Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Évekkel ezelőtt megcsalt.. meg fog újra? fórum

Évekkel ezelőtt megcsalt.. meg fog újra? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2021. nov. 5. 18:52
Miért állna meg egy alkalomnál?
2021. nov. 5. 17:29

Szerencsére azóta sem beszéltek.

Habár hasonló volt évekkel ezelőtt is. Megnyugodtam, hogy oké ennyi, aztán pár hónap múlva megtörtént..

Mindegy, figyelek folyton, nemtudom mi lesz ebből.

Az bánt, hogy még azt is írta ennek a nőnek, hogy ő több alkalmat szeretne... mintha szeretőt keresne, nem is egy alkalmat.. vagy csak ezt akarja elhitetni vele.

2021. okt. 28. 12:10

Nem beszélnek pár napja.


Nemtudom mi lesz ebből, várok még, majd jövök, ha lesz fejlemény habár remélem nem lesz és pár uzenetvaltassal megáll a dolog.

61. Törpilla (válaszként erre: 60. - Törpilla)
2021. okt. 25. 15:31
javítok nem bőrgyógyászhoz hanem nőgyógyászhoz 😅😜
60. Törpilla (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 15:30
A kutakodás felemészt hidd el. Én is tettem ezt annak idején és folyamat stresszben éltem. Mindenhez hittem, hogy van jelszavam, naponta többször is ellenőriztem. Véletlen egyszer megcsörrent egy mobil, marha volt, itthon hagyta, ott jöttem rá, hogy kettő van sim-je is. Utána pik pak kiderült kettő ez az amaz. Természetesen nekem nem 12 évem ment el ezzel, csak 2 évem, de bőven elég volt. Azóta sem járok annyit bőrgyógyászhoz mint annak idején mikor vele éltem. Úgyhogy sejtem miken mész keresztül, de hidd el nekem, nem fog soha megváltozni. A lelki bántás meg sokkal rosszabb mint a testi. Engedd el, mert neki nem te kellesz, avagy igen mint kényelem, nah meg ugye veled mindent meglehet csinálni. Én a helyedben beszélgetésre hívnám a másik felet mármint a csajt a párod tudta nélkül és akkor fogod csak megtudni mi az igazság, ha hallod esetleg látod a csaj oldalából a dolgokat. Azonban a te házassodnak már régen lőttek és elnézést kérek ami a nyers megfogalmazásomat illeti! Ha pedig ebben maradsz akkor vedd tudomásul, hogy ez egy oldali kapcsolat ami csak neki jó az ő igényeit elégíti ki. Nah persze azóta házas vagyok és találtam olyat aki nem csal fűvel fával bokorral. Szóval hidd el nekem saját tapasztalatból írva, hogy mindig van tovább és neked is akadna tőle bőven jobb! Lépj ki még addig amíg fel nem emészt ez az egész és nem teszed magad totál tönkre lelkileg meg persze idegileg!
59. birebora (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 15:07
Mi a különbség a kapcsolat és a "csak simán szex" között? Értem, hogy az érzelmek és a ragaszkodás, de neked mivel jobb az egyik mint a másik?
58. birebora (válaszként erre: 55. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 15:06
Szerintem ne kutakodj mert csak stresszeled magad hanem üljetek le és beszéljétek meg a miérteket és a jövőt.
2021. okt. 25. 10:54

Meg fog csalni újra. Vagy már meg is tette. Ha még nem, az is csak azért van, mert még nem jött össze neki.


Vigyél haza egy pasit, és közöld, hogy ha már úgyis nyitott házasságban éltek, akkor ez neked is jár. Egyből borulni fog a bili.

56. 9370250d08 (válaszként erre: 54. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 10:41

Na ez az, amit neked kell sztem meghúzni, eldönteni.


Nálam attól függ a dolog, hogy nekem milyen előnyöm hátrányom van az ő szeretőjéből. Most nagyon kisarkítva, ha neked nem volt jó vele a szex, akkor egy gonddal kevesebb. Ha meg igen, és most ezt az energiát a másik nőre fordítja, akkor lapátra tenném.


Alapvetően 55Judittal értek egyet, ha függsz tőle vmiben, akkor nyilván azok a dolgok határozzák meg a kapcsolatot.

55. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 51. - Törpilla)
2021. okt. 25. 09:31

Kedves tőled.


Amióta találkoztak, szerintem mindennap írt neki...

Nemtudom mit tegyek már látta, hogy bajom van, de ha elmondok mindent ennyi esélyem se lesz "kutakodni"..

54. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 52. - 9370250d08)
2021. okt. 25. 09:30

Hol a határ ami már "kapcsolat" a másik nővel és még nem csak simán szex?


Kapcsolat lenne úgy, hogy egyetlen egy alkalom volt köztük aztán évekig egymásfelé sem néztek?

Ne érts félre nem cáfolni akarlak vagy akármi!

53. 55Judit (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 08:44

Az a baj, hogy eb ben nem lehet segíteni. Rajtad áll mennyire vagy toleráns. Én ebben a témában nem lennék az. 1 megcsalás, tipli van. Persze más lehet a helyzet ha valamilyen formában függésben vagy tőle. Leginkább anyagi függés miatt szokták elnézni a nők a megcsalást. Már hánynak a pasitól, de mégis lefekszenek vele, mert nem adják a szinvonalat, esetleg a megélhetést, vagy a lakásból nem akarnak kimenni mert a pasié. Persze sok oka lehet.


Ki kell rúgni és ennyi. Ha a megcsalás témán rugózol, valószínűleg fiatal vagy még. Érettebben nem nyitnál erről beszélgetős fórumot. És perze nem megbántani akarlak ezzel, de ez van.

2021. okt. 25. 07:50

Sztem minden esetben a ferfiak is az erzelmeik IS vezerlik.

Ez 1 kapcsolat a masik novel, akarhogy nezem. Nem 1 kosza numera. A masik nonek van feeje; kapcsolata; csaladja?

51. Törpilla (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 25. 06:37
Sajnálom..😞 Szerintem ennél te többet érdemelsz!
50. Érdekes73 (válaszként erre: 6. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 22:39
Rajtad múlik neked mi fér bele. Vannak nők akik évtizedekig vakságot színlelnek. De élhettek egymás "mellett" szeretőkkel is. Szerintem nem tisztel és nem is bánta meg és újra megteszi.
49. Barka2 (válaszként erre: 43. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 22:25
Attól tartasz, hogy érzelmileg is vonzódik hozzá? Sajnos innen mi nem tudunk megnyugtatni, hogy biztos nem úgy van, nyugi. Legjobb lenne neked beszélni a pároddal.
2021. okt. 24. 21:02
Meg
47. 37e1ff8723 (válaszként erre: 46. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 19:37
🤦🏼‍♀️
46. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 44. - 37e1ff8723)
2021. okt. 24. 19:32

Jó most vissza kerestem, az 5. válaszodba tényleg leírtad.


De egy újabb hozzászólás amiben semmi segítség nincs most számomra és bizonyára erre megint reagálsz valamit aminek nem lesz. Ez mire jó?

45. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 37. - 55Judit)
2021. okt. 24. 19:28

Szóról szóra ugyanezt szoktam mondani a körülöttem lévőknek.

Amit egyszer egy férfinek megbocsáltasz azt onnantól engedélynek veszi, hogy szabad..

Teljesen igazad van sajnos..

44. 37e1ff8723 (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
2021. okt. 24. 19:27
Nem írtam le a véleményem? Szelektíven olvasol? Még egyszer nem írom le. Felőlem azt csinálsz, amit akarsz. Mindenki úgy szúrja el az életét, ahogy akarja. Balek vagy. Sajnálom.
43. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 35. - Törpilla)
2021. okt. 24. 19:27

Megértelek, én csak tudom a legrosszabb a saját szememmel olvasni.


Hogy nem bánta annó meg, csak azt, hogy nem lett többször. De nem merte keresni..


Egyébként nem, nem vagyok benne biztos, hogy ez az egy nő volt. De akkor, hogy keveredett vissza hozzá megint.

Szerintem nem a nő miatt ment oda. Azt írta neki, most különösen vonzónak látta. Emiatt attól félek ez azt jelenti, most még jobban tetszett neki. Azt is írta neki, hogy többször is szeretné, meg egész éjjel vele akarna lenni. Fáj ezeket a saját szememmel olvasnom.



Tudom, hogy butaság meg elszarom ezzel az életem, de valamiért, ha csak testiség lenne könnyebben elfogadnám ezért azzal altatom magam, hogy ezek csak befüzős dumák...

2021. okt. 24. 19:22
Igen, igazad van. Azt már bebizonyította.
41. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 31. - 37e1ff8723)
2021. okt. 24. 19:21

Természetesen hozzá, de egyik hozzászolásod sem volt eddig hasznos számomra, ezért nem értem.


Nem akarom látni a valóságot. Nem írtad le a véleményed most sem, hogy szerinted mit kéne látnom. Ne azt írd, hogy amit már a többiek elmondtak, érdekel a te véleményed is.

2021. okt. 24. 19:18
Nemtudom a szexen kívül bármi mással* megtudta-e fogni.
39. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 30. - 9370250d08)
2021. okt. 24. 19:18

Nemtudom mit tud ez a nő.

Mi nagyon fiatalon jöttünk össze, elsők voltunk egymásnak. Semmi különösebb oka nincs rá szerintem, hogy ezt tegye azon kívül, hogy ennyi idő után hát van ami ellaposodott mondjuk ki.


Ez egy kirívó nő. Sajnos nem lehet azt mondani rá, hogy csúnya lenne. Amikor én a férjem még megismertem akkor ő is szürke kisegér volt, én akkor még csinosnak számítottam hozzá.

De nyilván nemtudom, hogy ennyi-e, én úgy tudom, hogy nem volt semmi mélység a kapcsolatukba. Hónapokig flörtöltek, egyszer kétszer irkáltak egymásnak, egy szex és ennyi..


Nemtudom a szexen kívül bármi maskor

38. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 29. - Birebora)
2021. okt. 24. 19:12

Úgy tudtam meg, hogy tudtam, hogy oda megy ahol ez a nő dolgozik es kutakodtam a telefonjába.


Neki azt írja talalkozni akar szexelni. Nem vele lenni vagy hasonló, szexrol beszélnek.


Nekem anno azt mondta, hogy semmit nem jelent, velem képzeli az életét. Szokásos rizsa...

2021. okt. 24. 18:56
Évekkel ezelőtt megcsalt. Azóta már biztos hogy többször is. Nincs benne félelem hogy kidobod, hisz egyet már megbocsájtottál. Az után szabad az út. Mind így fogja fel.
2021. okt. 24. 18:54
Meg.
2021. okt. 24. 17:07
Az a baj, hogy mi itt csak barkóbázni tudunk.. Nem látunk a fejébe, de speciel engem csaltak már meg. Annyira, még a csaj meg is keresett és minden oda vissza smst láttam. Mégis megbocsátottam és alig röpke év múlva újra megcsalt, sőt többel megcsalt mint tudtam volna. Szóval abban ne legyél biztos, hogy csak ezzel az egyel csalt meg. Lehet addig más volt.. Aki nem becsül meg 12 év után sem, nem is fog. Magadnak hazudhatsz még 12 évet, te életed, te sorsod! Meg te tudod neked mi fér bele.. Végletekig aláz amúgy ezzel és mivel leírta nem bánta meg, hát nem is. Én mondjuk apró darabokra vertem volna már a fejét, mondjuk a nőnek is! A türelmed irigylésre méltó! Én nem várnék tovább, hanem keríts te is valakit, ha már nyílt kapcsolat meg házasságban éltek! Ugyanis ez nagyon úgytűnik, hogy az!
1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook