Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Évforduló - Te milyen ételeket /finomságot készítenél? fórum

Évforduló - Te milyen ételeket /finomságot készítenél? (beszélgetős fórum)


16. varosianita (válaszként erre: 11. - 73a8b125a3)
2009. márc. 5. 14:21

Szia!

Köszi a tippet.Tényleg nagyon sok jó süti és egyéb finomság van az oldalon.

2009. márc. 5. 14:13

Sziasztok!

köszi a hozzáoszlásokat jókat és a kevésbé jókat.

van egy tartósan beteg kislányom,és tőle nem olyan egyszerű bárhová is mennünk.Úgy hogy itthon szeretném megoldani ,de valami különlegeset szeretnék csinálni és kíváncsi voltam ki mit csinálna /főzne és hogy oldaná meg.

2009. márc. 5. 14:13

Én is étteremre szavazok! Egy kis kényeztetés mindkettőtöknek jár.

Boldog évfordulót!

13. Venes
2009. márc. 5. 14:13
A kedvenc ételt főzném... Persze az igazi változatban, ha addig anyagi okokból az egyszerűbb, olcsóbb alapanyagokat használnék.
12. otis
2009. márc. 5. 13:29

Rozmaringos báránycombot mentaszósszal, batátával


Én legalábbis ezt készítettem és nagyon nagy sikere volt.

2009. márc. 5. 13:21
szombaton lesz a 18.-dik házassági évfordulónk. Én a következőt készítem :citromfüves gombalevest utána pedig modzarella sajttal töltött csirkemellet baconba tekerve zöldségágyon . A desszert rákóczi túrós. Mindenkinek ajánlom figyelmébe a www.andi1976.g-portal.hu oldalt amire véletlen találtam rá azóta állandóan ott lógok mert annyi finom kaja és süti recept van .
10. j357
2009. márc. 5. 13:20

pl. tiramisut.

főételnek esetleg töltött csirkét sült krumplival...

2009. márc. 5. 13:14
Természetesen ünnepit! Nekem meg van az ünnepi menük című szakácskönyv, mely különleges étel-összeállítások jeles napokra, én ezt szoktam lapozgatni.
2009. márc. 5. 13:12
A kedvenc kajákat. Nem értem, mi ebben olyan bonyolult. Vagy menjetek étterembe.
7. Marjann (válaszként erre: 5. - Agis)
2009. márc. 5. 13:11

Igaz, hogy én nem főzök napi szinten, de ünnepi alkalmakkor nem sajnálom azt a 2órát, ami alatt elkészül egy gyors és finom menü. Párom meg értékeli.

Legutóbb ilyenkor zöldfűszeres, csontos karajt csináltam, baconbe bugyolált zöldbabbal, grillezett zöldségekkel. Desszertnek csilis brownie volt vanília fagyival. Az egész nem volt másfél óra.

2009. márc. 5. 13:10

Pont most volt,csokis tortát csináltam szív alakút,mert ő ezt szereti-mármint a csokit :) a tetejét kókusz reszelékkel szórtam meg:)

volt még gyümölcssaláta,ama biznyos nap emlékére,mikor azzal állítottam be hozzá:)))azt mondta a telefonba,hogy éhes,én meg készítettem neki és átvittem.Erre nézett nagyott és azt kérdezte-sült nincs?:)így az évfordulós menübe az is volt sült hús:)

5. agis (válaszként erre: 1. - Varosianita)
2009. márc. 5. 13:09
Tényleg komolyan kérdeztem, miért kellene egész nap / délután főznöd, csak hogy a kedvébe járj? Ő hogyan próbálja meg emlékezetessé tenni ezt a napot?
4. 2577cdcc12 (válaszként erre: 1. - Varosianita)
2009. márc. 5. 13:07
Szerintem ezt senki nem mondhatja meg neked, mert ilyenkor a kedvencet "illik" csinálni. Esetleg olyat, amit sokszor eszik étteremben, és még sosem csináltál...
2009. márc. 5. 13:06
Az olyan kedvenceket, amik nem "hétköznapiak":)))
2. agis
2009. márc. 5. 13:06
Menü? EGy jó kis étterem étlapjáról a legjobb válogatni:) Nem mentek el sehová....? Pedig ez egy jó alkalom...
2009. márc. 5. 13:05

Március 11 -én lesz az évfordulónk.

Nem tudom mi legyen a menü.

Te milyen ételeket /finomságot készítenél erre az alkalomra?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook