játéka van ott fen és gondoltuk, lehozzuk a nagyobb autókat, játékokat a kisfiunknak. Akkor került az a doboz elő. Gyakorlatilag elfeledkezett róla, hiszen nem is volt szem előtt.

Mikor kérdeztem, mi van a dobozban, nem is tudta, ezért nyitottuk ki :)

72. Kukacc (válaszként erre: 69. - 8b7e22b4a7)
2012. nov. 9. 14:59

Én ezt picit másképp látom :)


Nálunk volt bedobozolva a padláson, de már évek óta, a ragasztószalag és a por is erről árulkodik.

10 évig volt együtt a párom az exével, ami nem kevés idő.

Engem ezerszer jobban szeret, és kidobálná, ha megkérném, de nincs jogom azt kérni tőle, hogy megsemmisítse, hiszen nem azért tartotta meg , mert éjjelente arra maszturbál vagy ilyesmi, hanem egyszerűen az élete része volt az az időszak.

Nem dugom homokba a fejem, hogy ha már nincsenek a cuccok,emlékek, akkor az ex se volt.

Igenis volt és itt a hangsúly a volt-on van. Mert én, mi vagyunk most már neki, van egy gyönyörű kisfiunk, egy csodálatos, boldog, nyugodt házasságunk, egy közösen felépített jelenünk és egy közösen megálmodott jövőnk.

Nem fogok hisztizni néhány fényképen és ájlávjús bögrén, mert nem az a lényeg. :)

71. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 69. - 8b7e22b4a7)
2012. nov. 9. 14:01
Like!:)
2012. nov. 9. 13:25

Olvastam egy hozzászólást,hogy valakinél eldobozolva volt ugyanez a helyzet.

Ha hajlandó megválni tőlük,akkor nem reménytelen.Talán annó nagyon szerette azt a valakit,ami nem garancia arra,hogy téged nem fog jobban.

2012. nov. 9. 13:20

Nem értem miért nem dobozolta már be és vitte le az exnek.Én ezt csináltam.Amiket pedig tőle kaptam és nem kellett neki sem,vagy hordtam mikor vele voltam elajándékoztam a barátnőim között.Ki mire tartott igényt.

Nekem már semmi nem kellett ami rá emlékeztet elvégre vége,számomra lezárt korszak lett bármilyen is volt.

De ez én vagyok és nem hiányzik az emléke sem.

Számomra a párom a minden és,miért is akarnék emlékezni másra mellette,hisz őt szeretem.

68. 8b7e22b4a7 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 13:14

Nem leszel boldog soha emellett az ember mellett.Húz a szíve a régihez.

Ha szereted,később önbizalom hiányossá válsz majd miatta,mert sosem fogod elég jónak érezni magad neki.Holott, más biztos a falat kaparná úgy megőrülne érted.

Függetleníteném magam tőle végleg,ne is akarjon békülni,meg sem látnám és nem hallanám.

Kézzel lábbal eltolnám a mellette rám váró boldogtalanságot.

Élvezd az életet, érezd jól magad,bulizz,ezeregy millió férfi van, nálla csak jobbat találsz.

Nem kell neked ilyen maga előtt is megjátszott férfi,aki betegesen kötődik tárgyakhoz.

67. 14d5e9b9a1 (válaszként erre: 1. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 12:42
Nem normális dolog! Az exektől kapott ajándéktárgyak az más tészta, de még az se legyen számomra szem előtt!
2012. nov. 9. 12:35
Szia, sztem a párod amolyan gyűjtögető típus lehet, mint pl. én, aki képtelen bármit is kidobni. Ha megengedi, hogy a szekrényeiben kotorássz, akkor azt is meg fogja engedni, hogy közösen kiszelektáljátok pl. a rég lejárt sminkcuccokat. A szemüveget nem dobnám ki, leszel még te is bányarém, vagy hogy nevezed a rosszul látókat, még jól jöhet.
2012. nov. 9. 12:19
A normálistól messze van.
64. aludanyi (válaszként erre: 63. - Kukacc)
2012. nov. 9. 12:03

Köszönöm szépen Neked is a megnyugtató válaszod. Próbálok lehiggadni...

És más választásom nincs is!

Jó lenne, ha valahogy tudnék beszélni Vele ezekről, de ahoz alkalmat kell találnom, mert nem egyszerű. Addig is próbálok a kis tündéri pakkról megfeledkezni és inkább arra a sok szépre koncentrálni, amit Ő nyújt nekem.

63. Kukacc (válaszként erre: 26. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 11:59

Mikor én ideköltöztem a barátomhoz(aki most mér 1éve a férjem), itt is voltak az exéről/exétől maradt cuccok. Megkértem, vigye olyan helyre, ahol nem látom,mert engem zavar, én sem hoztam semmit, amit extől kaptam.

7végén felmentünk a padlásra, mert rengeteg játéka van fenn, és a 10hónapos kisfiunknak hoztuk le őket. Egy poros dobozban találtam a játékok keresése közben egy csomó fotót a lányról, csecsebecséket, i love you-s cuccokat. Rosszul esett, de ez neki semmit nem jelent. 4éve van fenn a padláson, ott porosodott leragasztva.


Kérd meg, hogy tegye el, mert neked rossz látni.

62. e64604cb59 (válaszként erre: 30. - Nikita83)
2012. nov. 9. 11:48

Okos vagy nikita:-)

Ritka kints egy ffi számára.Igy kell tenni.


Ezek a cuccok is hiányozhatnak egyszer annak az exnek.Így nem kellene égni a fiukának.De ha együtt rendezik a dolgot,máris könnyebb,de ez mindenre áll a párkapcsolatokban.

61. aludanyi (válaszként erre: 60. - Judit36)
2012. nov. 9. 11:19
Ez tényleg így van... Mind a megszokás, mind az elmaradás. Voltak nekem is hosszabb kapcsolataim és volt, hogy a kontakt megmaradt, de pár év átfutási idővel, valaminek a hatására meg is szűnt.Sőt... olyanra is volt példa, hogy 4 év távlatából keresett fel újra, mert eszébe jutottam és barátsággal váltunk el... Csak nekem az már olyan direkt volt valahogy, és minden szakításnak meg van az oka, mert akivel dolgunk van, azzal nem maradunk el! Hiszem!
60. Judit36 (válaszként erre: 58. - E64604cb59)
2012. nov. 9. 11:14

Hogy hatalmas a lelkük? Cöccöö.. :)


Még nem játszottunk le minden meccset egyébként, pedig nem nekem kellene most kompromisszumra hajlandónak lennem :(


Párom szerint ezek a dolgok (hívások ha gond van stb) idővel elkopnak, mint minden. Az én véleményem az, hogyha megszokom, hogy bizonyos gondjaimmal egy bizonyos emberhez fordulok, akkor 10 év múlva is hozzá fogok..

59. aludanyi (válaszként erre: 58. - E64604cb59)
2012. nov. 9. 11:12
Mi Nők pedig kegyetlenek vagyunk... mind ironikusan, mind szószoros értelmében...
58. e64604cb59 (válaszként erre: 29. - Judit36)
2012. nov. 9. 11:08
Látod? A ffiak milyen aranyosak és hatalmas a lelkük:-)
57. aludanyi (válaszként erre: 56. - Andi6020)
2012. nov. 9. 11:08
Akkor jó :)
56. andi6020 (válaszként erre: 46. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 11:06
Egyáltalán nem vettem a szívemre :D
55. aludanyi (válaszként erre: 50. - 74f8c12b8e)
2012. nov. 9. 11:05

Ha tudnám rá a választ, akkor hidd el, hogy nem lennék bizonytalan! És még haraggal is váltak el, ezt biztosan tudom, bizonyított tény!

A bányarémhez: Találkoztunk Vele és a vőlegényével... Nem egy dekoratív jelenség és nem is túl előnyös... És ezt a Párom maga mondta, hogy 4,5 éve látta utoljára, de nem gondolta volna, hogy ennyire "muja feje van"... Szóval még mindig nem érzem magam hibásnak, mert nem a Párom háta mögött mondogatom, hanem ezt megmondtam Neki is!

54. andi6020 (válaszként erre: 45. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 11:05
Igaz :)
53. 6b006fc769 (válaszként erre: 47. - E64604cb59)
2012. nov. 9. 11:03
Na pont ennyi az egész:)
52. e64604cb59 (válaszként erre: 28. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 11:02
Huúú.micsoda középkor:-) :-)
51. 6b006fc769 (válaszként erre: 35. - Bd55e3f068)
2012. nov. 9. 11:01
Ezzel szerintem nincs semmi baj, én a helyedben akkor kezdenék el gyanakodni, ha nem a boxerre esik a választása a fiókodból, hanem a selyem-csipkés harisnyatartó-tanga-fűző kombóra.
50. 74f8c12b8e (válaszként erre: 46. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:58

:D

A bányarém,az külső tulajdonság,nem függ össze a viselkedéssel.


Ha korrekt akarsz lenni,akkor hívhatod szemét hazugnak,vagy alattomosnak,kétszínűnek,rosszindulatúnak..


Egyébként így viszont különösen érdekes,hogy mért nem dobja ki a cuccait,ha a csaj csúnyán bánt-elbánt vele..azért ezt,így konkrétan megkérdezném.

49. aludanyi (válaszként erre: 47. - E64604cb59)
2012. nov. 9. 10:56
Köszönöm a válaszod! Őt eddig nem avattam be, tudom hogy csak a baj lenne ebből. Így magamba fortyogok és örülök annak, hogy ennyien próbáltok megnyugtatni! KÖSZÖNÖM!!! :) :* <3
48. e64604cb59 (válaszként erre: 24. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:54
Mert női lélekkel,női szemmel nézitek a dolgot.
47. e64604cb59 (válaszként erre: 13. - Aludanyi)
2012. nov. 9. 10:47

Ne is törődj vele!nézd a jó oldalait.

A ffiak ilyenek.Nem akarnak semmit kidobni.Becsületes is,mert vissza akarja adn,de talizni se akar,viszont a postaköltséggel se akar megrövidíteni senkit.Ez az egy megoldás maradt,hogy soha ne mondhassa rá senki,hogy a máséra fájt a foga.Mint látod,elis feledkezik róla.Tisztelni való.Felajánlhatod,hogy visszajuttatod.de nem érdemes.

Inkább ez rázzon,mint egy új nő melletted.:-) :-)

2012. nov. 9. 10:43
Júlia és andi: Sajna minden jelzőt van okom használni, a teljes történetet nem ismerhetitek és nem is írnám le, mert az a Páromra tartozik, Ő megosztotta velem, de a lány sajnos nem a leg korrektebb,Sőt... egyenesen inkorrekt! Sajnálom ha ennyire a szívetekre vettétek! :( A történetet ismerem részletekbe menően, és ezáltal alkottam egy véleményt, amivel a Párom is egyetért! Úgyhogy a "bányarém" és "luvya" jelzőket legálisan használtam! Elnézést!
45. bd55e3f068 (válaszként erre: 42. - Andi6020)
2012. nov. 9. 10:36
Amíg az exek, féltékenykedők nem neveznek nem neveznek mocskos rbancnak, olyan mintha emberszámba se vennének. Rögtön attól tartok, hogy talán nem vagyok elég szép vagy okos.
1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook