Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok fórum

Eurorest Hotelcsekk tapasztalatok (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2008. máj. 30. 14:49

Én so emberrel beszélgettem, azt ajánlom, hogy nézz körül úgy is, hogy az adott szálloda, ahova menni akarsz, mit ajánl, és egyeztetés kérdése, hogy tutira jól érezd magad. Nekem tavaly egy nagyon családias házaspár adott otthont egy hétre. Lehet, hogy oda megyün kidén is. Nagyon jól esett a törődés. Nekünk is gond volt a kaja, de megbeszéltük a dolgot. Mert mi is 7kor vacsiztunk első nap. Csak szóltunk másnap, hogy lehet, hogy későn jövünk, és a szobában várt minket a kikészített vacsi, amit csak meg kellett melegíteni a mikróban.

Egy rossz tapasztalat miatt nem kell elkeseredni, szerintem.

57. Ekidli
2008. máj. 29. 22:59

Sziasztok! Én is nyertem egy ilyen utat, de még nem tudom, hogy átvegyem-e a csekket... Sokan írták, hogy hosszú távon éri meg. Az mit jelent?10-12 nap? Mert mi max.1 hétre tudnánk elmenni...Nézegettem a szállásokat, és volt ahol tényleg olcsóbban jött ki, de volt ahol kb. ugyan annyiba kerül csekk nélkül...

Még arra lennék kíváncsi, hogy vajon mennyire kötött az étkezés? Nekünk legutóbb ebből volt problémánk, első nap megkérdezték, hogy mikor akarunk vacsizni, és utána ők azt úgy vették, hogy mi minden nap este 7-kor akarunk. Másnap nem értünk vissza a szállásra csak 9-re, cserébe túlsózott májgombóclevest kaptunk...(Akik előbb mentek azoknak nem volt sós.)Ez vajon csak egy egyedi eset volt, vagy ez várható más helyen is, hogy előre kell mondani mikor akarunk enni. Köszi a segítséget!

2008. máj. 29. 22:38

Van egy csekkem, amit idén nem hiszem, hogy fel tudok használni. Tavaly volt szerencsém nyaralni az euresten keresztül, és bár sokan kamunak tartják, nekem bevált. Családias paanzióban voltunk a párommal.

A csekkért mindössze annyit kérek, amennyiért én vettem. 5000ft.

írjatok az email címemre, rennie22@freemail.hu

2008. ápr. 28. 12:18

Azt nem értem hogy miért veszi mindenki átverésnek azt amiről semmit se tud. Olvastam itt a (bocs) de nevetségesebbnél nevetségesebb hozzászólásokat hogy jajj ez biztos átverés de ha megkérnélek hogy ugyan mond már el mit is olvastál róla akkor jönne az hogy: jajj hát semmit. na ugye. Tipik magyar viselkedés. Buta de a szája nagy.


Szóval, bocsánat hogy így kezdtem, és tapasztalatom sincs ezzel kapcsolatban, ezért én csak egy átgondolt véleményt szeretnék megosztani veletek ezzel kapcsolatban.

Az eurorest egy cég, aminek nyílván a profit a célja, nem feltétlenül az átverés. Hogy oldja ezt meg jelen esteben? Megpróbál olcsóbb árat kínálni ha rajtuk keresztül mész, mintha csak simán elmennél az X hotelbe.

Miből van nekik bevételük? nos ha ezt tudná mindenki, mindenki ezt csinálná.

Gondolom szponzorok, jó üzleti struktúrák, stb stb.

Le van írva világosan hogy az étkezést fizetned kell, ettől még a szállás tényleg ingyenes nem értem miért kell őket hazugnak nevezni.

Nem áll szándékomban megvédeni egy céget sem, de kifejezetten a szememben ők jó dolgot végeznek.

Ahogy átnéztem a dolgokat kb 100eHUF-os útnál (amely normál utazás körülményeivel van számolva ahol csak a szállást fizeted) itt kijönne kb 80eHUF ra, és azt is figyelembe kell venni hogy a normál utazásnál még kajád nicns csak szállásod, itt meg méár az étkezés és a szállás is meg van oldva.


Össesítve, nem más ez mint egy kedvezmény, és nem pedig egy "álomutazás INGYÉ"...


Persze azt is láttam hogy van olyan hotel ahol drágábban jönnél ki mint eredetileg, ezeket el kell kerülni.

Ha jól válogatsz, 20-30-40 esetleg 50% al olcsóbban fog kijönni a nyaralásod.


Leírom a végére mielőtt valaki elkezd velem vitatkozni hogy ez csakis egy személyes vélemény volt, se le se rábeszélni nem akarok senkit.


Egy viszont engem is érdekelt, hogy aki volt mennyivel olcsóbban jött ki neki az utazás mint ahogy eredetileg lett volna?

Konkrét összegek érdekelnek :)


Üdv

54. Tabipoczak (válaszként erre: 53. - Tercsike)
2008. ápr. 6. 20:01
Semmi :)
2008. ápr. 6. 14:42
Sziasztok! Érdekelne, hogy mi történik akkor, ha megrendeltem, de nem veszem át a csekket?
52. belle
2008. jan. 22. 12:38
Nekem van egy eladó ha valakit érdekel! Felhasználható 2008. december 10-ig.
2007. nov. 28. 12:32

Én üdültem ilyennel Erdélyben és Lengyelországban 2-2 hetet, és jóval olcsóbb volt, mintha nem csekkel mentem volna.

Persze nem a hat csillagos szállodát kell választani.

mi pl. Erdélyben a két hétért 70 ezer körül fizettünk 2006-ban, és jó helyünk volt és a kaja is finom volt.

Valami hasonló volt a zakopánei ár is, de az 3 éve volt és ott velünk volt az unokám, tehát hárman voltunk.

50. katic (válaszként erre: 44. - Huncutpanna)
2007. nov. 28. 11:27
Nem kamu, az 5000 Ft körüli összeg az adminisztrációra kell. A szállás ingyenes, az étkezést viszont fizetned kell. Ők határozzák meg, hányszor étkezel, s mit. A szállásfoglalást is te rendezed, minden hotelnak megadják az elérhetőségét. Külföldön is. Általában 2-3 nyelven beszélnek. Ja, általában ezek csúcsszezonon kívüli utak. :)
49. Hoxa
2007. nov. 20. 13:44
Összevontam az eddigi tapasztalatokat egy fórumba, így már végig tudod olvasni egy helyen.
48. Vica30 (válaszként erre: 44. - Huncutpanna)
2007. nov. 20. 12:38
Igaz! Fizetned kell a csekkért kb 5000 ft-ot és elmehetsz vagy 1000 szállodába (külföldön és itthon is akár) ahol a szállásod fizetve van de kötelező mellette az étkezést is ott lebonyolítani ami már nem olcsó mulatság. Vélményem szerint nem éri meg.
2007. nov. 20. 12:25
Bocsánat! Nem érek rá 1000 akárhány fórumot végig olvasgatni!
2007. nov. 20. 10:09
Van már ilyen fórum több is.
2007. nov. 20. 09:58
Szia ! Elméletileg nem kamu, én már tavaly regisztem náluk, küldték is a csekket, és kiszámoltam majdnem ugyanannyiba jön ki mint egy akciós út!
2007. nov. 20. 09:55

Kaptatok már olyan emailt amiben azt írták nyertél 14 ingyen éjszakát az általad kiválasztott szállodában? Én már többször kaptam ilyet, de nem regisztráltam, gondoltam biztos kamu.

Vajon mi igaz ezekből az ajánlatokból?

43. évi75 (válaszként erre: 42. - Katic)
2007. nov. 12. 16:37
engem is érdekelne, ez a téma, mert nekünk is van csekkünk. a miénk 5000be került.és egy évig használhatom fel, de nem tudom hogy ez hogy müködik.
42. katic
2007. okt. 26. 11:45

ÉN ISMEREM!!! Vagyis... :):):)

Szlovákiában élek és egyszer már igényeltem. Aztán teherbe estem, kórházba kerültem és nem használtuk ki. :( Leküldték rendben, 3500Ft körül van az adminisztrációs díj. Utánanéztem viszont pár hotel esetében (csak ittenieknél), és kiderült, kb. ugyanolyan összeget fizetsz, ha egyenesen náluk foglalsz szállást félpanzióval (ha jól emlékszem, félpanziós ellátásokkal szerepelnek a hotelok). De, szerintem egy spanyolországi hotel esetében az Eurorest-en keresztül sokkal olcsóbb. Figyelj arra, hogy nem mehetsz bármikor, meg vannak adva az időpontok. Remélem, hasznomat vetted. :):):)

2007. okt. 9. 08:40

Ez mind átverés!! Itt csak ők járnak jól!!

Engem biztos nem tudnának rávenni, hát még a bankkártyás fizetésre.Menjenek a .....

2007. szept. 28. 15:51
oh - köszi :)
2007. szept. 28. 15:30

Van már több ilyen fórum is.

Ott választ kapsz a kérdésedre.

Használd a keresőt.

2007. szept. 28. 14:34
Nnna... nem sokan ismerik...
2007. szept. 28. 11:10
Szeretnék informálódni ezzel a lehetőséggel kapcsolatban, most szeretnénk elmenni egy kis lazításra, és ha már megigényeltem... miért ne használnám ki? :)
2007. szept. 28. 11:09
Ismeri vki az "Eurorest üdülési csekket"? Tapasztalatok?
35. nono80 (válaszként erre: 34. - Retek2)
2007. aug. 5. 12:32
Nem ,semmit!Én is visszaküldtem,mert meggondoltam magam!Nem történt semmi,csak elküldték mégegyszer az e-mailt,meg hogy másnak fogják adni ha nekem nem kell!
34. retek2
2007. aug. 5. 09:34

hali!

kat hoyg csak most neztem ra erre a forumra:)mivan akkor ha nem veszem at a csekket?csinalhatnak valamit?

2007. aug. 1. 22:38

Hali!

Aki utazott ilyen csekkel mennyit nyert vele? Mert én kerestem egy-két szállodát és az akciós jánlatok ua az árat adják, mintha csekkel mennék.

Szóval nem tudom miért is lenne ez jó nekem é fizessek 5e Ft-ot a csekkért.

2007. aug. 1. 22:35

Hali!

Sikerült vkinek utaznia ezzel a csekkel?

Mert azt néztem, hogy a hotelek akciós csomagjainak az ára majdne ua. Szóval akkor miért érné meg?

2007. júl. 24. 13:10
Szerintem sem a legjobb találmány, de legalább sikerült eladnom és csak 2000 Ft-ot buktam rajta. Mert hogy nem minden helyen fogadják el, ahol meg elfogadják ott olyan drága a szolgáltatás, hoyg inkább dobod az eurorestet, és bemégy a 3csillagos szállodába félpanzóval, ami sokkal igényesebb is és jóval több pozitív referenciával rendelkezik.
2007. júl. 24. 12:56

Én elvileg ma nyertem ilyen csekket. Olvastam róla jót is rosszat is. Most ott tartok, hogy át merjem-e venni a csekket 5000Ft-ért, vagy sem...

Honnan lehet tudni, hogy melyik panzióban, hotelben van csak kedvezmény, vagy tényleg ingyenes?

29. S.Ágnes (válaszként erre: 28. - Bbmail)
2007. júl. 18. 14:28
szia! Én már többször voltam Eurorest-tel,Te valamit rosszul tudsz, ugyanis a kaját (elvileg rögtön) ki kell fizetned, amikor megérkezel a szállásheleden. Nézd meg a szabályzatban. Szai Ági
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook