Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Evési kényszer fórum

Evési kényszer (beszélgetős fórum)


1 2
34. Gretaa (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2018. jún. 29. 20:45

Szia!Mintha magamat olvasnám.Én nagyon szeretem a hasam és estére én is képes vagyon nagyon sokat emni.Igazából nekem bevált az,hogy rászokattam magam 6 után már nem enni de lehet határt szabni 7-8 ig is..Én azért nem ettem 6 után,hogy menjen le a feles kiló.Majd most én is rendszerezem kicsit az étkezést,mert nem jó ez az összevissza evés.

Akarat kell sok,de idővel megszokja a szervezet és könnyebb lesz.

Kitartást! (:

33. ariana
2018. jún. 29. 19:03
Nekem is van ilyen, de csak ha itthon vagyok. Munkahelyen eszembe se jut az evés csak ha éhes vagyok.
2010. febr. 26. 10:30
A króm nem gyógyszer, hanem vitamin, de igazad van, a pszichét nagyon kell segíteni, én is meditálok, ismerkedem, szórakozom - csak mellette szerintem a test is örül, ha segítséget kap, vitaminokat, ásványi anyagokat, tiszta vizet stb., s a króm nekem ilyen segítség.
2010. febr. 26. 09:46
Én gyógyszer nélkül próbálom a dolgot kordában tartani.Azt vettem észre,a beszélgetés nagyon sokat segít nekem!
2010. febr. 26. 05:53
Sziasztok, én is ezzel kínlódtam, és sajnos ez a 22-es csapdája, mert kajálsz, egyre kövéredsz, egyre inkább utálod magad, tehát eszel:-) Nekem a krómtabletta segített, ugyanis sima krómhiánytól (ami majd minden embernek van, aki nem egészségesen étkezik) is vannak a falásrohamok. Nem mondom, hogy a pszichés dolgok nem játszanak közre, mégis, mióta szedem a tabit, a fele mennyiségű kaja is elég, az édességre meg gondolni is alig bírok. Pár napig még nem volt változás, de kb a 6-7. tabinál telítődött a krómraktár, és működni kezdett a dolog:-) Szerintem egy próbát megér, igaz 3ezer egy havi adag - de megspórolom a kajákon, amiket nem eszek meg:-) Egy hónapja szedem, azóta 5 kg-ot fogytam, már csak 6-7 kg van hátra:-)
2010. febr. 25. 11:04

hámozz meg néhány almát és azt edd meg, vagy ha rádtör a kényszer fürdősóval vagy habfürdővel vagy ilóolajjal csinálj inkább egy finom fürdőt és csobbanj bele (kaja nélkül, inkább egy jó könyvvel)

igyál ásványvizet (falatozás helyett)

pucold ki a hűtőt/ szekrényt semmi ne legyen benne, amit nassolni lehet, vagy tudatosan nagyon alacsony kalóriatartalmú dolog pl. paradicsom

csinálj salátákat nyers zöldségekből joghurttal él fűszerekke, azzal próbálj jól lakni

28. manul (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 10:52

Próbáld meg elfoglalni magad valamivel és ne tarts otthon nasit!Egyél inkább narancsot vagy almát,ha nem bírod megállni!

De a legfontosabb,hogy keress valami elfoglaltságot magadnak!

27. realbrigitte (válaszként erre: 21. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 10:49

olyan elfoglaltság kell, amiközben nem tudsz enni. foglalt a két kezed. pl.kötni tv nézés közben. :)

ez csak vicc volt...

26. Leonie-Johanna (válaszként erre: 25. - 116212323c)
2010. febr. 25. 10:00
Gratulálok!Én is ezen fáradozom!Remélem,sikerülni fog!
25. 116212323c (válaszként erre: 5. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:58

Én nem mondhatom meg hol kezd...neked kell szépen mindent egyesével megoldanod ugy ahogy te azt tudod, remélem sikerülni fog

nekem sikerült...lett egy barátnőm ugyanis nekem sem volt olyan aki rá is ért volna...

Suli mellett találtam munkát, ami anyagi biztonságot adott....

A párommal rendeződtek a gondjaink és most már egy 5hónapos kislány boldog anyukája vagyok

24. sword (válaszként erre: 22. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:57
sajnos mostanában egész nap
23. Leonie-Johanna (válaszként erre: 21. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:52
6 éveset akartam írni.
22. Leonie-Johanna (válaszként erre: 19. - Sword)
2010. febr. 25. 09:52
Ne egyél ,csak ha éhes vagy!!!!!Próbáld meg!Ti mikor szoktatok enni?Én csak este vagyok ilyen dilis.
21. Leonie-Johanna (válaszként erre: 17. - Realbrigitte)
2010. febr. 25. 09:51
/ éves gyermek mellett,amikor a párod este dolgozik,és munkanélküli is vagyok....ez nem igazán járható út.Én igazából valamilyen más dologra gondolnék.De mindenki rohan siet,és senkinek nincs ideje errefelé!Most épp valami értelmes elfoglaltságon gondolkodom.De itt igazából minden pénzes....Nekem ezt most nem megengedhető.A net is csak azért van mert ezer éve fizettük elő,amikor még én is melóztam.A párom persze dolgozik,de az én önbecsülésem a béka segge alatt van!
20. sword
2010. febr. 25. 09:49
na tessék megint ennem kell...
19. sword (válaszként erre: 18. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:48
de kár
18. Leonie-Johanna (válaszként erre: 15. - Sword)
2010. febr. 25. 09:46
Én az oirszág másik végében lakom sajnos!Gyulán
17. realbrigitte (válaszként erre: 16. - Realbrigitte)
2010. febr. 25. 09:46

estére találj programot!

kösd le magad vmivel. ne tv-vel! menj buliba táncolni. én is ezt csinálom. szokásos esti program kellene.

16. realbrigitte (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:45
van gyermeked?
15. sword (válaszként erre: 14. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:45
Ne köszönd, ez természetes..nem vagy győri véletlenül..mert akkor lehetne közös programokat is csinálni, hogy kimoccanjunk ebből a dologból
14. Leonie-Johanna (válaszként erre: 13. - Sword)
2010. febr. 25. 09:43
Ez igaz,hogy nem vígasztal,de erről senkivel nem lehet beszélgetni a környezetemben.Itt legalább nem kell titkolnom!Máris jobban érzem magam,a ténytől,hogy valaki beszélget velem!Köszönöm!!!!
13. sword (válaszként erre: 11. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:41
látod nem vagy egyedül..tudom ez nem vigasztal..
12. Leonie-Johanna (válaszként erre: 10. - Sword)
2010. febr. 25. 09:40
Valahogy rázzuk ki magunkat,és egymást ebből az állapotból!!!!!Lehet,hogy így együtt könnyebb lesz!!!!
11. Leonie-Johanna (válaszként erre: 10. - Sword)
2010. febr. 25. 09:38
Ezt mintha én írtam volna!!!!!
10. sword (válaszként erre: 5. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:37
szia, pontosan ez a helyzet van most nálam is...ugyanez..én is a kajába menekülök..pedig valahogy ki kell rázódni ebből..de jelen helyzetben nem tudom mi lenne a megoldás..voltam már így..akkor helyre jöttem..fogtam magam és elkezdtem szoliba járni, emberek közé..de ebbe a városba ahova nemrég költöztünk nem ismerek senkit..nincs hova menni..meg most valahogy másabb minden..egész nap egyedül a lakásba..gyerek suliba , párom dolgozik állandóan..én meg itt rohadok a hoxán..fel kellene ébredni de nem tudom , hogyan..
9. survivor3 (válaszként erre: 1. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:35
Van. Én is szoktam, főleg ha töltöttem előtte.
2010. febr. 25. 09:35
én arrsa gondoltam,hogy az evés helyett ,inkább amikor bekattanok,inkább ide jönnék beszélgetni.Valakinek van kedve csatlakozni?????
7. Bucóka20 (válaszként erre: 6. - Bucóka20)
2010. febr. 25. 09:33
De álltalába bűntudatom van minden evés után,akár kevés akár sok.
6. Bucóka20 (válaszként erre: 3. - Leonie-Johanna)
2010. febr. 25. 09:32

Hmm.. engem se fúj el a szél.:D Sőt...

Az a zavaró benne számomra,hogy nincs átmenet,szóval hogy rendesen étkeznék..normál mennyiséget,hanem vagy alig eszek valamit egész nap (1szömle v egy banán...) vagy mindent sütit,csokit...bármit..

Váltakozik! Most pl. normál evő vagyok.:)

5. Leonie-Johanna (válaszként erre: 4. - 116212323c)
2010. febr. 25. 09:32
Olyankor a párom mindig dolgozik!És annyira egyedül érzem magam.És sajnos munkanélküli lettem.És baromira nem tetszem magamnak.Továbbá ,nincsenek barátaim....kb ennyi.Te hol kezdenéd "rendrakást"?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook