Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évfordulóra olcsóbb ajándék férfinak fórum

Évfordulóra olcsóbb ajándék férfinak (beszélgetős fórum)


18. abcd85b849 (válaszként erre: 17. - 3312f98057)
2011. szept. 9. 10:30

Köszi az ötletet, mindjárt meg is lesem.

Most lettem kész a kuponokkal, apró pici matricákat is ragasztgattam bele, 10 kupont csináltam. Pl egy vacsora, tőlem neked. Egy süti, amit csak megkívánsz. Egy mozifilm(csak mert utálom a robotos űrlényes filmeket, és ezekre nem szoktam elmenni vele:D), egy szeretkezés(ebből van még egy kupon, aminek a hátoldalára ráírtam, hogy nah jó,legyen inkább 2:-D ) egy kirándulás, egy szabad este a barátaiddal és a legvégére írtam egy ölelést és azt, hogy többször felhasználható. =)

Megveszem hozzá a kedvenc csokiját, megsütöm a kedvenc sütijét,(mézes grízes krémes) (titokban, igyekszem a kirándulásra is titokban elcsomagolni belőle. :D) És ez a love zseton marha jó, közben megnéztem. Nem tudod Enci, ezt személyesen is meglehet venni valahol? Mert sajnos neten rendelni már nincs időm, vasárnap szeretném neki odaadni.

17. 3312f98057 (válaszként erre: 8. - Abcd85b849)
2011. szept. 9. 08:00
Létezik egy olyan dolog, hogy love zseton. Guglizz rá :) Azt hiszem 7 db zseton, különböző teljesítendő feladatokkal. Én vettem Páromnak ilyet, tetszett is neki :))
2011. szept. 8. 14:32
Jut eszembe :D Egy másik évben vacsorát készítettem neki(olyan ételeket amiket imád), henger alakú teasütis dobozt készítettem kemény kartonból, átkötöttem selyem szalaggal, házi készítésű teasütiket raktam bele(ezeket is szereti :D), gyertyafény a házban, kis kártyák itt-ott(így vezettem be a házba) aztán romantika ezerrel. . . :))
15. abcd85b849 (válaszként erre: 14. - Édesmandula)
2011. szept. 8. 14:12
:-DDD
2011. szept. 8. 14:12
testsúlytól függően 5-10m széles szatén csomagolószalag, aztán pucéran szépen csomagold be magad és tálald egy cetlivel :D
13. abcd85b849 (válaszként erre: 12. - Doczizs)
2011. szept. 8. 14:10
Vasárnap megyünk "kirándulni", libegőzni, sétálni, csak 2-en. Gondoltam sütök több féle sütit, amit szeret, elvisszük, és akkor adnám neki oda. Hétfő este, az évfordulónk napjára pedig már beszereztem ezt-azt amivel meglepem este az ágyban, de ezt nem részletezem. :-D
12. doczizs (válaszként erre: 8. - Abcd85b849)
2011. szept. 8. 14:08
ez jó ötlet, csak akkor nagyon el kell találni, mit imád, nehogy az legyen, hogy fiókba kerülnek a kártyák, és majd még neked esik rosszul, hogy miért nem használja már föl... De az legyen bonusz. Muszáj, hogy emlékezetes legyen, ha amúgy is ünneplitek.
2011. szept. 8. 14:08
Élményben maradandóbb lesz számára mint a nyaklánc!Szerintem!:)
2011. szept. 8. 14:07

- fényképes naptár, minden hónapban aktuális képpel(télen téli stb)


- párom pl itthon mindig a vicces pólókban járkál, így kapott egy fényképeset a lányunktól szülinapjára a közös képükkel


egyébként évfordulóra nálunk: romantkius vacsi(otthon vagy étteremben), pezsgőzés, beszélgetés az ágyban...stb:P


amióta lányunk van: program kettesben:) most lesz a 3.házasságink, és moziba megyünk pl, lehet másnak sablon,de mi 2éve nem voltunk, vagy tán még több is:O



színház is terv, de majd ha ovis lesz a lányzó...


szvl én inkább élményt szeretek adni, és kapni is! sokkal jobb:)


pl tavaly befizettem egy barlangtúrára amit járatlan barlangösvényeken csinálnak, kísérővel:D tök jó volt:DDD soha többet az mondták a haverjai, de élmény örökre!!

9. abcd85b849 (válaszként erre: 7. - Doczizs)
2011. szept. 8. 14:03
A plázában egy bizonyos féle nyakláncot kutattam, de nem találtam. :(
2011. szept. 8. 14:03
Nagy butaság lenne szerintetek olyan kártyákat csinálni, mondjuk 5-6 db-t, amire ráírnám pl, hogy egy vacsora amilyet te szeretnél, süti sütés, esetleg sztriptíz meg ilyesmik. :-D És akkor "válthatja be" nálam amikor csak szeretné.
2011. szept. 8. 14:02
szerintem ha valami különlegeset főzöl CSAK erre az alkalomra, és egymásnak adjátok az estét 100%osan, annál nincs jobb ajándék. Amúgy meg figyelni kell, mi az ,amit véletlen kiejt a száján, vagy tudod, hogy elhagyta és hiányzik neki... személyes legyen, ne valami plázás cucc... szerintem
2011. szept. 8. 14:01
Az már sajnos kilőve. :( Karácsonyra azt kapott. Bögre és plüssállatok, nyaklánc, karkötő, medál is van.
2011. szept. 8. 14:01
Készíts neki valamit. pl: netről töltöttem le egy bárány alakú párna szabásmintáját és megvarrtam. Örült neki :)
4. kitrákotty (válaszként erre: 1. - Abcd85b849)
2011. szept. 8. 14:01

hímezz neki keresztszemes könyvjelzőt! nem drága, személyes, széép :-))

nagyon jó mintákat lelhetsz hozzá a neten, pasisat, neki megfelelőt is! :-)

2011. szept. 8. 13:59
Egy szép hímzett törölköző?
2011. szept. 8. 13:59
Bocsánat elírtam a fórum címét, természetesen ajándékra gondoltam, nem ajándákra. :-D
2011. szept. 8. 13:58
Szeretném meglepni a páromat valami aprósággal a 3. évfordulónkra, ami hétfőn lesz. De őszintén megmondva semmi ötletem sincs. Bejártam 2 plázát egy csomó üzletet (nem vagyok nagy plázás). Nem dohányzik, nem iszik, imád olvasni, de annyi könyvet vettem már neki, hogy roskadásig a polc. Esetleg ha valakinek lenne valami ötlete, nagyon örülnék, ha megosztaná, hátha másnak is tudunk ezzel segíteni.:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook