Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Évgyűrűk magánnyugdíjpénztárról mi a véleményetek? Eddig Aegonos voltam, de váltani szeretnék. fórum

Évgyűrűk magánnyugdíjpénztárról mi a véleményetek? Eddig Aegonos voltam, de váltani szeretnék. (tudásbázis kérdés)

6. gaby70 (válaszként erre: 4. - Mama_gold)
2009. júl. 15. 08:11

"Minden tagnak joga van félévente egyszer pénztárat váltani Az átlépés költségei a pénztártagot terhelik, de a levonások nem haladhatják meg a pénztártag egyéni számlája egyenlegének 1 ezrelékét."

De ha váltasz, érdemes rákérdezni,mert van olyan pénztár,aki 2 havi tagdíjnak megfelelő összeget von le költségként.

2009. júl. 15. 07:51

én évgyűrűs vagyok a kezdetek óta

korrektek, minden évben kapk tájékoztatót nem sok veszteség volt most a yálság miatt

4. mama_gold (válaszként erre: 3. - Aranka vagyok)
2009. júl. 15. 01:08

Szia!


Én is Aegon-os voltam, mivel nem voltam velük különösebben megelégedve (talán 1x kaptam csak a pár év alatt tőlük hozamtájékoztatót) és szintén felhívtak az Évgyűrűktől, én is oda léptem át. remélem nem kell csalódnom bennünk, mert akkor megyek tovább:)) fél évente lehet átlépni úgy tájékoztatott a hölgy a telefonba.

Azóta esetleg privátba kaptál már vélményt? Én is kiváncsi lennék a tapasztalatokra.

2009. jún. 13. 13:42
11 éve az Aegonnál vagyok és csk 500 e ft ami a tőke. És felhívtak a napokban az Évgyűrőktől elmondta hogy a válságot is jól viselték. A 2. helyen vannak, míg az Aegon a 17.
2009. jún. 13. 13:38

AXA!!nézz utána, az a legjobb most, és már egy ideje.mi is most váltottunk. Nézz utána, h ennél még a válság sem tépázta meg úgy a hozamokat.

Ha budapest környéki vagy, tudok neked ajánlani egy scrácot, aki ingyen és bérmentve elmonja neked, h miért jo ez, vagy ha nem ez, amjd ajánl mást.Írj privát.

2009. jún. 13. 13:34
Évgyűrők magánnyugdíjpénztárról mi a véleményetek? Eddig Aegonos voltam, de váltani szeretnék.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook