Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Eurovíziós dalfesztivál vélemény fórum

Eurovíziós dalfesztivál vélemény (beszélgetős fórum)

2010. máj. 30. 16:53

Sajnos én csak a végén kapcsolódtam be a pontozásba, viszont a német győztes dalt ismerem, itt is nyomják a rádióban, szerintem szörnyű a csaj hangja is, meg baromira akcentussal énekel angolul. Legalább tanulná meg normálisan:S

A szlovénokról lecsúsztam, hát pedig mivel itt élek, illene látnom, de majd a youtube-on bepótolom:)

2010. máj. 30. 16:04

A szlovénokat sajnáltam nagyon, hogy még be sem kerültek a döntőbe.

A másik poén az a szerb hülye gyerek volt. Bár be kell vallanom, minél többet hallgatom azt a számot, egyre jobb. Bár olyan érzetem van, mintha Uhrin Benedeket, vagy a biki-csunájt hallgatnám. :)

7. pritta (válaszként erre: 2. - Pera0322)
2010. máj. 30. 12:59
Mi is végignéztük a párommal és én is a románoknak drukkoltam, meg egy kicsit a görögöknek. A németek nekem sem jöttem be és a törökök még annyira sem. Valahányszor ők játszottak becsuktam a szemem, ezek a nagy fények igen irritáltak. Volt még pár kedvencem pl. Izrael is, de hát nem én döntöttem...
2010. máj. 30. 12:33
az igaz,hogy a maNga is ismert volt valamelyest,én is hallottam róluk,de ők korántsem az a menő, divatos csapból is folyó zenét játszák... na szóval nem azt a lena-fajta manapság divatos csajos zenét képviselik...-.-
2010. máj. 30. 12:30
jaa, azért azt tudni kell, hogy ez a csaj itt a youFM-en és a Planet Radion (ami csak helyi) óránként lement, szóval a németek jócskán kondicionálva voltak rá
2010. máj. 30. 12:17
én mindig szoktam nézni, nagyon szeretem. mivel közben mást is csináltam, még nem vágom annyira a dalokat, de ha sokszor meghallgatom őket utólag,már biztos jobban emlékezni fogok rájuk. a törököket viszont nem lehet elfelejteni, nekik drukkoltam:) lena éneklése hallatán az első gondolatom az volt,hogy "kutya"...kb a kutyánknak van ilyen hangja:D nagyon rossz volt,pedig egy jó kis dal lehetett volna, ha eltudja énekelni. de gondoljunk csak bele,mennyi német ajkú szavazhatott rá! főleg,hogy előtte is ismerték... nekem nagyon ismerős volt a dal,valószínűleg már hallottam azelőtt,mondták is,hogy nagyon népszerű,a rádiók is játszák.és ez így nem fair... a googlera meg nem lehet alapozni,mert ha ismert előadó,persze,hogy rákeresnek sokan...
2010. máj. 30. 12:12

Én csak belenéztem a műsorba, találtam jobb szórakozást:)

Az a német csaj nekem sem tetszett, nem tudom miért favorizálták annyira...

Nálam az örmény csaj volt a nyerő: Eva

2010. máj. 30. 12:02
Én bevallom a románoknak drukkoltam:) Tegnap már a músor közben is mondták h a Google készített egy felmérést, h kire kerestek a legtöbben, és az alapján is a Léna állt nyerésre. Én sem értem miért.
2010. máj. 30. 11:55

Aki nézte a Duna TV-n tegnap a dalfesztivált, kíváncsi vagyok a véleményetekre!


Az enyém az, hogy a német Léna egy borzalom, de a 2. és 3. helyezet bármelyike lehetett volna a győztes.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook