Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Excell 10 hajfesték fórum

Excell 10 hajfesték (beszélgetős fórum)


2009. máj. 31. 16:38
Én is próbáltam, sajnos nekem rossz tapasztalataim vannak, persze ez csak az én hajam. Jeges sötétszőkét próbáltam ki, messze nem olyan színe lett(tudom, hogy sose lesz olyan, mint a dobozon), és úgy kopott, mint a fene...
2009. máj. 28. 21:38
én nagyon elégedett vagyok ezzel a festékkel. Gyors, és szép.A hátránya az, hogy mindegyik szín sötétebb jóval a dobozon levőkkel ellentétben.kb hat hajmosás után kezd a dobozon szereplő szín megegyezni a hajad színével.NEkem ez nem baj, sőt! Szép szín és tartós. Volt, hogy reggel nyolckor festettem hajat,zuhanyoztam,szárítottam,ettem,pakoltam stb és tizre beértem a 35 percre lévő munkahelyemre ragyogó hajjal.Ez itt a reklám helye:)))
2009. máj. 3. 23:26
Én is jeges sötétszőke lettem most és a platina szőke hajamra kentük és tökéletesen befedte! Igaz még át kell kenni mert úgyis ledobja, de hibátlan! Nem gondoltam volna! (Ja és igen, barna) És tényleg gyors (na jó nekem kicsit tovább hagytuk, kb 15p-et)
3. aranyg5 (válaszként erre: 2. - 6ebf587766)
2009. ápr. 24. 12:50
Azért 15 perc kell a festéshez, de a jeges sötétszőke nagyon szép aranyos világosbarna lesz! Elégedett vagyok vele és szépen csillog.
2009. ápr. 23. 12:22
en meg nem de legkozelebbi hajfestesnel kiprobalom..ha csak 10perc.
2009. ápr. 23. 12:20
Próbálta már valaki az új L'oreálos Excell 10 hajfestéket?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook